Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Влизам и казвам: "Резервоара до горе и една годишна винетка". И цялата бензинностанция замълча от респект.

Link to comment
Share on other sites

Стар еврейски виц.

 

"Започвай да се тревожиш. После ще ти обяснявам."

 

И още един.

 

Умиpa нa eвpeин жeнa мy и тoй ce чyди ĸaĸ нaй-eвтинo дa cъoбщи нa вcичĸи. Peшaвa дa пycнe oбявa във вecтниĸa. Oтивa дo peдaĸциятa и питa:
– Koлĸo e нaй-eвтинaтa oбявa?
– 2 дoлapa!
– Дoбpe, пишeтe: „Жeнaтa yмpa, Moшe“!
– Aмa гocпoдинe, зa 2 дoлapa мoжeтe дa нaпишeтe 5 дyми!
– Дoбpe, дoпишeтe cлeд тoвa: „пpoдaвaм Зaпopoжeц“!
 

Link to comment
Share on other sites

Стар еврейски виц.

 

 

 

Като прочетох се сетих за:

 

Колко евреи могат да се съберат в едно VW Polo???

- 5 в колата и 200 в пепелника

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Мъж прегръща колата си, целува я по капака и вратите. Горко ридае. Друг мъж го пита:
- Продаваш ли я?
- Неееее, жената взе книжка!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един китаец си седи в бар и кротко си пийва биричка. По едно време влиза един тип, взима му бирата и му я изсипва върху главата.
- Това за к'во беше? - пита китаеца.
- Това е за Пърл Харбър!
- Това бяха японците, аз съм китаец!
- Китайци, японци, корейци, все тая!
- А, ти, какъв си?
- Аз съм евреин.
Китаеца взел нова бира и му я изсипал на главата.
- Това пък за к'во беше? - пита евреина.
- Това е за Титаник.
- Ма, Титаник е бил потопен от айсберг!
- Айсберг, Голдберг, Грийнберг, все тая.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

БНТ – 25 605-ти епизод на „Дързост и красота”. Рич е вече на 143 години и е заплодил всичко възможно.

Майка му Стефани Форестър е на 142(това е възможно, защото се оказва, че всъщност тя му е сестра, а той e родил сам себе си).

 

Стефани е бременна от Брук(съвременна медицина) и ражда близнаци(Том и Тарпон).

 

Бтв – новини: катастрофи, убийства, грабежи, някакъв депутат крал пари и всички изненадани викат: аууу... ц-ц-ц...

 

Диема – филм. Бандит стреля от два метра по Лоренцо Ламас. Не улучва и яде бой.

 

Бтв комеди – дърт сериал за двама идиоти(Жалки и Тупалки или както там се казват).

 

Бтв синема – реклама. Красиво момиче се срамува да пръдне в асансьор – душа бере завалийката, но държи. Сетне отива на изискано парти, окапва се с имамбаялдъ, обаче си носи една туба с перилен препарат, който показва на всички.

 

Ринг – стар мач.

 

Нова – новини. После ще дават „Съдби на кръстопът” – млада жена(Галя) открива, че съпругът ѝ(Милен) върти любов с автобусен шофьор(чичо Димо). Същата отива при адвокат Георгиев да търси развод, а двамата влюбени заминават на почивка в Банско...

 

БНТ2 – женски хандбал от „Б” група: „Кулминация”(Павликени) – „Пневмония”(Сапарева Баня).

 

СКАТ – някакъв човек говори, докато спи.

 

Кино Нова – реклами: вагинални секрети, храчки, сопол, потни мишници, косми, гъбички, хемороиди, простати, бацили, дебели черва, тънки миризми,

мръсни зъби, чисти пъпки, семейство мие с наслада нужник...

 

Диема Спорт – стар мач.

 

Европа – предаване за боядисването на шахти в западен Хондурас(феноменално интересно).

 

Агротв – репортаж за отглеждането на пуйки в южен Казахстан(изключително вълнуващо).

 

Канал 3 – наколенки, очила за отслабване, космодиска, нож режещ хляб(изумително... как е възможно).

 

Нова спорт – стар мач.

 

Евроспорт – Световно първенство по търкаляне на камък. Осминафинал: Ингоулвур Хванадалсхнукюр Вахтнайокутъл(Исландия) – Жечимир Жмежожмжшчжчшнски(Полша).

 

Тв7 – реклама. Бял мъжки гъз... планът се увеличава... човек седи на тоалетна чиния в хола и гледа през прозореца, как другите се забавляват.

 

Бтв Екшън – повторение на филм(за 431-ви път).

Евроком – професор Вучков разказва за сексуалния си живот преди Освобождението.

 

ХобиТВ – двама пияни за риба.

 

Анимал планет – колят делфин в името на науката.

 

Дискавъри – мъж яде хлебарка, жена пикня пие.

 

Нешънъл Джиографик – предаването „Брейн геймс”. Първо пускат някакви вибриращи кръгове, после колко триъгълника може да намерите в един праз и как да нарисуваме кон седящ пред Бъкингамския дворец с ухото си в тъмна стая. Следва логическа загадка, от която щяло да проличи, колко акъл имам. Ето я: сто затворници са подредени в колона от екзекутор, който е поставил червена или синя шапка на всеки от тях и зелени или жълти чехли на нозете им. Пандизчиите могат да видят, шапките на хората, подредени пред тях, но не и на тези зад себе си, както и своята, а палачът не вижда кой с какви чехли е. Въпросът е чрез творческо мислене и приложна математика да разберете, колко от затворниците имат въшки(за по-любопитните и глупави люде като мен отговорът е 19).

 

Утилисима – старица готви жаба.

 

Планета – мултиплатинени кючеци топ хиляда.

 

А Хе Не – „От местопрестъплението”. Знам – винаги откриват косъм.

 

Фокс – „Монк”. Някакъв дебил, дето помия не може да хвърли на две прасета, разследва престъпления?!

 

ТЛС – предаването „Попаднах в болница заради секс”. За по-голяма възбуда мъж излива връз легналото тяло на жена си тава с грах яхния. Манджата обаче се оказва твърде гореща и съпругата получава изгаряния трета степен.

Ще включа телевизора пак догодина.

Link to comment
Share on other sites

Тия двете са особено сполучливи!

 

 

 

Бтв синема – реклама. Красиво момиче се срамува да пръдне в асансьор – душа бере завалийката, но държи. Сетне отива на изискано парти, окапва се с имамбаялдъ, обаче си носи една туба с перилен препарат, който показва на всички.

 

Кино Нова – реклами: вагинални секрети, храчки, сопол, потни мишници, косми, гъбички, хемороиди, простати, бацили, дебели черва, тънки миризми,
мръсни зъби, чисти пъпки, семейство мие с наслада нужник...

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин в кафенето седи сам мъж и нито си гледа телефона, нито лаптопа, даже вестник няма....

Само пие кафето си и гледа през прозореца като някакъв психопат.

 

Смешно и същевременно тъжно...

Link to comment
Share on other sites

Един пиян отива при DJ и му казва:
- Ей уи, моеш ли да ми пуЩиш онаа песен за сливата?! 
DJ-я слисан, седи и го гледа и му вика:
- Я ми я запей таа песен, че нещо неМоа са сета кояаа...
И он започнал:
- Сбогооом да ноооосиш тааз слиииваа...

------------------------------------------------------------------------

- Има ли някаква полза от уроците по барабани, които взима сина ти?

- О, да! Купих апартамента под нас, направо без пари!

---------------------------------------------------------------

Уважаеми управляващи! Във връзка с признаването на гей браковете от страна на САЩ, ще ви бъдем признателни, ако спрете да употребявате израза - "Нашите американски партньори".

От: българският народ.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

- Колега, ти нов ли си?
- Да, днес ми е първи ден.
- Какво си завършил?
- ПРАВО!
- ОК, взимай количката и само на ПРАВО при майстора на скелето.

...............................................

Днес ми стана много мило, като видях как една възрастна жена помогна на младеж, който си чатеше по телефона, да пресече улицата...

.................................................

Блондинка към блондинка:

- Знаеш ли, че за да се оплете един пуловер, трябват три овце!

- Какви ги приказваш! Аз даже не знаех, че те могат да плетат.

.................................................

- Вчера си купих телефон, но на екрана ми изскочи чудовище. Какво да правя?

- Изключете предната камера!

....................................................

 

Две циганки си говорят и едната пита:

- Ти първия път за какво прави секс, за пари или по любов?

- Ами по любов беше, то два лева пари ли са...

.................................................................

Влиза студент в аптека, избутва голямата опашка и вика на аптекарката:

- Дайте ми книгата за оплаквания!

- Но какво е станало, господине?!

- Ще ви кажа аз на вас! Ще продавате спукани презервативи, не ви е срам!

И отзад един старец му вика:

- Пиши, момче, пиши и, че са меки и се огъват!

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Шойгу: - Наши Вооруженные силы завоевали США, Канаду и всю Европу! 
Путин: - Зачем?!
Шойгу: - Вы сказали освободить полмира...
Путин: - Я сказал: Пальмиру!!!

Link to comment
Share on other sites

Женското "Идвам след пет минути" е като мъжкото "Ще се върна след пет минути"....

 

 

Попитали икономист каква е тайната на успеха в икономиката. Той казал: - Някои страни намират петрол. А други не...

Link to comment
Share on other sites

Попитали икономист каква е тайната на успеха в икономиката. Той казал: - Някои страни намират петрол. А други не...

Ъхъ, проблема обаче е другаде. Най-големия износител на петрол е Венецуела. И хората там се редят на опашки за тоалетна хартия, щото тя е дефицитна... комунизма не прощава...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, проблема обаче е другаде. Най-големия износител на петрол е Венецуела. И хората там се редят на опашки за тоалетна хартия, щото тя е дефицитна... комунизма не прощава...

Не е най - голям износител. С най - големи запаси на петрол са. Налага им се да внасят дори. И познай от кой... САЩ :).
Link to comment
Share on other sites

Не е най - голям износител. С най - големи запаси на петрол са. Налага им се да внасят дори. И познай от кой... САЩ :).

 

Това за вноса е другата порция смях. Но поне в уикипедия пише че са водещ износител:

 

Преди слабо развит износител на селскостопански стоки като кафе и какао, днес Венецуела е водещ производител на петрол

 

http://www.dw.com/bg/евтиният-петрол-съсипва-венецуела/a-18126989

 

Венецуела е най-големият износител на петрол в Латинска Америка. Страната почти не изнася друго освен петрол, чиито продажби формират над половината от държавните приходи.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...