Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

hi,tyrsq edna pesen,jena q izpylnqva vyv pripeva se pee "When night falls my heart calls"ne6to takova.melodiqta na nqkoi momenti e malko orientalska. :)

Още малко нещо,ако се сещаш, че ми е много познато?

 

Някой може ли да ми каже как се казва новата песен на Snoop Dogg в нея май се пеее в припева "фемали и т.н." не съм сигурен дали е така  :confused

Мисля, че е "Ups and downs". Има един много здрав черно-бял клип.Дано е тази.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една френска песен. Преди малко я пуснаха по Радио 1 или Ретро. Изпълнява я жена и се пее: "Ela, ela je ne sais quoi..." Общо взето в половината песен се пее:" Ela, ela..." Песента е стара и с много яка мелодия...

Някой да се сеща... :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся следната песен, знам й името, ама не мога да е намеря никъде.Търсих в DC++, www.mp3.com.hk и www.data.bg - няма резултат. Ще бъде чудесно, ако ми дадете линк.

 

Yellowcard - Way Away

 

Мерси предварително

 

:)

Edited by AlekS
Link to comment
Share on other sites

Търся цяла група, но не знам как точно се пише и за това реших да питам тук. Значи групата е турска и май се казва "Ачо Тайфа" или нещо подобно. Всичките музиканти в групата са виртуози, а басиста е направо извънземен. Свирят в етно стил, но не някви мазни кючеци. Уникална музика! Някой ако знае къде мога да ги намеря да пише - ще съм му благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Може и някой да е питал за тази песен ама не ми се четат 135 страници :bgrin:

BTW мойе да ми се присмете че търся чалга песен ама тази песен я свързвам с един много готин момент от лятото...

пее се: "Целувай ме....повече не ме търси" (ми то в една 4алга песен няма много текст)

като жокер ще кажа, че се чуват и цигулки в песента. мн ме кефи pls дано се сетите

Link to comment
Share on other sites

Може и някой да е питал за тази песен ама не ми се четат 135 страници  :bgrin:

BTW мойе да ми се присмете че търся чалга песен ама тази песен я свързвам с един много готин момент от лятото...

пее се: "Целувай ме....повече не ме търси" (ми то в една 4алга песен няма много текст)

като жокер ще кажа, че се чуват и цигулки в песента. мн ме кефи pls дано се сетите

Емилия - Целувай ме. :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен за изпълнител/заглавие, но май е "Бранник - Гето", само че никъде не мога да намеря такава песен...

Ето какво се пее:

 

Подкарах валяка към циганското гето

до мен с базуката застанал бе Дагето

препасал ленти със патрони през гърдите

от другата страна застанал беше Ники

Напред напред, към циганското гето

червеноок кравар застанал бе кадеето

напред към гетото, напред където...

С калашника си Митко стреляше в тълпата

с нож огромен Миро режеше гърлата

до него Пламен, Любо, Димо бяха спрели

брояха де глави които бяха взели

Напред напред, към циганското гето

червеноок кравар застанал бе кадеето

напред към гетото, напред където...

Обичаме ние циганите много

до крак да ги избием сме готови

дори патроните си ние да свършим

с камъни таз паплач ще довършим

Напред напред, към циганското гето

червеноок кравар застанал бе кадеето

напред към гетото, напред където...

 

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся следната песен, знам й името, ама не мога да е намеря никъде.Търсих в DC++, www.mp3.com.hk и www.data.bg - няма резултат. Ще бъде чудесно, ако ми дадете линк.

 

Yellowcard - Way Away

 

Мерси предварително

 

:)

Аааааа никой ли не знае ? :(

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,някво техно е пускат е по катрата,има някви африкански ритми вътре.По едно време се пее "My way.....".

 

P.S. В "LA PIOVRA"(Приморско) e е въртяха много :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,някво техно е пускат е по катрата,има някви африкански ритми вътре.По едно време се пее "My way.....".

 

P.S. В "LA PIOVRA"(Приморско) e е въртяха много :)

Пробвай с Africanism All Stars - Summer Moon (Guetta, Garraud Deluxe Mix)

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен за изпълнител/заглавие, но май е "Бранник - Гето", само че никъде не мога да намеря такава песен...

 

:bgrin:

Ами аз я имам само тряя да изровя.Обаче е с ужасно качество.И не е на Бранник, а на Йозер.

Link to comment
Share on other sites

Песента от "Войната на таралежите" "къде остана детството" ли се казваше и някой знае ли къде мога да си я намеря?

Link to comment
Share on other sites

Името на първата (не съм сигурна, че е първата) песен на Ъпсурт ставаше въпрос нещо за събота сутринта. Мисля, че е заедно с Васил Найденов. Благодаря за помощта предварително. :)

 

EDIT: Значи песента в която участва Васил Найденов определено не се казва Бира и шкембе :D . По-скоро е Чекай малко ;)

EDIT2: Най-накрая се добрах до тази песен искренни благодарности на един човек той си знае кой е ;) Ама тея Ъпсурт поне в 3 песни пеят за неделя сутринта :D

Edited by Neovampirism
Link to comment
Share on other sites

Името на първата (не съм сигурна, че е първата) песен на Ъпсурт ставаше въпрос нещо за събота сутринта. Мисля, че е заедно с Васил Найденов. Благодаря за помощта предварително.  :)

Taзи с Васко Кеца се казваше "Чекай малко" май!Но определено не е първата песен на Ъпсурт тя. Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Името на първата (не съм сигурна, че е първата) песен на Ъпсурт ставаше въпрос нещо за събота сутринта. Мисля, че е заедно с Васил Найденов. Благодаря за помощта предварително.  :)

 

Ъпсурт - Бира и Шкембе

 

@gerry - Асен Кисимов - Къде остана детството. Линк сега не мога да ти дам.

Edited by CMexyBka
Link to comment
Share on other sites

Името на първата (не съм сигурна, че е първата) песен на Ъпсурт ставаше въпрос нещо за събота сутринта. Мисля, че е заедно с Васил Найденов. Благодаря за помощта предварително.  :)

stava vapros za nedelq sutrinta a pesenta se kazva bira i 6kembe

Link to comment
Share on other sites

Аз пък питам на Ася(от ЛА?) как се казва песента й, дето я въртят по ММ :) А линк към клипа ще е wellcome;)

Link to comment
Share on other sites

Вчера бях в Джоса и там като пускат разни хаусчета чух едно парче което много ми хареса но за съжаление не му знам името.Така че ако може някой да ми помогне.Единственото отличително в парчето е че по някое време спира основния биит и се вкарва мотив с много як бас и мотива е леко меланхоличен и мелодичен не е някакъв бърз.Мерси ако някой се сети по това описание макар и скромно

Пробвай това

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...