Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

В автобуса баба дълго време се взира в седящия срещу нея младеж, който усилено дъвче дъвка и след няколко минути му казва:
- Разказваш ми баба, ама съм глуха...

Link to comment
Share on other sites

Спира ме катаджия, отварям прозореца и се изкрясквам мощно:
- Бау, бау!
Катаджията се отдръпва назад стреснат, а аз му показвам колана с усмивка и добавям:
- Не бой се беее! Вързан съм ...

Link to comment
Share on other sites

На първи декември честваме деня на Свети Издислав Великомъченик. Покровител на ориент-рока, несъразмерните крака и полиглотите. Днес имен ден имат хората с имена Издислав, Фикрет, Фикрета, Сторар, Планет и Планета.

 

ДМС Издислав ...

 

Посред нощ в спалнята на Фики:
 - You're gonna die !
- ?
- You're gonna die !!!
- ?!?!?!?
- Юргана дай, че измръзнах ма!

Има още много под клипа, но ще стане прекалено дълъг пост. Като лавина са :)

Link to comment
Share on other sites

Истинските мъже карат големи черни джипове, с тъмни стъкла, за да не се виждат сълзите в очите им, когато слушат “Издислав”!

Link to comment
Share on other sites

Осемдесет и шест годишен дядо отива на редовен преглед при доктора си. Още с влизането почва да се хвали:
- Докторе, ожених се за двайсетгодишно момиче, което забременя от мен. Какво ще кажете, а?
Лекарят се замислил за миг и отвърнал:
- Ще ви разкажа нещо. Имам един познат, който е голям ловец, но един ден бързал и вместо пушката взел чадъра си. Случило се така, че срещнал огромна мечка. Той вдигнал чадъра, насочил го към звяра и натиснал дръжката. И познайте какво се случило. Мечката паднала мъртва.
- Невъзможно - заявил старецът. - Сигурно я е застрелял някой друг.
- Точно това искам да кажа и аз - отвърнал докторът.

Link to comment
Share on other sites

Според криминалната статистика, китайски цип на турски дънки, спасява всяка 2-ра жена от изнасилване...

Link to comment
Share on other sites

Телефонът на съпорта звъни:

- Да, кажете.

- Алоо, рутера ми не работи!

- Добре, кажете коя лампа ви свети в момента?

- Ами тази в банята, да отида ли да я угася?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Работодателите:
"Търсим си човек с мъдростта на 60-годишен, опитът на 50-годишен, амбициозността на 40-годишен, енергичността на 30-годишен, външния вид на 20-годишен и нужда от пари на 10-годишен!"

Link to comment
Share on other sites

Хората на Земята нямат пари, за да доставят вода в сухите райони на Земята, но имат пари, за да търсят вода на Марс.
Това води до въпроса: Има ли на Земята разум?

Link to comment
Share on other sites

Хората на Земята нямат пари, за да доставят вода в сухите райони на Земята, но имат пари, за да търсят вода на Марс.

Това води до въпроса: Има ли на Земята разум?

Отдавна няма :)

Link to comment
Share on other sites

Това да е само , с мед да го намажеш.

 

Да не съм хептен офф..

 

Въпрос:
Кое е второто нещо за което се ползва щеката за маслото на всяко BMW ? 
Отговор:
Изважда се,забива се в снега и ако височината му е над чертата MAX.....BMW-то не излиза от гаража... И така до първа пролет...!!!

Link to comment
Share on other sites

Гозбите в различните страни:
Грузинска:
- Сгответе нещо, поръсете с кориандър, залейте с киндзмараули, добавете сулугуни.
Френска:
- Опечете горе-долу месото, полейте го със соса, който варихте 3 часа, украсете с шалот.
Италианска:
- Съберете остатъците от хладилника, стоплете ги, поръсете обилно с моцарела. Поднесете с някакви макарони.
Китайска:
- Съберете измрелите мухи и хлебарки, наберете трева от двора, запържете всичко това в силно загрят тиган и сипете 1 литър соев сос.
Японска:
- Уловете нещо живо в морето, веднага го нарежете на парченца и докато още мърда, го поднесете с уасаби.
Мексиканска:
- Добавете лют пипер. Друго може да не слагате.
Ливанска:
- Намажете нещото със сусамово олио, залейте с лимонов сок. Поднесете го на гостите след 20 минути, за да са забравили вече какво е имало на масата в началото.
Индийска:
- Смесете къри с лют пипер, пипер и пипер. Добавете към кърито. Украсете с грах.
Гръцка:
- Поднесете евтини продукти, които просто сте нарязали на парчета и даже не сте разбъркали. Повтаряйте гордо: ”Натур продукт!”.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Народ, който играе хоро в ледени води и ходи по огън - кара в снега с летни гуми.

---

 

като се съберат огнените жени и ледените мъже на този народ, който не може да бъде унищожен, се получава гола вода

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Прибира се мъжът към дома си след як запой, носи в задния джоб стъклено шише с водка... за из път... обаче пада на тротоара и шишето се строшава и му нарязва г*за.
Прибира се вкъщи... събува гащите пред огледалото и се опитва с лейкопласт да покрие раните. На сутринта жена му го буди и с грозен глас:
- Няма да питам защо се прибираш посреднощ!? Няма да питам защо чаршафите са в кръв!? САМО МИ КАЖИ, ЗАЩО ЦЯЛОТО ОГЛЕДАЛО Е В ЛЕПЕНКИ?!

Link to comment
Share on other sites

Една жена се прибирала в къщи около полунощ, окъсняла след вечерния купон.

Пред блока - тъмно, страшничко, а до единствената, слабо светеща улична лампа, олюлявяйки се, кротко се облекчавал кварталният пияница.

Жената забавила крачки, после спряла, страхувайки се да се приближи. - Мини, мини, дзверо съм го хванал - рекло пияндето.

Link to comment
Share on other sites

 - Мини, мини, дзверо съм го хванал - рекло пияндето.

 

 Кучето ли е разхождал? :lol:

 

А иначе покрай снега и студовете напоследък се пусна приказка, че тая пролет лястовичките нямало да долетят, но пък сме очаквали пингвини. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...