Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply
  • 9 months later...

Ух,каква хубава темичка и чака да й отговоря.... :)

Много...не мразя....ненавиждам :blink: :

Арогантни гадни тъпи момченца,които се мислят за прекрасници и за свалячи и пичове и 'луди' и готини и разни такива!

Дразня се на хора,които се влияят от разни по-тъпички,приемайки тяхното 'мнение' и падащи на колене пред своя 'бог'... познавам много такива,горките :wacko:

Не обичам да ме лъжат,а ако някой го направи и то ако засегне някакви дълбоки чувства....еййй,просто да му мисли :angry1 :devil

Друго....абе сигурна съм,че още много неща ме дразнят,ама вече се изморих да мисля :P :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Простотията , предателството , лицемерието , дразня се , когато някой се фука с нещо и го прави колкото се може по-открито :angry: .

Link to comment
Share on other sites

Мнителността, подмазвачеството, необразоваността, апатията, цинизмът, докачливостта, фалшът, егоцентризмът, нахалството, агресията, крайността на вижданията, безчувствеността, задръстеността, аморалността, липсата на чувство за хумор и ...........

Link to comment
Share on other sites

Тъйкато днес ми се мре заради хората, не мога да кажа точно това което не харесвам в тях, но... неоценяването(дали някой някога е бил доволен и е оценил това което има), завистта, егоизма, егоцентризма, злобата, неискреността, чувството им за превъзходство и най-вече опората, на която се осланяш и която дърпат и те тикат с нея към дъното

Link to comment
Share on other sites

Мразя глупостта, мразя идолопоклонничеството, също и лицемерието (затова мразя и себе си). Мразя наглостта и прекалено високото самочувствие...

Link to comment
Share on other sites

Mrazq jeni s malki cici, s mnogo lunichki i s losh dyh. Mrazq madami, koito ne si brysnat podmishnicite i vonqt kato syblekalnq, mrazq potni chichkovci s potnici, kosmati ryce i gyrbove, mrazq lelichki s golemi kosmati cirei po licata, mrazq da gledam dishashti lepilo sigani, mrazq hora, koito online sa golemi i veliki, pa na jivo sa mishki (mai trqbva da mrazq sebe si), vyobshte tolkova neshta mrazq, che mai she hodq da se grymna...

Link to comment
Share on other sites

мразя някой да мрънка,постоянно за нещо,все да се оплаква! :angry:

Също да се подмазва, да се прави на много интересен и т.н. Също и да се ебава хората

Link to comment
Share on other sites

Мразя е силно казано, но се дразня от двуличието, завистта, подмазването и вечното мрънкане и недоволство все "хубави" неща.

Link to comment
Share on other sites

Ненавиждам хора,които се подиграват с нещастието на другите,мразя хора,които се правят на гъзари(то май всички ги мразят).Мразя хора,които мислят себе си за по-умни от другите,мразя хора,които си измислят,мразя хора,които се пишат за големи приятели,а всъщност ти говорят зад гърба,мразя хора,които се заяждат без причина и...май нещата,които мразя станаха вповечко :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам отговорите, не виждам никаква разлика между тази тема и "Какво мразите?". Припокриват се едно към едно. Все се говори кой какво мрази.

Link to comment
Share on other sites

Мразя да гледам селяни които са спестявали сумати години да си купят Мерцедес и след като го имат той разбирасе е на най-малко поне 15 години и се мислят за голямата работа!!Или пък че като карат такава кола се едно акъла им е станал повече!Или пък ме дразни кяой да даде 100 000 примерно за последен модел БМВ и после да няма пари да му сипва бензин и да му сложи газова уредба!!Тва е супер селско изпълнение!!Има да даде сумати пари за кола пък няма за бензин :sick

Също така мразя някой да ми се прави на много интересен и оригинален пък всъщност да е много повъртностен и и да мисли че всички му вярват!!Необичам да се лигавя а и също някой да се лигави!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Mrazq jeni s malki cici, s mnogo lunichki i s losh dyh. Mrazq madami, koito ne si brysnat podmishnicite i vonqt kato syblekalnq, mrazq potni chichkovci s potnici, kosmati ryce i gyrbove, mrazq lelichki s golemi kosmati cirei po licata, mrazq da gledam dishashti lepilo sigani, mrazq hora, koito online sa golemi i veliki, pa na jivo sa mishki (mai trqbva da mrazq sebe si), vyobshte tolkova neshta mrazq, che mai she hodq da se grymna...

 

:punk :punk :punk ЕВАЛА БАТКА !!! :punk :punk :punk

 

Мразя хора дет са толкоз прости та чак им личи от километър, мразя момичетата които се превземат мразя някоя да не знае какво иска и най-често иска ли ме или не ...

Link to comment
Share on other sites

Men li4no me drazni mnogo kogato nqkoi se pravi na velik i ostroumen a ina4e za ni6to ne stava.Su6to taka mnogo me drazni i luzata makar 4e az su6to luza no za drebni raboti.Tva e ni6to pove4e. :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...