Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

Предложението на Michal не е лоша идея, но след като темата е такава,аз отговарям-свръхегоизма, лицемерието,завистта,неспособността на някои индивиди да се радват на чуждото щастие и късмет...тва ми идва на ум в момента... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Дразни ме простотията. И това, че всеки си хвърля боклуците/билетите/фасовете където им падне, пък после се оплакват колко мръсно било.

Link to comment
Share on other sites

Ааа и забравих да кажа, че още съм влюбен във farrell

 

Е това ме дразни в хората!!! :blink: :huh:

 

Иначе напоследък се ядосвам на разни девойки, които не знаят какво искат, но го искат точно тук и на момента.. Преди си мислех, че разбирам жените, ся кво стана.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

В каква заблуда си живял, не е истина. Те жените сами не могат да се разберат, ти ще ги разбереш :)

 

Имаше един период, в който сякаш почти бях убеден, че има грам яснота в главите им.. 1 грам в на всичките главите, не по грам.. Но явно не е така :lol:

 

Пфф.. не ги мразя толкова....... Тоест само по някога :tongue

Link to comment
Share on other sites

Кое по конкретно? Сподели с нас, моля те.

 

Това че си достатъчно жалък да дрънкаш постоянно,че си влюбен във farrel, очаквайки може би да ти обърне някакво внимание или да направиш някакво впечатление...

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме зелената кожа на марсианците, лигите дето текат от вещиците и другите чудовища, готините кльощави красавици дето са по-силни от мене и сигурно вдигат по 120 кила на лежанка, които така блъскат яко лошите, че им откъртват ченето с едно круше... мразя "politically correct" хора!

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Това че си достатъчно жалък да дрънкаш постоянно,че си влюбен във farrel, очаквайки може би да ти обърне някакво внимание или да направиш някакво впечатление...

Не виждам защо трябва да съм жалък като постоянно дрънкам, че съм влюбен във farrell, теб явно би те притеснило това, щото си комплексиран, но аз не виждам нищо лошо в това. А това какво очаквам няма как да го знаеш.

Link to comment
Share on other sites

дразни ме това че хората не гледат себе си а тръгнали да коментират другите

 

 

 

 

Това за мен е доста гадно и грубо, но е явление поне при 80% от населението ни.

Пък като се замисля, че всеки човек по един или друг повод е обсъдил някои друг процентите може и да са доста повече.

Link to comment
Share on other sites

Това за мен е доста гадно и грубо, но е явление поне при 80% от населението ни.

Пък като се замисля, че всеки човек по един или друг повод е обсъдил някои друг процентите може и да са доста повече.

никой не е перфектен ама нека поне да се опитаме да намалим тея 80% не да ги увеличаваме :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

От кога хората са станали толкова ... не мислят изобщо , ти му говориш нещо и някак си човека срещу теб променя казаното и изобщо не те разбира .

Като говоря с такъв човек се чувствам сякаш пикая срещу вятъра .

Вчера целият ден ми беше такъв .

п.п. На дърво да кажа какво е нужно да се направи , ще ме разбере по-добре от някои хора .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...