Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

ave ima edno parche misle che  rusko "Dj Aligator" maiche

vatre se peiat nqkvi neshta na ruski i po edno vreme ima edno "davai davai davai davai davai davai "

Pochva s edno govorene na ruski baq dalgo

ne znam nova li e ili stara.

DJ Aligator ft. Vspishkin - Davai Davai :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Начи песничката е старичка (слушал съм я преди 2-3 години поне). Припева е нещо от рода на "Hey, how you doin .... take your number...." . Нещо такова. Не е на Charlie Wilson, другия вариант е да е на Xzibit - How you livin' но втората песен не мога да я намеря. Ако имате други идеи - ще съм ви много благодарен :)

 

[EDIT] : Snoop Dogg ft. Eastsidaz & Xzibit - How you livin' грешката е моя. Ама пак едва ли ще я сваля до скоро от магарето

q probvai de la soul-ring,riing ili neshto takova

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми първата песен от това флашче.Те са 2.Не метъла а другата ми трябва.Накрая видях че едната е на някой си Chainsaw _09 а другата на Turmion Някъв си. :bgrin:

Благодаря предварително!

bl8 мерси!

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае коя е песента химн на световното по футбол Италия 90 ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която пускат почти на всеи час по радио Витоша. Пее се:"I will be your man, you will be my girl". Моля някой ако се сеща да ми даде жокерче... :P

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Търся новата песен на Шамара и Ванко...предварително благодаря :)

песента се казва СПрете да дишате, аз лично съм е свалял от ДЦ++ но напоследък нещо не бачка както трябва.

 

А аз искам да питам как се казва песента на Преслава дето напоселдък много е въртят по Планета

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента , която пускаха в рекламата на Кока-кола по случай 40 години от създаването . Пееше се "аз чакам чакам вече час и свиря до сигнал" :laughing: разбива ме тая песничка !

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента , която пускаха в рекламата на Кока-кола по случай 40 години от създаването . Пееше се "аз чакам чакам вече час и свиря до сигнал"  :laughing: разбива ме тая песничка !

 

Емил Димитров - Нашият сигнал :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми първата песен от това флашче.Те са 2.Не метъла а другата ми трябва.Накрая видях че едната е на някой си Chainsaw _09 а другата на Turmion Някъв си. :bgrin:

Благодаря предварително!

Тук

Link to comment
Share on other sites

песента се казва СПрете да дишате, аз лично съм е свалял от ДЦ++ но напоследък нещо не бачка както трябва.

 

А аз искам да питам как се казва песента на Преслава дето напоселдък много е въртят по Планета

Завинаги твоя или Безразлична :music

Link to comment
Share on other sites

Търся музиката от Cold Case.Но не линк с имената ами ми трябва някъде където са свалени защото не ми се търси а и са много.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...