Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен на Тутурутка, в която се пее:"А жените пият, пушат и приличат на бараби, на 13 са във форма, а на 20 стари баби..." :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Тутурутка, в която се пее:"А жените пият, пушат и приличат на бараби, на 13 са във форма, а на 20 стари баби..." :D

Тутурутка - Моето щастие :music

Ако не можеш да я намериш, пиши ми, да ти я пратя или пък по DC++. ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на която знам само клипа. Пее е рус мъж със сравнително дълга коса.Той е в черно и бяло и става въпрос за една актриса която е снимат и един мъж пее който явно и е бил приятел, но сега е умрял и сякаш гледа нейни прожекции. Това е дано някой да се сети. :)

 

P.S Песента е балада и мисля, че е старичка, но не мога да кажа колко.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на която знам само клипа. Пее е рус мъж със сравнително дълга коса.Той е в черно и бяло и става въпрос за една актриса която е снимат и един мъж пее който явно и е бил приятел, но сега е умрял и сякаш гледа нейни прожекции. Това е дано някой да се сети. :)

 

P.S Песента е балада и мисля, че е старичка, но не мога да кажа колко.

 

Darren Hayes-Insatiable

Link to comment
Share on other sites

Търся едно денс парче, старичко е, пее се нещо от сорта:

I've got music, deеp in my  soul, I've got love, takin' me home

I've got music, deep in my mind

Пее мъж.

 

Edit: Също така търся едно латино хаус-че или нещо такова, не си спомням добре какво е, ама е много известно. Ще се сетите. Пее се "Sempreeee...." и после се пее на искански май  :wacko:

За второто парче се казва "Coracao". На български го чувам така - Сиемпрееее но мио корасоо. Или нещо такова :love По DC++ съм го шернал. User - platis. Цъкни само ПМ да знам кога да влезна ако не моиш го намериш.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка, на български я изпълнява АЗИС - Мила моя, ангел мой ,

трябва ми оригинала (на сръбски ли е, гръцки ли е - незнам... (и идея си нямам , защото въобще чалга не слушам :rolleyes: ) ... :unsure: )

... ако някой я знае кой я изпълнява и как се казва песента - нека ме упъти или направо ми даде линк :huh: . Благодаря! ;)

 

EDIT : @sincity , @*DIDO* много ви благодаря :woot

 

сега и линка , ако ми дадете ... и нямам думи :blush: :D

 

EDIT 2 : @*DIDO* ВЕЛИК СИ !!!! :zzz ;)

Edited by TITAN4O
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка, на български я изпълнява АЗИС - Мила моя, ангел мой ,

трябва ми оригинала (на сръбски ли е, гръцки ли е - незнам... (и идея си нямам , защото въобще чалга не слушам  :rolleyes: ) ...   :unsure: )

... ако някой я знае кой я изпълнява и как се казва песента - нека ме упъти или направо ми даде линк :huh:  . Благодаря! ;)

Желко Йоксимович - Лане мое :P Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка, на български я изпълнява АЗИС - Мила моя, ангел мой ,

трябва ми оригинала (на сръбски ли е, гръцки ли е - незнам... (и идея си нямам , защото въобще чалга не слушам  :rolleyes: ) ...   :unsure: )

... ако някой я знае кой я изпълнява и как се казва песента - нека ме упъти или направо ми даде линк :huh:  . Благодаря! ;)

Песента която търсиш е Zelko Joksimovik - Lane moe

Edited by *DIDO*
Link to comment
Share on other sites

"we should be kickin' it, we should be rockin' it together"

женски глас, здраво!

как се казва парчето? :)

миси.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е гледал сериала "Шотландски боец"

Не мога да се сетя как се казва песента на Queen която пускат в края на всяка серия. Айде някой ако се сеща да каже че ще се изям :D :P

Link to comment
Share on other sites

Значи търся 2 песни ... обърнах темата 15 стр назад ама не ги намерих .....

Първата не съм сигурен точно как е текста , но е нещо от рода на

I feel like a Ha Ha ... i wont to be a HA HA и в цялата песен се подчертава като цяло само тва HA HA ама не е като смях ами като HA кратичка пауза HA

А пък другата песен е хит на един дето пее на италиански или испански май на нещо като писта е самия клип и дават някви готни мацки има една брутална кола и един мотор и дето се се чува някво фурсиране ...... тва са двете парчета дето търся  :punk

Втората се казва Gazolina. ;)

Link to comment
Share on other sites

Am naposledak se poqvi nqkva pesnichka deto se pee FUCk U :) stil ne se seshtam mnogo dobre neshto kato house ili neshto takova ;) mislq che glasa e myjki znam che ima mnogo pesni deto se povtarq tova ama ako nqkoi sa seti sluchaino 10 x;) ako moje da pishe PS

Link to comment
Share on other sites

Am naposledak se poqvi nqkva pesnichka deto se pee FUCk U :) stil ne se seshtam mnogo dobre neshto kato house ili neshto takova ;) mislq che glasa e myjki znam che ima mnogo pesni deto se povtarq tova ama ako nqkoi sa seti sluchaino 10 x;) ako moje da pishe PS

Jerry Ropero & Denis The Menace - FUCK U

Link to comment
Share on other sites

Who wants to live forever се казва! Ама ти си свали целия албум - празно няма!

 

То на queen почти няма празна песен ;) И мога да се хвана на бас че се казва Princess of The Universe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...