Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

Адам сигурно си е имал своите неприятности, но никога не му се е налагало да слуша от Ева разкази за всички мъже, за които е можела да се омъжи...

 

 

- Проклета съдба! Ние с жената бяхме щастливи цели 20 години!

- А после?

- После се запознахме!

 

 

- Скъпи, аз ли съм първата ти жена?

- Разбира се, скъпа!

- А какви са ония там - Танка, Машка, Клавка, Дуска, Верка?

- А, те бяха девственици...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Един мъж се прибира вкъщи, паркира колата си на средата на улицата, втурва се в дома си, затръшва силно вратата след себе си и крещи с цяло гърло: „Скъпа, събирай багажа. Спечелих шестица от тотото!”Жената развълнувана от хубавата новина казала: „Ама наистина ли!? Не може да бъде, какъв късмет?! Къде ще ходим, кои дрехи да събирам - летните или зимните?”А мъжът й отговорил: „Няма значение. Важното е да се изнесеш от тук възможно най-бързо!”

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tрима рибари хванали златната рибка. Тя им казала:

- Пуснете ме и ще ви изпълня три желания. Но тъй като сте трима – на всеки по едно.

- Добре, – казал първият, – имам един проблем. Аз съм шофьор на камион, постоянно обикалям из страната. И катаджиите все ме спират, все ме глобяват, все подкупи искат… Направи нещо по въпроса.

- Ето ти една торба злато да си плащаш.

- Аз пък живея в блок. – казал вторият. – Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо.

- Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие.

- А аз живея в къща. – казал третият. – Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо.

- Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие.

Първият рибар помислил малко и казал на рибката:

- Знаеш ли какво… Я си вземи торбата със злато и ми дай един малък полицай.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Попитали радио Ереван как една пълна жена може да отслабне.

- Разбира се - диета, редовна гимнастика... - започнало радиото.

Тогава се намесило турското радио:

- Вай, вай, вай, сакън, не разваляйте хубавата жена!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един мъж се оплаквал на свой приятел, че не може да задоволи жена си.

- Много е ненаситна, - с мъка му споделил - по 4-5 пъти иска, а аз мога само по два макс. После следват сръдни, особени въпроси и прочее...

- Това е много проста работа! - възкликнал приятелят - Вземаш два молива, задържаш ги за малко, докато нахлузиш един презерватив и така довършваш...

Така и сторил клетият съпруг. А на другия ден яйчниците на жена му си водят следния разговор:

- Абе верно тука бяха влизали всякакви. Криви, куци, хремави...

- Ама на носилка за първи път влизат!

Link to comment
Share on other sites

- Тате, тате… Откъде се взимат бактериите в тоалетната, които “Доместос” унищожава?!

- От “Активия”-та, дето майка ти я нагъва по 5 пъти на ден!

Link to comment
Share on other sites

Най-голямата разлика между мъж и жена е в значението на думите, когато казват:

"Използвах цяла опаковка кърпички, гледайки този филм".

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Правило на четирите "Ф"-та за покупка на кола: "Избираш си хубава кола без Фиат, Форд и Фсички Френски"

 

То народа си го е казал за френските "Со борче, со мачка и со п♛тка, не барай"

Link to comment
Share on other sites

Българинът Киро, гостувал на своя приятел турчин - Ахмет.

Турчинът наредил страхотна софра. Имало и танцьорки. Както си хапвали и пийвали - Ахмет видял, че Киро се заглежда по една от танцьорките:

- Айше, я заведи оттатък Киро, охлаби го, че много е напрегнат!

Отишли отатък и Кирро получил пълно охлабване.

Върнали се, тържеството продължило, а Киро се огледал в друга танцьорка.

- Атидже, - рекъл Ахмет, - охлаби човека!Много е напрегнат!

Ритуалът се повторил. Върнали се на софрата и продължили с яденето и пиенето, но на наш Киро му дошло в повече и взел да се одремва. Видял го Ахмет и рекъл на градинаря си:

- Хасане, я натегни човека, че много се разхлаби!

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми разказаха един виц, дето бие всичко по тъпота.

 

Някакъв тип се родил дефектен. Вместо гъз имал каса бира. Супер проблем - навсякъде гаври, никакъв полов живот, че деба и шишета - дрънчат, абе въобще - мизерия. Половината докторите гледали недоумяващо останалите се заливали от смях. Пича много депресиран. Една от поредните безсънни нощи се разхождал по плажа във Варна и срещнал някакъв ужасно напушен тип. Разказал му своята трагедия, джанката много внимателно го изслушал и му казал:

- Пич, знам какво трябва да направиш. Сутринта иди на първа буна, свали гащите, легни по корем и лежи така поне два часа.

Пича, бил пробвал всичко, отишъл сутринта на първа буна, свалил гащите, легнал по корем и като го напекло слънцето - бирата станала на гъз.

Link to comment
Share on other sites

Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден:

- Ние - казал швейцарецът - пишем "ich bin", а произнасяме "иш бин".

- А пък ние - гордо заявил българинът - пишем "какво", а произнасяме ""Ъ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Полицай записва данните на арестуван:

- Женен ли сте?

- Да.

- За кого?

- За жена.

- То е ясно, че е за жена.

- Защо да е ясно? Сестра ми например е женена за мъж.

 

 

Link to comment
Share on other sites

На младо семейство им се ражда дете, което е рижаво. Майката притеснена, че тя и мъжът и са мургави моли доктора да измисли нещо преди бащата да види детето. Докторът отива при бащата и казва:

- Честито, имате син! Искам само да ви попитам вие какво работите?

- Амбулантен търговоец съм.

- И как се отразява работата ви на сексуалния ви живот?

- Докторе, честно да ви кажа, с жената правим секс веднъж на 4-5 месеца.

- А така, елате да видите сега с тоя ръждив х*й какво сте направил!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

– Аз още немога да разбера какво правят в тази болница – едвам шепнейки, споделя един пациент с друг - Когато легнах тук, единият доктор каза: “Апандесит„, а друг “Камъни в жлъчката“.

– И как свърши всичко това?

– Играха на „ези –тура“ и ми извадиха сливиците.

Link to comment
Share on other sites

- Слънчице!

- Да, мечо?

- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?

- Разбира се, зайо!

- Благодаря ти, пиленце.

- Няма защо, златце.

- Обичам те, писе!

- И аз те обичам, пухчо!

- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Във връзка със слуховете, че Осама Бин Ладен не е убит, Обама е първия чернокож в историята, който ще трябва да докаже, че Е УБИЛ някого.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно офтопик: трябва да има бутон Like под всяко мнение като във фейса. Особено пък в тази тема. Но и в другите като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Група японци отиват на посещение в български машиностроителен завод. Водят със себе си и преводач японец, обучен в най-добрите традиции на българската литература. Разглеждайки, попадат на интересна сцена. Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл на земята крещейки нещо ядосано. Преводачът превежда леко учуден: "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла". Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря. Преводачът превежда: "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря". Стругарят още по-ядосан отвръща на инженера и преводът е: "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е направил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му вдига кръвното, ще прави секс с майка му и с майките на другите работници и с майката на директора и дори с майката на самият завод...".

Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Едно дете се родило но не проговорило нито думичка до третата си годинка. Когато станало на три първата му дума била "баба". На другия ден обаче бабата умряла. След това детето казало "дядо" - на другия ден и той умрял.

На следващия ден детето казало "тате". Вечерта бащата облякал хубави дрехи и легнал при жена си. На другия ден жената му казва:

- Скъпи, ставай съседът умря.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...