Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

Дразни ме хората да незнаят какво искат и да ме размотават заради това мен!! :sick Уж искат едно нещо в следващия момент вече не го искат е това е голяа простотия!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply
Дразни ме хората да незнаят какво искат и да ме размотават заради това мен!! :sick Уж искат едно нещо в следващия момент вече не го искат е това е голяа простотия!!

 

Така става като се вляят много от чуждото мнение ... (характерна черта за много момичета, но и за не малко коч-серсеми).

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме това,че хората не си вярват повече един на друг,лъжат много и не признават хубавите дори и малки положителни качества :) :angry:

Тук говорим за хора нали,не за мъже,там ме дразнят мого неща при този вид :P (това си е малко шегувка де,не ме убивайте с камъни :blink: )

Да живеят мъжете! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да живеят мъжете!  :lol:

 

Офф: Да живеят, че без тях няма да има какво да дразним :P

 

Мен ме дразни и досаждането... Има много досадни хорица, които на всичкото отгоре са и дебелокожи :angry: Не намек, дори директно да им кажеш, че те дразнят, те просто ти казват: "Кво ти пука?" и продължават да нахалстват :angry1

Link to comment
Share on other sites

Офф: Да живеят, че без тях няма да има какво да дразним  :P

 

Мен ме дразни и досаждането... Има много досадни хорица, които на всичкото отгоре са и дебелокожи  :angry: Не намек, дори директно да им кажеш, че те дразнят, те просто ти казват: "Кво ти пука?" и продължават да нахалстват  :angry1

 

Относно оффа мразя да ме дразнят!!Аз лично не съм такив но има мъже които може и да те ступат за такова нещо така че не експериментирай с това :) Аз лично обичам като ме дразнят да викам и бившата ми приятелка казваше че съм много сладък като съм ядосан :love

 

Ами и мен ме дразни досаждането ама какво да се прави такъв е живота и ще трябва да се примирим :sick

Link to comment
Share on other sites

Относно оффа мразя да ме дразнят!!Аз лично не съм такив но има мъже които може и да те ступат за такова нещо така че не експериментирай с това  :) Аз лично обичам като ме дразнят да викам и бившата ми приятелка казваше че съм много сладък като съм ядосан  :love

 

Ами и мен ме дразни досаждането ама какво да се прави такъв е живота и ще трябва да се примирим  :sick

махахах,и на мен ми казват,че съм сладка като съм ядосана :lol: гадняри,само ме предизвикват :devil

Link to comment
Share on other sites

Мразя педофили, изнасилвачи и всякви такива болни изроди! Ааа и хора, които си бъркат в носа мислейки, че никой не ги вижда!

Link to comment
Share on other sites

селскоВо упорство с което някой хора са надарени ...

психически слабите

хората пасивни по отношение на живота си

 

скинари мангали надути кавали ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Безразсъдните шофьори- убийци.

Метълки, носещи черни тениски на Айрън Мейдън и дълги черни панталони в 12 часа на обяд на плажа.

Печащи се по монокини лелки (УЖААААААС)

Link to comment
Share on other sites

Мразя педофили, изнасилвачи и всякви такива болни изроди! Ааа и хора, които си бъркат в носа мислейки, че никой не ги вижда!

А мразиш ли хора, които си бъркат в носа мислейки, че някой ги вижда?

Link to comment
Share on other sites

Мразя педофили, изнасилвачи и всякви такива болни изроди! Ааа и хора, които си бъркат в носа мислейки, че никой не ги вижда!

За първото изречение от мнението ти ... съгласен съм напълно и аз също ги мразя. А относно второто ... К'во ти пречи ? Кат имам нещо в носа ша бръкна да го извадя нема го оставя и да ме дразни цял ден и дори сега така направих и ми стана густо ! Дори и да ме видят все ми е тая ... а аз естесвено ще се опитам да бъде по-дискретен, нема оставя са гледам от всички страни как съм си нахакал здраво пръста в носа.

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме хора,които с поведението си нараняват околните,дори да не са им близки-пак някакси нямат право да тъпчат нечие самочувствие.

Дразнят ме и хамелионите-доста често се навъждат вече и всеки втори е такъв-много жалко за тези хора.Но може би това е начинът им на оцеляване...

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме високото самочувствие и завистта у хората.

а мен ме дразни,че си си избрал такъв ник и все те бъркам с Лорд Гудо--->дразни ме някой да подражава и понтира.

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме високото самочувствие и завистта у хората.

К'во му е лошото на високото самочувствие? Хора с ниско самочувствие ли предпочиташ? К'ви са тия глупости?

Link to comment
Share on other sites

К'во му е лошото на високото самочувствие? Хора с ниско самочувствие ли предпочиташ? К'ви са тия глупости?

Май има предвид с прекалено голямо самочувствие, самовлюбените, неприемащи друго мнение за вярно, неоправданото самочувствие или на теб ти е по-приятно да си лафиш с нарцисисти, мислещи се за перфектни ;) ?

И за да не излезне, че правя "спам-съвети/забележки" ще допълня, че ме дразни неспиращата уста на някои хора, ръсеща само критики

Link to comment
Share on other sites

често се дразня от своята наивност...хм,и лицемерието...

Дам ставаме двама.

 

Дразни ме суетата и безсмислените интереси или тяхната липса.

Link to comment
Share on other sites

Май има предвид с прекалено голямо самочувствие, самовлюбените, неприемащи друго мнение за вярно, неоправданото самочувствие или на теб ти е по-приятно да си лафиш с нарцисисти, мислещи се за перфектни ;) ?

И за да не излезне, че правя "спам-съвети/забележки" ще допълня, че ме дразни неспиращата уста на някои хора, ръсеща само критики

Щом поставяш така въпроса - да, по-приятно ми е, щото ми е по-интересно.

Теб пък искам да те питам кога самочувствието е прекалено голямо? Щом човек има някво самочувствие - си има причина за това(дори и да не е изцяло покрито) - това показва амбиция и вяра в себе си - дори и да не е постигнал това, което е запланувал чест му прави, че поне не се е пречупил и не разсъждава като теб, щото разликата м/у теб и такива хора е точно в това, че те не мразят такива, които им се правят, а точно обратното - уважават ги и ги приемат като предизвикателство, а не ги игнорират или се дразнят от тях(което е защитна реакция, когато не знаят как или нямат сили да им отвърнат по подобаващ начин).

Второто нещо, което искам да те питам е к'во е лошото да си самовлюбен - това означава, че обичаш себе си, т'ва нeщо лошо ли е? Да ти имам и разбиранията наизустени - ми аре по твойта логика всички да сме самомразещи се, с ниско самочувствие, да се съгласяваме с всяка втора дума(щото иначе се заяждаме ;) ) , да приемаме всяко мнение за вярно - т'ва е слабохарактерен стереотип. Теб ако те задоволява(и самозадоволява) - мога единствено да те съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Щом поставяш така въпроса - да, по-приятно ми е, щото ми е по-интересно.

Теб пък искам да те питам кога самочувствието е  прекалено голямо? Щом човек има някво самочувствие - си има причина за това(дори и да не е изцяло покрито) - това показва амбиция и вяра в себе си - дори и да не е постигнал това, което е запланувал чест му прави, че поне не се е пречупил и не разсъждава като теб, щото разликата м/у теб и такива хора е точно в това, че те не мразят такива, които им се правят, а точно обратното - уважават ги и ги приемат като предизвикателство, а не ги игнорират или се дразнят от тях(което е защитна реакция, когато не знаят как или нямат сили да им отвърнат по подобаващ начин).

Второто нещо, което искам да те питам е к'во е лошото да си самовлюбен - това означава, че обичаш себе си, т'ва нeщо лошо ли е? Да ти имам и разбиранията наизустени - ми аре по твойта логика всички да сме самомразещи се, с ниско самочувствие, да се съгласяваме с всяка втора дума(щото иначе се заяждаме ;)  ) , да приемаме всяко мнение за вярно - т'ва е слабохарактерен стереотип. Теб ако те задоволява(и самозадоволява) - мога единствено да те съжалявам.

Май става въпрос за хората - балони;).И нека попитам - на теб ти е приятно някакъв нахакан лигльо със златна верига (с дебелината на кучешки синджир), последен модел телефон, хубава кола (за която мама и тати са работили), да си представя, че светът е негов?На мен лично не ми е...

И определено не страдам от липса на самочувствие, дали е с покритие или без, няма аз да преценя.Малко са хората, които могат по някакъв начин да ме предизвикат със самочувствието си (с покритие!), евентуално да ме амбицират да ги "достигна".Хубаво е всеки да има реална самооценка, тоест не подоценка или надоценка.Това,че някой си мисли, че е на върха, далеч не го изпраща там...ако това му носи душевен мир, добре, нека мисли така.

Не обичам да споря;), но не обичам и крайните мнения (това не пречи да приемам мнението на всеки (не за свое).Пробвай и ти:)

Link to comment
Share on other sites

Щом поставяш така въпроса - да, по-приятно ми е, щото ми е по-интересно.

Теб пък искам да те питам кога самочувствието е  прекалено голямо? Щом човек има някво самочувствие - си има причина за това(дори и да не е изцяло покрито) - това показва амбиция и вяра в себе си - дори и да не е постигнал това, което е запланувал чест му прави, че поне не се е пречупил и не разсъждава като теб, щото разликата м/у теб и такива хора е точно в това, че те не мразят такива, които им се правят, а точно обратното - уважават ги и ги приемат като предизвикателство, а не ги игнорират или се дразнят от тях(което е защитна реакция, когато не знаят как или нямат сили да им отвърнат по подобаващ начин).

Второто нещо, което искам да те питам е к'во е лошото да си самовлюбен - това означава, че обичаш себе си, т'ва нeщо лошо ли е? Да ти имам и разбиранията наизустени - ми аре по твойта логика всички да сме самомразещи се, с ниско самочувствие, да се съгласяваме с всяка втора дума(щото иначе се заяждаме ;)  ) , да приемаме всяко мнение за вярно - т'ва е слабохарактерен стереотип. Теб ако те задоволява(и самозадоволява) - мога единствено да те съжалявам.

Такааа... Ти кво? Искаш да ни изкараш слабохарактерни, защото имаме мнение за някое качество на човека ли? Уважавам хора, които покриват това его(дори и да го имат). Май всички имаме предвид хората, които не го покриват... Не винаги самочуствието е амбиция, понякога е нужда, молба към околните за внимание! Самовлюбен за мен е едно, за бабичката отсреща е друго, за теб е трето. Естествено, че всеки обича себе си-малко или много. Преувеличението на това чувство ме дразни, защото вече се превръща в натрапване. Приемай нещата както искаш: предизвикателство или просто човек. Не виждаш ли средно положение?

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразнят лъжците..от там идват неща като лицемерие,конфузни ситуации и така нататака.Значи тва става въпрос за хората които би трябвало да са ми приятели,а иначе нещата които мразя в едно момиче което би могло да ми бъде гадже са недоверието или някво обсебване и следене навсякаде....ако няма да си вярваме няма смисал да продалжаваме нали знаете...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...