Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply
Мен пък ме дразни FiXeR - щот' не е пораснал още. А кат' порасне сигурно ще ме дразни повече. :pirate

Пак ме превари, ама аз пък първо му писах :P И всички като него също се опитват да ме дразнят. Ама не им се давам B)

Link to comment
Share on other sites

neponasqm gluposta 6toto ot neq idva vsi4ko i tapotiqta i visokomerieto i ograni4enosta i nevejestvoto ......abe vsi4ko

ii onaq misal 4e po- umniq vinagi otstapva e edna prostotiq....

v toq svqt gluposta e na po4it ,za6toto umat i otstapva ....tva trqa da spre

Link to comment
Share on other sites

drazni me ot4aqnieto i lipsata na samo4uvstvie .....napravo me vbesqva

мене пък ме дразнят хората с прекалено голямо самочувствие без покритие, когато някой такъв трябва да се справи с някъв проблем и тогава си проличава че е въздух по налягане а аз само си седя отстрани е си гледам сеира :wir

 

дразнят ме и дребнавите хора (буквоядците) :woot

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме самочувствието без покритие , простотията, която определно не ходи по гората... и двуличието ...

Сигурно има още много неща, които ме дразнят, но въпреки всичко гледам преди да съдя другите , да погледна първо към себе си...

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме хора които пред мен говорят едно а пред останалите друго/подмавжачи/! ;) Не обичам хора които се мислят за повече от това което са.МРАЗЯ И ДА ПОЛУАВАМ ТЪПИ отговори/наистина не е лесно да си тъп/!!!!!!!!!!!!!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

hmm ist3k, a kak mislish ,4e se spravqt ve4no mrynkashtite s problemite?

Gledam pove4eto se draznqt ot samo4uvstvieto na drugite , koeto sa precenili kato prekaleno .....a ne e li tva poradi nedostig na sobstveno samo4uvstvie i mai si e nqkakav vid zavist :)

Link to comment
Share on other sites

виж ся имах предвид тези който са "въздух под налягане", да имаш малко повече самочувствие от това което си е добре това помага да вървиш напред и да се развиваш :)

hmm ist3k, a kak mislish ,4e se spravqt ve4no mrynkashtite s problemite?

пък това не го разбрах, само ще кажа че те "вечно мрънкащите" си решават трудно проблемите или изобщо не могат, те за това са и "вечно" мрънкащи

работел съм в зала и обикновенно клентите могат да разчитат да им помагам за всичко, обаче на някое мрънкало дето през 5мин нещо не му е наред и времето му свършва по рано а и може да "изяде" някой и друг рестарт :evil

Link to comment
Share on other sites

....................

пък това не го разбрах, само ще кажа че те "вечно мрънкащите" си решават трудно проблемите или изобщо не могат, те за това са и "вечно" мрънкащи

......................

е аз пък съм вечно мрънкащ и съм си решил почти всички проблеми. мога да си ги реша всичките - с мрънкане. ако мрънкам достатъчно дълго на някой ще му писне и ще ми свърши работата! ядосах ли те вече?

мрънкането е просто метод да постигнеш целите си. овладява се между 3-тата и 25тата година на живота.

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме супер много работи. :devil

Мразя някой да се прави на компетентен. Тачно за 2 минути му затварям устата. Не понасям лиготията, мрънкането и отчаянието. Не обичам някой да оспорва нещо с мен( просто с мен не може да се спори ). Е т`ва са нещата, които най-бързо ме изкарват от строя. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме супер много работи. :devil

Мразя някой да се прави на компетентен. Тачно за 2 минути му затварям устата. Не понасям лиготията, мрънкането и отчаянието. Не обичам някой да оспорва нещо с мен( просто с мен не може да се спори ).

i kak mu ya zatvaryash ?

Link to comment
Share on other sites

Всичко бих приел у един човек.Неговите предимства и недостатъци - да не забравяме, че никой не е съвършен.Само едно единствено нещо ме дразни - ПОЗЬОРСТВОТО.Защо по дяволите повечето хора се мъчат да подражават на някой??? <<<--БЪДИ КАКЪВТО СИ, ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО???-->>>

Link to comment
Share on other sites

Мен спе4иално ме нервят говеда дет се мислят за кой знае какви

и са некви super отворени а са яко смешни подивяват ме :angry1

и както е писал ве4е Yorki-бади какафто си подяволите

не се прави на някаф геи,като за например аз на никаф не се правя

а моми4етата ме харесват а тея дет са праят на пи4ове на интересни

и подарзават тея дето наистина са ядат един голям знаете кокво :lol:

и такаси е бади себе си не се праи на газ не подапзаваи другите и сте си super

:woot ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен спе4иално ме нервят говеда дет се мислят за кой знае какви

и са некви super отворени а  са яко смешни подивеват ме :angry1

и както е писал ве4е Yorki-бати какафто си подяволите

не се прави на някаф геи,като за например аз на никаф не се правя

а моми4етата ме харесват а тея дет са праят на пи4ове на интересни

и подарзават тея дето наистина са ядат един голям знаете кокво :lol:

и такаси е бади себе си не се праи на газ не подапзаваи другите и сте си super

:woot  ;)

e tova e kef - polovin stranica izrechenie bez 1 zapetayka i bez 1 pravilno napisana duma !!!

Link to comment
Share on other sites

Всичко бих приел у един човек.Неговите предимства и недостатъци - да не забравяме, че никой не е съвършен.Само едно единствено нещо ме дразни - ПОЗЬОРСТВОТО.Защо по дяволите повечето хора се мъчат да подражават на някой??? <<<--БЪДИ КАКЪВТО СИ, ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО???-->>>

 

Справка аватар и ник :P

Link to comment
Share on other sites

Аз не понасям хора, които лъжат, които лицемерничат и които се преструват че ти съчувстват за дадено нещастие, а в същност изобщо не им пука! Аз лично смятам че съм открит човек и обичам и хората срещу мен да бъдат такива!

Link to comment
Share on other sites

Аз пак вече мразя хора като Nibelung де се чудят как да ти намерят

грешките!!!!! :angry:

:throw:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...