Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Значи песента която търся е от 90-те, изпълнителя прилича на Inner Circle и се пее нещо от сорта на "аляляляля льо аляляляля льо льо ли льо льо льо". Дано някой да се сети за какво иде реч.

 

EDIT: Намерих си я, който се интересува казва се Inner Circle - Sweat (A La La La La Long)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edit: Също така търся едно латино хаус-че или нещо такова, не си спомням добре какво е, ама е много известно. Ще се сетите. Пее се "Sempreeee...." и после се пее на искански май  :wacko:

Ако ще ти помогне, това е песента:

Jerry Ropero & Denis the Manace & Sabor - Coracao :music

Link to comment
Share on other sites

Значи търся 2 песни ... обърнах темата 15 стр назад ама не ги намерих .....

Първата не съм сигурен точно как е текста , но е нещо от рода на

I feel like a Ha Ha ... i wont to be a HA HA и в цялата песен се подчертава като цяло само тва HA HA ама не е като смях ами като HA кратичка пауза HA

А пък другата песен е хит на един дето пее на италиански или испански май на нещо като писта е самия клип и дават някви готни мацки има една брутална кола и един мотор и дето се се чува някво фурсиране ...... тва са двете парчета дето търся :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи търся 2 песни ... обърнах темата 15 стр назад ама не ги намерих .....

Първата не съм сигурен точно как е текста , но е нещо от рода на

I feel like a Ha Ha ... i wont to be a HA HA и в цялата песен се подчертава като цяло само тва HA HA ама не е като смях ами като HA кратичка пауза HA

А пък другата песен е хит на един дето пее на италиански или испански май на нещо като писта е самия клип и дават някви готни мацки има една брутална кола и един мотор и дето се се чува някво фурсиране ...... тва са двете парчета дето търся  :punk

 

 

за първата моето предпожение е Musikk feat John Rock-summer lovin'

а втората мисля ,че е Daddy Yankee-gasolina

 

виж и кажи дали съм права.

Link to comment
Share on other sites

търся една песен... пее се ...Put your hands in the air... по фреш я пускат, казвали са и изпълнителя, но се я пускат, когато не съм си в къщи пък не се напъвам и да го запомня, нали в любимия ми форум има тема където да питам. :P

 

Едит: Де*а намерих я сам... :bgrin:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

за първата моето предпожение е Musikk feat John Rock-summer lovin'

а втората мисля ,че е Daddy Yankee-gasolina

 

виж и кажи дали съм права.

Шътрвата я позна ! :punk Ама втората не .... в нея пък не чух нищо общо с ХА ХА ...... а ве .......... обясних горе кво представлява да имаш нмещо друго на ум ? :confused :music :punk Иначе благодаря за първата :blink: :woot :D

EDIT:Опсссссссссссссссс обърках се исках да кажа , че ВТОРАТА я е познала ама нещо първата не е МНОГО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ГРЕШКАТА :(

Edited by bate_pesho
Link to comment
Share on other sites

Шътрвата я позна !  :punk  Ама втората не .... в нея пък не чух нищо общо с ХА ХА ...... а ве .......... обясних горе кво представлява да имаш нмещо друго на ум ?  :confused  :music  :punk  Иначе благодаря за първата  :blink:  :woot  :D

Пешо сещем се за клипа. Сега не мога да се сетя как се казва песента и кой я изпълнява, ама утре ще я потърся.

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен, в която се пееше нещо от сорта:"It goes around the world just la-la-la-la-la end everybody sing just la-la-la-la-la...".Песента съм я гледал по телевизията едно време и клипа беше с 2 мадами и няква жълта кола.Имаше и някъв мъж.Мисля, че беше на ATB, но не съм много сигурен.

Благодаря предварително!

 

EDIT:Намерих я!НА някви ATC била :bgrin:

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, но не знам как се казва :D

Песента е на Coldplay. Може да се чуе в сериалът The O.C. (Kварталът на богатите). Една такава малко депресираща е. Ако някой може да ми каже как се казва ще съм много щастлив. Мерси предварително :love

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, но не знам как се казва :D

Песента е на Coldplay. Може да се чуе в сериалът The O.C. (Kварталът на богатите). Една такава малко депресираща е. Ако някой може да ми каже как се казва ще съм много щастлив. Мерси предварително :love

 

Според мен доста от песните на Coldplay са депресиращи.

Пробвай The Scientist или Speed Of Sound.

Link to comment
Share on other sites

Следващия пост е доста тъп.

Става въпрос за една песен която е пускат редовно по Радио 1. Песента е рок, малко как да се изразя блудкъв рок един такъв наподобява Bon Jovi, но старите му изпълнения.В песента също има ако не се лъжа бас китари.Също по стил прилича на Status Quo - In The Army Now и Supermax - It Ain't Easy. За текста не ме питайте, защото не си го спомням :)

 

Ако някой се сеща да пише (малко се съмнявам де, но знае ли човек :) )

 

ЕДИТ: Песента е доста популярна и е стара (поне според мен де)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...