Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply
, че ме дразни неспиращата уста на някои хора, ръсеща само критики

Абсолютно пичове дето си мислят че всичко им е ясно

 

Май става въпрос за хората - балони;).И нека попитам - на теб ти е приятно някакъв нахакан лигльо със златна верига (с дебелината на кучешки синджир), последен модел телефон, хубава кола (за която мама и тати са работили), да си представя, че светът е негов?На мен лично не ми е...

И определено не страдам от липса на самочувствие, дали е с покритие или без, няма аз да преценя.Малко са хората, които могат по някакъв начин да ме предизвикат със самочувствието си (с покритие!), евентуално да ме амбицират да ги "достигна".Хубаво е всеки да има реална самооценка, тоест не подоценка или надоценка.Това,че някой си мисли, че е на върха, далеч не го изпраща там...ако това му носи душевен мир, добре, нека мисли така.

Не обичам да споря;), но не обичам и крайните мнения (това не пречи да приемам мнението на всеки (не за свое).Пробвай и ти:)

мн си прав и на мен ми пада пердето когато някое от тъй наречените "гъзарчета" си мисли че света е негов

Link to comment
Share on other sites

чуждопоклончивоста на някои хора, какт и овчето мислене на доста други

също ме дразни че много лесно хората се влияят много лесно от медиите и от мненията на други хора, а не мислят с главите си

Link to comment
Share on other sites

чуждопоклончивоста на някои хора, какт и овчето мислене на доста други

 

Така нареченият "синдром на овцете" е много разпространен в моя крас. Дори се опитват да ме привлекат в стадото по един или друг начин, но как да се движа с хора, които не уважавам дори! Отвратително е някой да каже една дума и след него цяла глутница да повторят същото уж защото мислят така, а всъщност изобщо не могат да мислят.

Link to comment
Share on other sites

аз пък мразя "топ секретността" на някои хора :wacko: не всяко нещо ,което знаеш трябва да пазиш в тайна :angry:

Link to comment
Share on other sites

Наглостта, която достига до предела на търпимото, а и малко отгоре.

Надменността, когато се мислиш за нещо повече от другите, било заради парите (които на всичкото отгоре не са твои, а на мама и/или тате) или за нещо друго

Тъпотията, когато съзнателно правиш супер големи глупости без ясна цел

Интригантството, което явно сега е на мода

Ревността, когато е безпочвена и натрапваща се

Грубостта, защото има и други далеч по-цивилизовани начини да се постигат нещата ;)

Link to comment
Share on other sites

У хората най-много ме дразнят нещата, които виждам у себе си. Именно защото осъзнавам, че и аз притежавам тези черти. И виждайки ги в действие се мотивирам да се подобря самия себе си. И ако приема нещо като своя отрицателна черта - приемам я и у околните.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Елементарното мислене е хубаво нещо. Елементарно мислене -> елементарни хора -> eлементарни проблеми -> елементарни решения... и всичко е скара-бира и поп-фолк! Йе!

Link to comment
Share on other sites

Глупостта ;)

Ниската обща култура ;)

Наглостта ;)

Link to comment
Share on other sites

единстве но само най много може да ме изкара от контрол и кожата ми ЛАЖАТА никога не мога да понасям човек който ме лажи в очите а напоследак започна да става често и се чуда дали на челото ми не пише балуш или малоумник.Другата най гадна черта е лицемерието и надменноста и самочуствието което си придобиват хората след като не са се гледали в огледалото всичко друго мога да прегладна но тези неща немога

Link to comment
Share on other sites

Мразя хора, които прекъсват другите..

А иначе, Скорпи, тия дето се вземат на сериозно мен пък много ме кефят :D

Мразя и пияни жени, мразя и някви надути льольовци, дето се надуват, защото имат пари, пък мозък горкия той - мухлясял.

Мразя и хора, които закъсняват. Мразя някви психясали личности на някаква тема - коли, политика, мотори и пр. Сигурно имате познати, които говорят едно и също по няколко седмици.

Мразя като ида някъде на дискотека да видя някви мадами с ботуши, къса поличка и нагоре лятен потник..

А още повече ме дразнят селяните (не говоря такива дето са родени в Белащица, Ягодово,Куртово Конаре) нямам против това, кой къде е роден, а имам против селския манталитет, майна..

Много ме дразнят и прости хора, в смисъл необразовани..

Link to comment
Share on other sites

Безхаберието, самозаблуждението, неуважението към себе си и към другите, липсата на възпитание у подрастващото поколение, нечистоплътните хора, стадното поведение, липсата на стремеж за развитие, праволинейността.

Link to comment
Share on other sites

Уф като прочетох всичко и си помислих как се мразим, ненавиждаме, и дразним помежду си. Тъжна работа. Аз нищо не мразя у хората, но пък има разбира се куп неща, които ме нервират и дразнят: лицемерието, лъжата, подценяването, липсата на приятелсво между хората, липсата на нормални разговори. Интересно, че тъпотията у хората никога не ме е дразнеала, нито пък ограничеността или нахалството... Даже са ме забавлявали понякога.

Link to comment
Share on other sites

Уф като прочетох всичко и си помислих как се мразим, ненавиждаме, и дразним помежду си. Тъжна работа. Аз нищо не мразя у хората, но пък има разбира се куп неща, които ме нервират и дразнят: лицемерието, лъжата, подценяването, липсата на приятелсво между хората, липсата на нормални разговори. Интересно, че тъпотията у хората никога не ме е дразнеала, нито пък ограничеността или нахалството... Даже са ме забавлявали понякога.

:wub:

 

Дразнещо е да съм толко готен понякога :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...