Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

- Имате три прекрасни деца и са толкова възпитани. Как го постигнахте?
- Преди бяха четири!

В зоопарка:

- Тате, тате! Виж - боядисан кон!
- Това не е боядисан кон, моето дете. Това е зебра. Боядисан кон е майка ти.

Дядото се успокои, че не е толкова болен, когато видя внука си колко таблетки пие преди фитнес...

 

 

- What do you call it when two transgender midgets have sex?
- Micro transaction.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Попитали Радио Ереван: - Защо в американските филми мъжете, стоящи пред писоара, не гледат надолу, както ние, а в стената?! Радиото отговорило: – Защото няма на какво да се възхищават!

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Цяла нощ валя сняг. На сутринта.

08:00 : правя снежен човек.

08:10 : минаваща феминистка ме пита защо не правя снежна жена.

08:15 : правя снежна жена

08:17 : детегледачката на съседите протестира, че бюстът на снежната жена бил много пищен.

08:20 : кварталната гей двойка мърмори, че можело да направя от сняг двама мъже.

08:25 : вегетарианците от №12 се възмущават заради носа от морков на снежния човек. Зеленчуците са храна и не бива да служат за такива неща.

08:28 : наричат ме расист защото двойката е бяла.

08:31 : мюсюлманите от отсрещната страна на улицата настояват да сложа забрадка на снежната жена

08:40 : полицията пристига по сигнал да види какво става.

08:42 : казват ми да махна дръжката на метлата от снежния човек, защото би могла да бъде използвана като смъртоносно оръжие. Нещата се влошават когато измърморвам: „Да, особено ако ви е навряна ….”

08:45 : домъква се екип на местната телевизия. Питат ме дали знам разликата между снежен човек и снежна жена. „Да, топките”, отговарям и ставам сексист.

08:52 : конфискуват ми мобилния за проверка, закарват ме в РПУ-то.

09:00: показват ме по телевизията; терорист, възползващ се от лошото време за да смущава обществения ред.

09:10 : разпитват ме имам ли съучастници

09:29 : никому неизвестна джихадистка група поема отговорност за действията ми.

Поука: няма поука в тази история. Това е Франция днес.

Но нещата можеха да са различни ако всички спрем да натрапваме и изискваме псевдо-толерантност.

Link to comment
Share on other sites

.....Но нещата можеха да са различни ако всички спрем да натрапваме и изискваме псевдо-толерантност.

 

 

Смешно...и тъжно едновременно, а идва март...и вече продават джендър мартеници...не отива на хубаво тоя свят. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Бръснарят на Путин го бръсне и пита :
Владимир Владимирович, кво стана в Сирия ?
Путин мълчи.
-Владимир Владимирович, кво стана с Украйна ?
Мълчи.
-Кво стана със санкциите ?
Мълчи.
Свършил. На излизане личния бодигард го " натиснал "
- Ти кво си заразпитвал шефа ? Много си любопитен !
- Въобще не съм ! Шефът, като чуе въпроса, му се опъва кожата. Лесно се бръсне!

Link to comment
Share on other sites

A PLANE IS ON ITS WAY TO TORONTO , WHEN A BLONDE IN ECONOMY CLASS GETS UP AND MOVES TO THE FIRST CLASS SECTION AND SITS DOWN.

 

THE FLIGHT ATTENDANT WATCHES HER DO THIS AND ASKS TO SEE HER TICKET.

 

SHE THEN TELLS THE BLONDE THAT SHE PAID FOR ECONOMY CLASS AND THAT SHE WILL HAVE TO SIT IN THE BACK.

 

THE BLONDE REPLIES, "I'M BLONDE, I'M BEAUTIFUL, I'M GOING TO TORONTO AND I'M STAYING RIGHT HERE."

 

THE FLIGHT ATTENDANT GOES INTO THE COCKPIT AND TELLS THE PILOT AND THE CO-PILOT THAT THERE IS A BLONDE BIMBO SITTING IN FIRST CLASS, THAT BELONGS IN ECONOMY AND WON'T MOVE BACK TO HER SEAT.

 

THE CO-PILOT GOES BACK TO THE BLONDE AND TRIES TO EXPLAIN THAT BECAUSE SHE ONLY PAID FOR ECONOMY SHE WILL HAVE TO LEAVE AND RETURN TO HER SEAT.

 

THE BLONDE REPLIES, "I'M BLONDE, I'M BEAUTIFUL, I'M GOING TO TORONTO AND I'M STAYING RIGHT HERE."

 

THE CO-PILOT TELLS THE PILOT THAT HE PROBABLY SHOULD HAVE THE POLICE WAITING WHEN THEY LAND TO ARREST THIS BLONDE WOMAN WHO WON'T LISTEN TO REASON.

 

THE PILOT SAYS, "YOU SAY SHE IS A BLONDE? I'LL

HANDLE THIS, I'M MARRIED TO A BLONDE. I SPEAK BLONDE."

 

HE GOES BACK TO THE BLONDE AND WHISPERS IN HER EAR, AND SHE SAYS, "OH, I'M SORRY." AND GETS UP AND GOES BACK TO HER SEAT IN ECONOMY.

 

THE FLIGHT ATTENDANT AND CO-PILOT ARE AMAZED AND ASKED HIM WHAT HE SAID TO MAKE HER MOVE WITHOUT ANY FUSS.

 

"I TOLD HER, 'FIRST CLASS ISN'T GOING TO TORONTO."

 

Link to comment
Share on other sites

По крясъците, които се носеха от операционната, анестезиологът разбра, че пак е закъснял за работа...

 

БАХАХАХАХАХАХГАХАХАХАЙСФПЯШЕДПФРМ

Link to comment
Share on other sites

 

 

Коя е Гинка и защо Интернет полудя с това име?

 

 

И не знаеш?? Щото създаде фирма с 50 000 лв капитал в края на миналата година и купи ЧЕЗ - сега тя ще снабдява с ток цяла западна България...

 

 

tok.jpg

Link to comment
Share on other sites

И как да знам. Доста новини гледам да чета, но Гинка съм я изпуснал.

 

Защо всички реват с тоя сняг. Колко хубаво ми беше като валя яко. Няма идиоти по пътищата. Караш си бавно, спокойно... Сам. Баровците ги било страх и не дойдоха на работа.

Link to comment
Share on other sites

Гинка, Стефчо, проглуши страната от петък насам и е поредния връх на наглостта, като този път се подминават всякакви граници. Някаква тъпа селянка от незнайно село купува активи на ЧЕЗ за 320 милиона евро и поема контрол над 1,8 милиарда лева оборот. И понеже сме в темата за висове - тя смело твърди, че е собственик единствен и неповторим и никой няма зад нея.  

Link to comment
Share on other sites

Гинка, Стефчо, проглуши страната от петък насам и е поредния връх на наглостта, като този път се подминават всякакви граници. Някаква тъпа селянка от незнайно село купува активи на ЧЕЗ за 320 милиона евро и поема контрол над 1,8 милиарда лева оборот. И понеже сме в темата за висове - тя смело твърди, че е собственик единствен и неповторим и никой няма зад нея.

после що не се прибирам... Щото съм далече от тия игри, а бачкатор съм и тука. Фатката на прибирането е никаква работа
Link to comment
Share on other sites

И как да знам. Доста новини гледам да чета, но Гинка съм я изпуснал.

 

Защо всички реват с тоя сняг. Колко хубаво ми беше като валя яко. Няма идиоти по пътищата. Караш си бавно, спокойно... Сам. Баровците ги било страх и не дойдоха на работа.

Ей тази Гинка - цитат от Бивол:"С нетърпение очакваме да научим коя е банката, която ще даде 320 милиона евро на Гинка, срещу която е имало три изпълнителни дела за дългове, ЧСИ е продал нейни имоти заради необслужвани кредити и дължи пари на НАП, заради което има запориран имот и до момента. Нещо да чухте по Нова за тези факти?"

 

Не знам как при теб няма идиоти по пътищата, тук си ги има, само че са в пъти по-опасни заради обстановката...

Link to comment
Share on other sites

Ей тази Гинка - цитат от Бивол:"С нетърпение очакваме да научим коя е банката, която ще даде 320 милиона евро на Гинка, срещу която е имало три изпълнителни дела за дългове, ЧСИ е продал нейни имоти заради необслужвани кредити и дължи пари на НАП, заради което има запориран имот и до момента. Нещо да чухте по Нова за тези факти?"

 

Не знам как при теб няма идиоти по пътищата, тук си ги има, само че са в пъти по-опасни заради обстановката...

Идиоти има постоянно. Като вали МНОГО сняг и ги е страх да карат. Поне по кварталите. Един приятел кара 40 мин до работа при сухо време. След последния як снеговалеж - стигна за 35(негови думи). Аз също стигнах за същото време. Нямаше коли. Идеално. В града може и да е било ужас. Нямам и не искам да имам работа там. Пълна свинщина и трафик.

Link to comment
Share on other sites

В самолет, стюардеса нервно прави съобщение:
- Уважаеми пасажери, поради грешка на фирмата за кетъринг, на борда имаме качени само 43 порции вечеря, а пътниците са 128. Уведомяваме ви, че ако някой бъде така добър да се откаже от вечерята си, за да се нахрани някой друг, то той ще получи безплатен алкохол до края на полета.
Следващото съобщение - 4 часа по-късно:
- Ако някой си промени решението, все още има 40 порции храна.. .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

- Алоо. Фрау Меркел! Бойко е!
- Я, я Бойко, вас волен зи?
- Не e Волен. Мани го Волен. Ако може пак да нападнете Чехия. За това се обаждам.
- Вас?
- Не нас. Чехия. Чехия атакен вюншен. Гросе арбайт!
- Нихт ферщейн, майне фронде.
- Да, да ти си ми майне Фюрер.
- Найн, найн. Нихт ферщеен. Данке. Ауфидерзейн.
- К'ва Данка, маа...пфууу ... Гинка, ма...Гинка!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...