Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Дразня се от завистливите хора, тези които много говорят а не правят нищо (до тук оприсвам себе си) също така ме дразнят надутите и тези които не стоят на думата си особено за мъж коъто не държи на думата си просто няма кво да говоря ...

Link to comment
Share on other sites

Някой вече го беше казал, но на мен не ми пречи да мразя това, дето мразят и другите. Изключително дразнещи за мен са хората тип "всезнайковци без покритие" , които по всяко време и за всяка тема са готови да се изкажат и то така, все едно, че те са програмирали Windows, написали са теорията на относителността или разбират от музика повече от Ерик Клептън и Фил Колинз, взети заедно. Също така ме дразни човешката простотия и/или глупост. И малко по-малко ме дразни наглостта - някои наистина се мислят за богоизбрани - те не могат да чакат по опашки, да си държат ред на кръстовищата....за тях винаги трябва да има привилегии.

 

П.П. Дразня се често и от себе си....от липсата си на организираност, от отстъпчивостта ми на моменти.....карай...ще се понеса някак си. :P

Link to comment
Share on other sites

Дразниме лицемерието,предразсъдаците,фукането,надменноста,неоправданото самочувствие,дразнят ме хора които се правят на гъзари,хора които ти говорят зад гърба,хора които мислиш за приятели,а всъщност само гледат да те прецакат,дразнят ме хора без ценности,принципи и гледна точка,дразнят ме хора които съдят за теб по външния ти вид(това май е към предразсъдаците), дразнят ме хора които се мислят за по-велики от теб а нямат причина.Дразнят ме и хора които мислят че да си тъп е равно на да си велик.Дразнят ме още много неща но в момента не мога да се сетя.

Link to comment
Share on other sites

Страшно много неща ме дразнят,като започнем с лъжата,лицемерието най-вече!!!!!!! Мразя лицемерни хора! Мразя интересчийте,мразя комплексираните хора,или пък такива,които кой какво прави те по цял ден се оплакват,мразя клюкарските историй,мразя и разни лаладжии дето като се видим ми приказват само някакви отегчителни глупости :zzz

Link to comment
Share on other sites

Malko se draznq ot hora, koito sa po-kompleksirani ot men.

Draznq se ot hora, koito se mislqt za ne6to, a vsy6tnost i ni6to ne sa.

No nai-mnogo se draznq ot sebe si wink.gif

Прав си, но повечето хора не си го признават - от всички хора най се нервя на себе си- другите могат да са тъпи,надувки,комплексари какво ли още не ама за какво трябва и аз да съм като тях. Така де, тях не мога да ги променя, но аз сам съм строител на себе си.

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме хора, които пишат без никакви препинателни знаци и правят грешки в индустриални количества. Вярно, не сме на изпит, ама все пак...

Link to comment
Share on other sites

Ми какво ме дразни у хората.. Дразнятме изключително много неща...

Зависи и според настроението в което съм.. Има моменти в които целият свят ме дразни , а в други не се интересувам от никой..

Но реално погледнато винаги са ме дразнели хора , който се опитват да изтъкнат себе си , посредством оплюване и сравняване с други близки техни хора.. Дразни ме хорската студенина и това , че в днешно време всеки гледа собсветният си задник и много малко хора се интересуват от останалите.. Дразни ме лицемерието у хората , породено от желанието за лични успехи.. Дразнят ме малки пикли с огромно самочуствие, за съжаление което няма покритие.. Дразнят ме хора който се правят на изключително високо интелигентни личности , а реално погледнато нямат и капка мозък..

Дразни ме и мисълта , че в днешно време всяко второ момиче, потъпква собственото си достойнство и лично мнение, заради някой чичко паричко , който я лъже ,че ще я направи принцеса, че едва ли не ще и уреди живота.. а в крайна сметка само я използва.. а "тя" му вярва.. и така идеята в това което казвам в момента е в тфа, че ме дразнят и прекалено малките и наивни момиченца.. Дразни ме и фактът , че рядко можеш да си намериш истински приятли , защото в наши дни това е доста трудно , понеже всеки гледа материалните облаги , който може да го споходят ако лиже Гз на еди си кои .. и тн..

Незнам за вас , но според мен светът ни отива на кино ... Хората стават все по злобни и все по рядко може да намериш истински приятели , любов и какво ли още не :(

Link to comment
Share on other sites

Taka , znachi vsichki mrazim licemerieto i nadmennostta.

Zashto togava navsyakyde sreshtam samo licemerni i nadmenni l**na ???

Spored tazi anketa bi tryabvalo pochti da nyama takiva. :confused

ayde ne mi kazvayte che ne e taka ili da sym poglednel dali ne e v men vinata.

Link to comment
Share on other sites

епа колко сме юбавки а, както каза mobo всеки човек си има недостатъци и може би доста от вас са точно такива хора каквито мразят :Р майтапче.

аз мразя хора, за които живота е само пари, работа, семейство и няма място и време за почивка, развлечения и красота. демек мразя хора, чиято основна цел е службата а личния живот само когато остане време . мразя лицемерите макар не рядко и аз да се държа като такъв. мразя използвачите, ... мразя всички хора ... но понеже съм лицемер мога да бъда приятел с всички, които мразя.

най-много мразя хора които мразят :>

ами виж .. без да се самоистъквам ... аз съм си признал, че съм лицемер !!! не слагай всички под общ знаменател, моля ... моля. хареса ми мнението, че отиваме на кино ... ама кой филм ще дават ?!? комедия ли ? драма ли ? не е ли прекалено рано за такива крайни заключения. аре че се увлякох и без това не мога нищо да кажа. Успех !!!

дразня се от самия себе си !!!

Link to comment
Share on other sites

Taka , znachi vsichki mrazim licemerieto i nadmennostta.

Zashto togava navsyakyde sreshtam samo licemerni i nadmenni l**na ???

Spored tazi anketa bi tryabvalo pochti da nyama takiva. :confused

ayde ne mi kazvayte che ne e taka ili da sym poglednel dali ne e v men vinata.

аз си бях признал че откривам себе си в почти всичко което се каже тук и продължавам да го правя. а аз съм просто човек от тълпата, значи тълпата е точно такава каквато я описвате, а тя се състои освен от мен и от всички вас.

 

а сега се дразня от Nebulas, който каза:

.......от всички хора най се нервя на себе си- другите могат да са тъпи,надувки,комплексари какво ли още не ама за какво трябва и аз да съм като тях. Така де, тях не мога да ги променя, но аз сам съм строител на себе си.

схит! защо аз не можах да си структурирам мисълта толкоз ясно? защо той го направи преди мен???

Link to comment
Share on other sites

Men syshto! Tova da si typ, ama naistina typ, a ne da sa pravish na typ (shtot az sa praa na typ pyk vsyshtnost sym mnoo umen :P ). Inache nito lyjata nito nishto drugo ma drazni!

Начи те дразни вродената тъпота така ли ? Ако е така тва не е добре, кво е виновен някой че се е родил тъп ? Се едно мен да ме дразнят хората с големи уши.

Link to comment
Share on other sites

Начи те дразни вродената тъпота така ли ? Ако е така тва не е добре, кво е виновен някой че се е родил тъп ? Се едно мен да ме дразнят хората с големи уши.

Ami za tova obiknoveno sa vinovni nqkolko pokoleniq predi tova, kakto i tova kade i kak e izrastnal toq chovek.

 

btw az sym i rasist taka che kvo sa uchudvash :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...