Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

Предполагам,че постоянно се срещате с хора,в които ви дразни някоя черта,държанието им на моменти(или постоянно;)),тъпи и необмислени реплики и тн.

Мен лично ме дразни настоятелността,неоправданото упорство,самоизтъкването,често се дразня от своята наивност...хм,и лицемерието...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

mnoo me drazni nqkoi koito se pravi na vekik na si4ko moje6t na pove4e ot teb a sa6nost e ni6to,edno obiknoveno 4ove6ko sa6testfo,mnoo hora sa taka,ee trqq si golqm abalak za da im vqrva6 :D

Link to comment
Share on other sites

Ми чесно казано дразня се от това че много от кофти чертите на хората произлизат от голямо самочувствие просто искам да има малко по-земни и реални личности,подчертавам личности защото много от хората не са!

Link to comment
Share on other sites

Ми чесно казано дразня се от това че много от кофти чертите на хората произлизат от голямо самочувствие просто искам да има малко по-земни и реални личности,подчертавам личности защото много от хората не са!

 

"With dreams to be a King,first - one should be a man !"

хм...просто асоциации

:)

Link to comment
Share on other sites

ненавиждам синдрома "фурнаджийска лопата" - т.е. да си мени мнеието постоянно и да няма такова; лицемерието и лъжата.

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме дразнят лъжците и надуваемите пуяци. Толкова се дуят, а нямат едни криле да прехвръкнат. Мразя хората дето се правят на гъзари и тия дето само знаят да се заяждат. Мразя и тия дето са богати, ама не са работили нито 1 ден като волове, чак си представям как заколвам и одирам бавно децата пред родителите, изпичам ги на бавен огън и ги давам на кучетата. Мухахахахаха!.

Да и аз така,да добавя само лицемерните и лъжците ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен хората не ме дразнят :P Всеки си има недостатъци, никой не е идеален. Дразнят се несигурните в себе си, егоистите, страдащите от комплекс за пълноценност или просто изнервените хора ;)

Ей ама и мен като ме нанервят - всички ме дразнят :P

Link to comment
Share on other sites

Е аз се дразня и от това,че хора,които наистина представляват много,не вярват достатъчно в себе си,подтискани от тези с "комплекс за пълноценност"...Не ми харесва също,че хората не вярват в това,че всичко зависи от тях самите...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм овен... Когато нещо ми е криво всички са ми криви :)

Иначе... много ме нервират R&B гъзарките . Наистина мразя хора с високо самочувствие и особено когато тези хора са никакви...

Като отделни качества мразя когато говоря с някой, а той се занимава с нещо съвсем различно и не ме слуша. Глупавите бъзици тип Къци Вапцаров...

Link to comment
Share on other sites

Не обичам да ме лъжат,не обичам хора с високо,но неподплатено самочувствие,не обичам хора без собствено мнение,не обичам и простотията и пошлостта,която се таи в главичките на много хора.Иначе обичам

Link to comment
Share on other sites

Аз най-много мразя селяните, тесногърдите хора, тези, които си мислят, че целия свят им е длъжен.Мразя лъжците, но не толкова, колкото мразя лицемерите.Мразя хората, които се правят на такива, каквито всъщност не са.И всезнайковците мразя, въпреки, че чат-пат се хващам да се правя на всезнайко.

Link to comment
Share on other sites

олеле!

мен всичките ме мразите ! :(

ми кво да направя - страдам от прекалено самочувствие, драматизирам нещата, истерик съм, лигавя се често, правя тъпи бъзици (щото явно имам уникално чувство за хумор), от селски произход съм, мисля че света определено ми е длъжен и то с много, като говоря с някой често ми се случва да правя и още нещо, мисля че ако много силно си повярвам наистина мога да ходя по водата (ако е достатъчно плитка или поне за доста кратко време), мисля че съм велик а всъщност съм обикновен човек (е тва вече е изненада щото всички сме такива) и т.н. и т.н. да не изреждам сходните ви изказвания.

не знам какво имате против мен, ама аз нямам нищо против вас. все още.

 

а по топика: дразни ме пораженческото мислене на хората, което ги кара да се отказват от решаване на проблемите си под предлог че са прекалено трудни. и аз го правя. отлагам си най-гадното за последно ама все някога и с него се справям, макар и с триста зора и много вазелин навлизам дълбоко в проблема и го решавам :) (казах ли ви че чувството ми за хумор е уникално тъпо?) и от опит съм установил че ако поне половината време, отделяно за мрънкане "колко е трудно и гадно" се прекарва в обмисляне на проблема, то решението му идва доста по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

епа колко сме юбавки а, както каза mobo всеки човек си има недостатъци и може би доста от вас са точно такива хора каквито мразят :Р майтапче.

аз мразя хора, за които живота е само пари, работа, семейство и няма място и време за почивка, развлечения и красота. демек мразя хора, чиято основна цел е службата а личния живот само когато остане време . мразя лицемерите макар не рядко и аз да се държа като такъв. мразя използвачите, ... мразя всички хора ... но понеже съм лицемер мога да бъда приятел с всички, които мразя.

най-много мразя хора които мразят :>

Link to comment
Share on other sites

Аз пропуснах една доста голяма групичка хора-тези,които не изпълняват обещанията си...

Link to comment
Share on other sites

лицемерните,цкрънзите,винаги погрешно разбирщите,тия дето си чоплят носа на улицата,готованите на които им е по-лесно някой друг да им свърши работата и тн. :angry1

Link to comment
Share on other sites

az pyk ne mrazq. ne haresvam tova ili onova, vse neshta, koito veche se spomenaha, ama chak da mrazq...

naprimer ne haresvam kachestvoto pri nqkoi hora, koito nikoga ne se postavqt na mqstoto na drugite predi da zapochnat da obvinqvat. no poznavam tolkova svestni hora, koito pritejavat tova kachestvo....ako gi mrazeh vsichkite nqmashe da mi ostane mqsto za liubov.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е любов.Наистина по-правилната дума е не харесвам,може би и дразни ме.Мразя е малко силно.Аз май от нещата,които бях избрил мразя само да ме лъжат/а ако ме лъжат на дребно тогава ставам брутален/,останалите хави просто ме дразнят

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...