Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

От къде се процеди тази глупост, която днес виждам вече за четвърти път?

Просто хумор Галине, не е задължително всяка шега да ти е по вкуса. На мен ми е забавно, ама сигурно щот не съм толкова извисен, както са 80% от юзерите тук.

 

И аз се чудя кое му е смешното на това... Явно за феновете на бозата Властелина на пръстените е доста забавно

Ти за да кажеш, че един от най-великите фентъзи романи на всички времена е боза...значи си доста ограничен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Просто хумор Галине, не е задължително всяка шега да ти е по вкуса. На мен ми е забавно, ама сигурно щот не съм толкова извисен, както са 80% от юзерите тук.

 

Ти за да кажеш, че един от най-великите фентъзи романи на всички времена е боза...значи си доста ограничен.

Ти за да ме окачествиш, на база че не харесвам тази боза, очевидно си ограничен...

Link to comment
Share on other sites

Просто хумор Галине, не е задължително всяка шега да ти е по вкуса. На мен ми е забавно, ама сигурно щот не съм толкова извисен, както са 80% от юзерите тук.

 

Ти за да кажеш, че един от най-великите фентъзи романи на всички времена е боза...значи си доста ограничен.

Аз ще ида по-далече и ще кажа, че целия шибан жанр е боза. :-D
Link to comment
Share on other sites

Просто хумор Галине, не е задължително всяка шега да ти е по вкуса. На мен ми е забавно, ама сигурно щот не съм толкова извисен, както са 80% от юзерите тук.

 

Ти за да кажеш, че един от най-великите фентъзи романи на всички времена е боза...значи си доста ограничен.

Чей, са!

Да ти разяснявам ли разликата между роман и екранизация, или...?

И явно имаш доста НЕограничени разбирания за хумора, след като намираш нещо хумористично в подобна петокласническа, плоска глупост....

 

П.п. Ама то си е въпрос на вкус, де... Както казало кучето, преди да си оближе задника...

Link to comment
Share on other sites

Що бе, и аз съм фен на творчеството на Толкин, което изобщо не се свършва само с хобита и Вазелина за отдръстване.  И тва за трагедията е подпичкосване по принцип със стадното чувство на обществото, няма нищо общо нито с Вазелина, нито със звездната помия(която заклети фенове окачествиха като тотален провал и тъпня). Нека не забравяме, все пак, че Толкин е създал цял нов жанр. И ако ако някой направи паралел между романа и филма, е за линчуване, двете са тотално различни. Аз изтръпвам само при мисълта, че на някой може да му хрумне да направи екранизация по Силмарилион.

 

 

Иначе по темата:
- Здравейте, може ли да поговоря с експерта по геополитика?
- Не сега, сега съм в час по математика.

Link to comment
Share on other sites

Хирургът:
- Сестра, какво имаме днес?
- Два леки случая, докторе! Автомобилна катастрофа и производствена травма. И един тежък случай - съпруг, който отказал да измие чиниите.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към радио "Ереван":
- Защо се смята, че животът е като трифазен ток?
Отговор на радиото:
- Защото раждането се разглежда като първата фаза, детството и младостта - втората, трудовият път - третата. А пенсията е нулата и следва заземяване.....

Link to comment
Share on other sites

На Коледа всички стават по-добри. Освен националите ни по футбол.

Хах верно е,един приятел изстреля на 01.01 във фб:"никой не е успял да победи все още българските национали тази година" :P

Link to comment
Share on other sites

Жена мърмори на мъжа си:
- Много си смотан. Толкова си смотан, че ако има конкурс за смотаняци, ще си на второ място.
- Ееее, защо на второ?
- Защото си смотан!

Link to comment
Share on other sites

Той:
- Скъпа, да знаеш къде са свределите за бормашината?
Тя:
- Ако говориш за къдравите пирони - в шкафа са.

 

Разговор в МОЛ-а:
- Извинете, а тези обувки дишат ли?
- Да, освен това деликатно се покашлят, когато сте с неподходящи чорапи.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един момък и една красива палавница с много къса поличка пътуват във влака.

Момъкът не сваля очи от девойката и тя забелязва жадния му поглед.

Поглежда го, разтваря крака и му казва:

- Допада ли ти?

- Амииии нормално...

- А искаш ли да ти намигне? - казвайки го, намигнала леко, там отдолу

Момъкът в делириум и не вярва на очите си. Девойката продължила:

- А искаш ли да ти прати целувка? - и без да чака, с едно финно движение

му изпратила целувка.

Момъкът само дето не изпаднал в несвяст.

- Седни до мен? - Предложила девойката.

Момъкът веднагически станал и седнал до нея.

- А искаш ли да сложим два пръста там долу? - казала тя.

- Ай стига бе, искаш да ми кажеш, че може и да свирне?

Link to comment
Share on other sites

- Добър ден. Имате ли книги за садо-мазохизма?

- Да.

- Добре. Хвърлете ли една в лицето!

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към радио "Ереван":

Какво е кръст върху кръст?

Отговор на радиото:

Поп върху медицинска сестра.

 

 

Любов е когато тя стане да си измие зъбите, пък вземе и твоите, да не ставаш и ти.

 

 

Съпругът бързо забравя своите грешки, защото е безсмислено двама души да помнят едно и също.

 

 

В панелен блок в "Славейков" малко детенце си играе на пода, хваща нещо и го поднася към устата си.

- ПУСНИ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК!!! - извикала майка му.
Прозорецът обаче бил отворен, а жената извикала толкова силно, че навън петима мъже хвърлили цигарите си, две момичета пуснали ръцете на гаджетата си, а трима шофьори на Форд вдигнали ръце от воланите...

 

 

- Тате, какво е "кул"?

- Нещо яко, готино, свежо.
- Добле тате, мелси!

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...