Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Напоследък забелязвам че у хората ме дразни постоянното клюкарстване. По принцип не ми пука много, но странно че изведнъж почнах да изпитвам непрязън към най-най-големите клюкари които познавам :>.

Link to comment
Share on other sites

Мразя хора, които прекъсват другите..

А иначе, Скорпи, тия дето се вземат на сериозно мен пък много ме кефят :D

Мразя и пияни жени, мразя и някви надути льольовци, дето се надуват, защото имат пари, пък мозък горкия той - мухлясял.

Мразя и хора, които закъсняват. Мразя някви психясали личности на някаква тема - коли, политика, мотори и пр. Сигурно имате познати, които говорят едно и също по няколко седмици.

Мразя като ида някъде на дискотека да видя някви мадами с ботуши, къса поличка и нагоре лятен потник..

А още повече ме дразнят селяните (не говоря такива дето са родени в Белащица, Ягодово,Куртово Конаре) нямам против това, кой къде е роден, а имам против селския манталитет, майна..

Много ме дразнят и прости хора, в смисъл необразовани..

 

Ожени се за мен :lol: :lol: :woot

 

+ това което тя каза мога да допълня

Дразни ме начинът, по койти всички те гледат отгоре и се мислят за повече от тебе, а всъщност са въздух под налягане.

Дразни ме това, че като изляза по главната не виждам примерно 50 човека, а най-много 10 поради простата причина, че всички си приличат

Дразня се някой като ме срещне да ми каже "Кво стаа?" - напрао ми се приаква :cry

Дразни ме това, че никой не те забелязва докато не сгрешиш

По дяволите дразнят ме хлапета дет са набор световното 94 и са по високи от мен

Дразня се когато виждам хлапета, които нямат детство, а вече висят по кафетата с цигари в ръцете

пффф спирам, че зех да се нервирам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По дяволите дразнят ме хлапета дет са набор световното 94 и са по високи от мен

 

Да ве, тва и мен ме дразни. Бахти гадните мутанти дето са се навъдили в тая държава. Създават ми дискомфорт...

Link to comment
Share on other sites

Дразня се от два вида упорство: едните са тези, които винаги за всичко се мислят за прави и спорят, въпреки че не са (например водих дълъг спор че фотошоп не поддържал CMYK :D), а другите са тези, с които съм се съгласил, но още продължават да ме убеждават колко са прави (ама ще го направиш ли? - ще го направя бе! - щото ми е много важно... - добре де, казах, ще го направя! - ама да знаеш че държа на това! .....)

Link to comment
Share on other sites

Надменността и произтичащата наглост от нея. Позьорството. Пушенето, ако се брои като черта, а ако не - добавете го към позьорството. Мразя еднаквостта, явление по-известно като "оранжеви обици" - знам че всяка вечер (или примерно всеки петък) трябва да се напия като свиня в някоя дискотека и да се прибера в 3. Мразя хора, ползващи клиширани афоризми, за да изглеждат умни (нищо лично @ Moon Light).

Link to comment
Share on other sites

Не си ме разбрал правилно.Целта не беше да изглеждам умна,просто се сетих за този израз,съжалявам ако е прозвучало така.Първо бях написала I hate people who remind me of myself, защото това по едно време наистина важеше за мен,но то вече се промени и реших,че няма смисъл да мразя хората за това какви са.Изобщо мразенето си е загуба на време и нерви.

Иначе има много черти в хората,които ме дразнят,но нищо,което досега да не е казно-позьорството определено(много,ама много...лоши спомени,лоши хора,гррр) и това,че толкова много хора се стремят да приличат на другите...-преди ми правеше впечатление...обаче сега вече ми е все едно.Хората сами си решават какви да бъдат.

 

П.С.Това за детството,което спомена hEka наистина е ужасно.

Link to comment
Share on other sites

Кво против мутантите имате :) имам приятел който е 2 години по малак от мене и е 194 даже наскоро разбра че е пораснал още един см на височина а е 90 набор :) тай че невиждам кво ви дразнат мутантите.

за детството има нещо вярно като се почне от 4-5 клас цигарите в 8 вече е тревата ( ако не е почнало на твърдо) и до 12 клас на дали оживява за това донякаде е важен контрола от родителите и зависи средата в която си

Нахалството и лажата успяха тези дни да ме накрат около 2-3 да излизам извън кожата си и те остават на 1 място в нещата които мразя в хората

ЕДИТ: благодаря за попрафката приятелЯ е момче и така и трябва да баде скоро не сме били на училище и се забравят нещата

Link to comment
Share on other sites

абе прав си донякъде, но ще ти дам пример с мен...израснал съм сред скейтъри татуирани с доста обеци по тялото пушещи нон-стоп марихуана... израснал съм на улицата и то не в квартала, а по главната... следствието => нямам нито една обеца или татуировка пушил съм, но не системно от около 5 години не съм дърпал даже... просто не ми харесва... и нищо от това не ми пречеше да се изграждам като човек и личност и да съм някой... така че много зависи от характера на човека, ако си силен харакетр нищо не би могло да те бутне, родителите ми знаят много малко за моя живот на улицата...не им и трябва :bgrin: така че човек зависи единствено от самия себе си...

Link to comment
Share on other sites

абе прав си донякъде, но ще ти дам пример с мен...израснал съм сред скейтъри татуирани с доста обеци по тялото пушещи нон-стоп марихуана... израснал съм на улицата и то не в квартала, а по главната... следствието => нямам нито една обеца или татуировка пушил съм, но не системно от около 5 години не съм дърпал даже... просто не ми харесва... и нищо от това не ми пречеше да се изграждам като човек и личност и да съм някой... така че много зависи от характера на човека, ако си силен харакетр нищо не би могло да те бутне, родителите ми знаят много малко за моя живот на улицата...не им и трябва :bgrin: така че човек зависи единствено от самия себе си...

ти усещаш ли как си противоречиш??!!!

ти си силният характер и не ти трябват родителите да знаят кви ги вършиш!до тук добре!ама си помисли за слабия характер,ония дето са дърпали,дупчели и кво ли не!с тях кво става??ако няма кой да се намеси??

Link to comment
Share on other sites

По дяволите дразнят ме хлапета дет са набор световното 94 и са по високи от мен

Кажи ми 1 причина поради която това че са по високи те дразни!?Тва че те гледат от горе ли !?Тва си е нормалко бе!Всеки има гени!Някой висок,друг нисък трети среден-примерно!С това все 1 имаш против или нещо към тези който са по-високи от тебе...

 

 

@UzITo Батка винаги ще ги има такива който се мислят за голямата работа с цигарата и шишето в ръка!А неска слушах в моя клас как си говореха как са се напушвали и т.н. и си мислят че е геройство т'ва... :blink: :blink: :blink: Просто ми стана супер шибано и с голяма вероятност да ме изгонят от даскало станах и си отидох!Който е силен характер ще разбере кое е най-добро за него и така!А за мутантите не виждам к'во против имате!?Аз съм 90 и съм 1.85см...

 

По темата:

Мисля да не изброявам сега щот е много,но главните неща са:

ПРЕДАТЕЛСТВОТО

ЗАВИСТТА

ЛИЦЕМЕРИЕТО!

Link to comment
Share on other sites

ти усещаш ли как си противоречиш??!!!

ти си силният характер и не ти трябват родителите да знаят кви ги вършиш!до тук добре!ама си помисли за слабия характер,ония дето са дърпали,дупчели и кво ли не!с тях кво става??ако няма кой да се намеси??

 

Ми... да ти кажа хич даже не си противореча щото моето мнение е едната страна, тази зад която съм аз. а ти просто ми даваш другия вариант... " с тях кво става??", ами ще ти отговоря кратко ако сами не си помогнат няма кой да им помогне. Родителите пък според мен могат да окажат невероятно малко влияние в/у хора с такива проблеми дори негативно... ДА!-родителите са загрижени за детето си, ДА!-искат да му помогнат, ДА!-те му дават съвети и напътствия, но решението си е твое и ако си слаб и решенията взима друг вместо теб... съжалявам... (предлагам ако искаш да продължим диалога на лично, за да не спамим тука), понеже знам, че няма да се съгласиш с това, което казах :blink: ;)

 

Пешо! я смъкни малко килограмите и височината нема нужда да се надуваш щот самочувствието ти може да се пръсне и ше тряя да бегаме ;) ...а да и още нещо пак прочети заглавието на темата "Кво ви дразни у другите", а не причини за това, кото ви дразни... не си ли разбрал, че си още една малка запетайка да се дъхаш с мене :)

Link to comment
Share on other sites

Пешо! я смъкни малко килограмите и височината нема нужда да се надуваш щот самочувствието ти може да се пръсне и ше тряя да бегаме ;) ...а да и още нещо пак прочети заглавието на темата "Кво ви дразни у другите", а не причини за това, кото ви дразни... не си ли разбрал, че си още една малка запетайка да се дъхаш с мене :)

Братле никога не съм тръгвал да се меря с тебе :)До колкото килограмите и височината ела и ме премери :) и пак ще си говорим!

Link to comment
Share on other sites

Първо бях написала I hate people who remind me of myself, защото това по едно време наистина важеше за мен...

 

Имаше един лозунг: "Циганите на сапун, хейтърите на тапети" :laughing:

 

Иначе по темата, ако някое типче се опитва да ме баялдиса с голямата баданарка, въобще не му цепя басма, нека си ги измисля, стига да не ми надува главата постоянно, но ако някое момиче на което много държа ме "метне" за нещо... => *!@#$%^&* :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми 1 причина поради която това че са по високи те дразни!?Тва че те гледат от горе ли !?Тва си е нормалко бе!Всеки има гени!Някой висок,друг нисък трети среден-примерно!С това все 1 имаш против или нещо към тези който са по-високи от тебе...

@UzITo Батка винаги ще ги има такива който се мислят за голямата работа с цигарата и шишето в ръка!А неска слушах в моя клас как си говореха как са се напушвали и т.н. и си мислят че е геройство т'ва... :blink: :blink: :blink: Просто ми стана супер шибано и с голяма вероятност да ме изгонят от даскало станах и си отидох!Който е силен характер ще разбере кое е най-добро за него и така!А за мутантите не виждам к'во против имате!?Аз съм 90 и съм 1.85см...

 

По темата:

Мисля да не изброявам сега щот е много,но главните неща са:

ПРЕДАТЕЛСТВОТО

ЗАВИСТТА

ЛИЦЕМЕРИЕТО!

Мисля че сега това което ще напиша е малко офф

попринцип това кой как е изсраснал е отделно от темата даже ако някой измисли смислен топик за детсвтото и ако админите я одобрат може да се направи такава но попринцип от моя скромен живот забелязвам че :

от 3-6 клас е модерно пушенето на цигари

7-8-9 тревата ебането пиенето секи се фука и надува с завояванията си и подвизите

10-11-12 секи се мисли за голям като е бал повече от венъж особена тия путки от моя клас вече като ходят с женени мъже с деца се мислят за много големи и наближава момента на голямото каране и нареждане чакам още малко да ми се качат на главата и да разбера какво ми говорат зад гърба защото точно от това надуване започват лъжите и говоренето зад гърба

Link to comment
Share on other sites

от 3-6 клас е модерно пушенето на цигари

7-8-9 тревата ебането пиенето секи се фука и надува с завояванията си и подвизите

10-11-12 секи се мисли за голям като е бал повече от венъж

Евала за т'ва мнение ;) B)

Освен този вид "геройство" у хората ме дразни още: наглостта, лицемерието, изпедерастяването, и надуването.

Link to comment
Share on other sites

Кво против мутантите имате :) имам приятел който е 2 години по малка от мене ...

 

Ъъъ, "тва" дето си го описал сериозно звучи като мутант. Особено с двуполната част ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Такааа... Ти кво? Искаш да ни изкараш слабохарактерни, защото имаме мнение за някое качество на човека ли? Уважавам хора, които покриват това его(дори и да го имат). Май всички имаме предвид хората, които не го покриват... Не винаги самочуствието е амбиция, понякога е нужда, молба към околните за внимание! Самовлюбен за мен е едно, за бабичката отсреща е друго, за теб е трето. Естествено, че всеки обича себе си-малко или много. Преувеличението на това чувство ме дразни, защото вече се превръща в натрапване. Приемай нещата както искаш: предизвикателство или просто човек. Не виждаш ли средно положение?

Виждам го средното положение, ама не го харесвам най-малкото защото по средата на ръката е средният пръст.

Link to comment
Share on other sites

У хората ме дразни това, че са... хора

хахаха

добре ти не се ли вписваш в понятието хора?или ти си нещо по висше?

Link to comment
Share on other sites

Освен този вид "геройство" у хората

Че те тия, дето се мислят за герой,щото пият и пушат са човечета не хора.

Има разлика..

Иначе по темата ме дразнят хора, които са неестествени..

Веднага ще забия един пример с една позната, абе познавам го момичето и като сме двете се държи по един начин.. а като не сме само двете лети в небесата..

Ама си я обичам, кво да я правя :love

Link to comment
Share on other sites

Може би най-много ме дразни у хората, че не могат да носят огговорност за действията си.

Наистина побеснявам, когато някой започне да ми мънка като ученичка и да прехвърля топката в чужд двор или да си измисля неща, които никой не е казвал. Като добавим това, че ме гледат в очите и си ги бръщолевят тия тъпотии... Дразня се и на себе си, че всеки път се възпирам от пререкания и само им гледам сеира. Може би се дразня, че не мога да бъда като тях, защото те никога няма да могат да се променят, защото цял живот са били такива.

Дразня се от хора, които само с едно изречение са способни да провалят няколкоседмична упорита работа, само защото не могат да намерят изход от ситуацията. Още повече се дразня, че името ми е залог на тези хора...

Дразня се на себе си, че се забърках в действителност, която е абсурдна по всичките си показатели.

 

Иначе и мен ме дразнеше позьорството преди, но вече някак свикнах с него, защото май никой не може да живее без него(без значение дали става въпрос за минимални количества). Просто спрях да му обръщам внимание. Явно хората изпитват нужда от време на време да попозират малко. Важното е да не се влиеш. :)

Link to comment
Share on other sites

само аз ли не се дразня от чуждото поведение, освен ако не е директно насочено срещу мен?

е друг е въпроса дали обичам да дразня хората и що ми прави такъв кеф ;)

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме това което мисля за хората понякога :mellow:

 

Иначе и мен ме дразнеше позьорството преди, но вече някак свикнах с него, защото май никой не може да живее без него(без значение дали става въпрос за минимални количества).

 

Много си права....за съжаление

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...