Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

The train was quite crowded, so a U. S. Marine walked the entire length looking for a seat, but the only seat left was taken by a well dressed, middle-aged, French woman's poodle.. The war-weary Marine asked, "Ma'am, may I have that seat?"

The French woman just sniffed and said to no one in particular: "Americans are so rude. My little Fifi is using that seat."

The Marine walked the entire train again, but the only seat left was under that dog. "Please, ma'am. May I sit down ? I'm very tired."

She snorted, "Not only are you Americans rude, you are also arrogant!"

This time the Marine didn't say a word; he just picked up the little dog, tossed it out the train window, and sat down.

The woman shrieked, "Someone must defend my honor! This American should be put in his place!"

An English gentleman sitting nearby spoke up, "Sir, you Americans often seem to have a penchant for doing the wrong thing. You hold the fork in the wrong hand. You drive your autos on the wrong side of the road. And now, sir, you seem to have thrown the wrong bitch out the window!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Отива малко момче при баща си и пита:

- Тате бе, що футболистите играят с къси гащи, пък при хокеистите гащите са до под коляното?

Бащата, мислейки малко, отговаря:

- Ми, щото, мойто момче, в хокея играят истински мъже.

Link to comment
Share on other sites

Фабио Капело извика четирима играчи на Манчестър Юнайтед, четирима играчи на Манчестър Сити и трима от Челси. Лотар Матеус повика четирима от Син Сити, петима от Биад и трима от Планета Пайнер.

---

С цел обновяване на имиджа й, Лили Иванова вече ще е известна под псевдонима "Лейди Баба".

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Имах приказно детство. Баба ми беше изядена от вълк.

---

Ако времето е пари, то банкоматът машина на времето ли е?

---

Катаджия:

- Знаете ли защо ви спрях?

Светльо:

- Защо, забравихте ли?

---

- Ало! Съпорта ли е?

- Да, кажете.

- Бихте ли казали, кой браузер е инсталиран при мен.

- Съдейки по въпроса, най-вероятно е internet explorer!

---

Подариха ми талисман, който привлича парите. Сложих го на предното стъкло на колата си. На следващия ден в мен се заби джипа с инкасото.

Link to comment
Share on other sites

Тоя първият ми напомни един много стар, но много любим виц.

 

Червената Шапчица както отивала към баба си, изведнъж видяла, че й е дошъл цикъла. И понеже не знаела какво е това, седнала на един камък и заплакала. Плакала, плакала... По едно време идва вълкът, като я видял, че седи така и реди ред сълзи, ред сополи рекъл:

- Аре ма, Червена Шапчице?! Кое време станА?! Ходих у баба ти, изядох я, дойде ловецът, застреля ме, после ми разпориха корема, напълниха го с камъни, хвърлиха ме в кладенеца, приказката свърши, децата си легнаха, а тебе още никаква те няма...

- Ох... остави ме, вълчо, аз умирам...- едва проговорила Шапчицата и продължила да циври с глас.

- Е как ще умираш?! От какво?! - вече леко притеснен я попитал вълкът.

- Ами тече ми кръв!

- Къде? Я да видя?

- Вдигнала поличката Шапчицата, отворила крачка и показала своята "vulnus laceratum".

Вълкът се навел, разгледал внимателно, почесал се по главата и установил:

- Гле'й ся Шапчице, аз не съм специалист, ама май са ти отрезали ташаците!

Link to comment
Share on other sites

Въпрос:

- Ефектен алкохолен коктейл, който всеки може да направи у дома?

Отговор:

- "Трите прасенца" - кашон водка и двама приятели на гости.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Реплики на клиенти на банки

 

 

-Извинете, с хора работите ли ?

 

- Ше внасяте или ще теглите?

Аз тегля цял живот!

 

- Вие на постоянен трудов договор ли сте

- Не, общ работник съм

 

- Ще внасям на един ибан.

 

- Миналия път бяхте с друга прическа, или по-скоро не бяхте вие.

 

- Егн-то ми е 0889, не не 0898, абе 8301…

 

- Аз имам две вносни бележки и искам да ми кажете на коя й изтича падежа днес.

 

- Шяха оня ден да ми го вкарват, ама не стана. Ама аз ще им се обадя да ги питам кога ще ми ги вкарат най-после. /изказване по повод болничен/

 

- Ооо, аз вземам много голяма заплата – към 500 лева.

Е, понякога към 450, а лятото по 400.

 

- Снахата имала тука некви остатъци. Искам да й ги взема

 

- Ако дойдеш у нас ще ти покажа колко много евро имам

 

- Госпожо, сметката ви не е в нашата банка, няма как да изтеглите.

Няма значение, бе, на мене тука ми е удобно да идвам !

 

- Вие за каса ли чакате

- Не, за моя мъж

 

- Синът ми работи във чужбината и иска тука да си внася върху него си

 

- Дай да изтеглим един заем, че да са спукаме от ядене и пиене, бе

 

- Шях да ходя да търся къде да си сметя еврата, но сега се усетих, че се намирам в банка

 

- Обяснете тия неща на жена ми, защото аз съм по принцип доста неадекватен

 

- Дай ми ги по-едри че шъ ги пъхам във сутиена

 

- Искам да говоря с човека, не с колежките ви. Ще отида да питам човека /човека = колегата наско/

 

- Моята заплата точно си я превеждат по кредитната карта, убеден съм.

 

- Добър ден, искам да ми преснимате акта за раждане.

 

- Аз искам просто да си внеса парите в банката, не е нужно да ми откривате сметка

 

-Искам да изтегля овърдрафт, няма да си откривам сметка

 

- На 28-ми май от обб непознат глас ми звъни по личния телефон.

 

- Като влезеш в офиса на оббто отляво има две прекрасни служителки. Едната от тях по отвътре е особено прекрасна и печели много клиенти.

 

- На ченгела ви ли да се подпиша

 

- Централната банка за колко време я информирате че съм си внесла парите, те не знаят и някой път ми се обаждат

 

- Къде тук мога да общувам с банката

 

- Досега всеки път съм ходил в банка уестър юнион

 

- Може ли да внеса 52 лева или приемате само кръгли суми

 

- Като някой престъпник ще ходя сега с тия пачки дето ми ги дадохте

 

- Може ли да ми върнете металически пари

 

- Би ли ми дал личния си телефон да ти се обаждам по служебни въпроси в работно време ?

 

- Какъв е редът да се откажа от вас ?

 

- Внасям си точно на обречените дати

 

- Чертая си схема на копчетата на банкомата ви, за да си ги разгледам вкъщи и да дойда подготвен следващия път

 

- Тука ли е бтк-то ?

 

- Не си знам онези неща отпред

 

- Ще платя отворената карта и после подобрителския кредит

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Двама младежи отишли в Aнглия да берат ягоди, ама не знаели много английски. Наели си квартирка и хазяинът им казал ако има ядове да му се обадят. А те нали все пак са мъже, минали няколко месеца, не чистили много и се завъдили мишки. Единият като по-отворен и знаещ 5 английски думи повече от другия, решил да се обади ...на хазяина:

- Hello. Me Georgi.

- Hi, Georgi, how are you?

- Me Georgi, you know?

- Yeah yeah, I know.

- And Tom & Jerry, you know?

- Mm… Yes, I know.

- Jerry is here!

Link to comment
Share on other sites

Тече президентска предизборна кампания. Действащият президент произнася реч в малък провинциален град на площада. Неочаквано, от публиката, на около 10 метра от трибуната, един мъж вдига пушка, прицелва се в президента и стреля! Куршумът се забива в плаката зад главата на държавния глава!

Охраната и полицаите се втурват след стрелеца и го залавят след две преки. В полицейското управление го разпитват:

- Професия?

- Снайперист.

Шефът на полицията не издържа:

- Глупости на търкалета! Че ти не уцели президента от 10 метра и после се имаш за снайперист?!

- А на вас някога налагало ли ви се е да стреляте от тълпата, когато четиристотин човека наоколо ти шепнат "Стреляй! Стреляй най-сетне, бе!"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

One human cell contains 75MB genetic information. One sperm contains a half of that; that is 37.5MB. One ml of semen contains 100 million sperms. An average ejaculation lasts for 5 sec and contains 2.25 ml semen.

This means that the through-put of a man’s member is equal to (37.5MB x 100,000,000 x 2.25)/5 = 1,687,500,000,000,000 byte/second 16875 Тerabyte/sec This means that the female egg cell withstands this DDoS attack at 1,6875 terabyte per second, and only lets through one(!) data package, thereby being the best frigging hardware firewall in the world! The downside of it is that once in a way this one small data package gets through and hangs the system for the whole of 9 months!

Link to comment
Share on other sites

One human cell contains 75MB genetic information. One sperm contains a half of that; that is 37.5MB. One ml of semen contains 100 million sperms. An average ejaculation lasts for 5 sec and contains 2.25 ml semen.

This means that the through-put of a man’s member is equal to (37.5MB x 100,000,000 x 2.25)/5 = 1,687,500,000,000,000 byte/second 16875 Тerabyte/sec This means that the female egg cell withstands this DDoS attack at 1,6875 terabyte per second, and only lets through one(!) data package, thereby being the best frigging hardware firewall in the world! The downside of it is that once in a way this one small data package gets through and hangs the system for the whole of 9 months!

Старо, старо, старо.... и поствано вече N на брой пъти...

Link to comment
Share on other sites

Една приятелка ми го каза това (малко е брутално, ама много ме накефи) :

- Кое е по-лошо от 10 мъртви бебета на едно дърво?

 

Не са 11 мъртви бебета на едно дърво.

 

 

А едно мъртво бебе на 10 дървета...

 

Link to comment
Share on other sites

Двама приятели си пишат в Скайп:

- Аре се видим утре да пием по кафе?

- Егати , ти си първият човек, който успя да напише "бира" с четири правописни грешки.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Двама приятели си пишат в Скайп:

- Аре се видим утре да пием по кафе?

- Егати , ти си първият човек, който успя да напише "бира" с четири правописни грешки.

 

 

:rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Късно през нощта. На дежурното гише на денонощната аптека се показва мъж:

- Госпожице, имате ли презервативи XXXXL?

- Ама, господине, защо стоите навън?! Влизайте! Влизайте!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Арабите измислили концепцията на контрацептивите с дебело черво от коза. Европейците развили идеята, като премахнали козата...

Link to comment
Share on other sites

Един си купил нова кола. Всички му казали, че за да му върви, ще трябва да я севтоса с нещо чуждо в гората! Той много обичал жена си и решил да отиде с нея! Докато го правели, ненадейно се появил горския и казал:

- Глоба, за дето правите секс в гората, на теб 10 лева, а дамата 30лева!

- Но, защо на мен 10лева, а на жена ми 30лева?

- Защото теб те хващам за първи път, а дамата за трети!

Link to comment
Share on other sites

Дете на програмист - първокласник, първи учебен ден. Учителката им обяснява:

- Ако някой иска нещо да каже или да попита, да вдигне ръка.

Хлапето веднага вдига ръка. Учителката:

- Да, какво има?

- А, нищо, просто проверявам как работи системата.

Link to comment
Share on other sites

-Тате, нашето таралежче, нали от старост умря?

- Разбира се сине...Ако беше младо, щеше да избяга от ЗИЛ-а.

 

- Сядай...Проблемче, а? Какво? Мацка те е зарязала? Хахах-говедо...упс, ша ма прощааш. Не, нищо, аз така... И какво каза? Неудачник? АХахахахх - самоубий се! Не бе, ебавам се. Ми забрави я, за чий кор ти е? Ааа, обичаш я? Мамата си трака...Тогава - да, проблем, голям...Бутилка-две ракия, хахах... Сериозно, взимаш едно кило ракия, лющиш го и хоп - няма я. Не става? Първа любов? Хаха, юнак...Пази я, спомняй си, а и майната й, ей тъй за спорта. А аз като бях на твоите години...

- Тате! Не можеш ли да си сериозен?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...