Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Някой да знае как се казва песента от сериала Шотландски Боец на Queen?С тази песен сериала започва винаги, а аз незнам как се казва. Ако някой знае моля да ми каже.

Princes of the universe - Queen.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nqkoi sha moje li da mi kaji kak se kazva taq pesen pls :) eto vi da chuete :)

 

pesenta

Ееее кеф ми напрай пич серизоно :)

песента е на Magic Affair - Omen III ,ако искаш испей целия текст ама го научи и ми прати акапелата ,мале какво ще забъркаме...:)

Малко късно видях че има пусната тема за тва ама както и да е ,нече е била на място ...

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Моля който знае да ми каже името и изпълнителя на една песен в която се пее нещо от сорта на : Еса бока линя, уна бока линя Еса бока линя, уна бока линя..........

Link to comment
Share on other sites

Моля който знае да ми каже името и изпълнителя на една песен в която се пее нещо от сорта на : Еса бока линя, уна бока линя Еса бока линя, уна бока линя..........

Ritmo Dynamic - Callinda

Link to comment
Share on other sites

Снощи в Инфинити пуснаха една гръцка песен някъде около 1 часа. За съжаление не знам никакви други подробности, ако някой е бил и знае как се казва, да казва, защото много ми хареса. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся една нова песен. Единственото което се сещам от припева е "see the fire burning" ама гуугъл не ми помогна особено. Нова е такава песничката :)

 

Дочо : мерси тва е песента :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Имам една молба за една песен. Знам кои е изпълнява и как се казва но я няма никаде ама абсолютно никаде ако някои може да ми даде линк за нея ще съм му благодарен песента се изпълнява от Red Cafe - School of Hard Knocks. Мога да кажа само че е брутален HIP-HOP Вопще Red Cafe правят страшен HIP-HOP. Може сами да се уверите. Мерси Предварително :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся една нова песен. Единственото което се сещам от припева е "see the fire burning" ама гуугъл не ми помогна особено. Нова е такава песничката :)

Martin Solveig - Rocking Music :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва 1 песен започва с "Чиик Чиик" Мисля че на сръбски се пее..бях в Приморско и там я пускаха в 1 дискотека..а и другата май се пее някво брррч за някво прасе става дума май :P който може да помогне... :rolleyes:

 

 

Edit: Много ви благодаря :D

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва 1 песен започва с "Чиик Чиик" Мисля че на сръбски се пее..бях в Приморско и там я пускаха в 1 дискотека..а и другата май се пее някво брррч за някво прасе става дума май  :P който може да помогне... :rolleyes:

Първата 100% е Adrian Copilul Minune & Lepa Brena - Ghici, Ghici (Пее се на румънски и сръбски ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ъм...как се казва песента на Army Of Lovers, с която Черно Фередже се будалкат?

И още нещо-Don't Cry на Guns'n Roses нямаше ли някакъв кавър?

Army of lovers - I give my life

За кавъра не знам... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен. Мисля че има нещо общо с Али Джи пее се нещо от сорта "буяка буяка" :)

Данке предварително

Песента се казва Mr. Beat Feat. General Levy - Incredible ;) Но в момента не мога да ти дам линк :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Търся едно хоро на виевската фолк група.Мисля че е някакъв микс защото пеят различни народни певци един след друг.Песента е доста дълга може би около 10-15 минути.Някой сеща ли се как се казва и евентуално от къде мога да си я дръпна.

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Вчера бях в Джоса и там като пускат разни хаусчета чух едно парче което много ми хареса но за съжаление не му знам името.Така че ако може някой да ми помогне.Единственото отличително в парчето е че по някое време спира основния биит и се вкарва мотив с много як бас и мотива е леко меланхоличен и мелодичен не е някакъв бърз.Мерси ако някой се сети по това описание макар и скромно

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва новата песен на Snoop Dogg в нея май се пеее в припева "фемали и т.н." не съм сигурен дали е така :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...