Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

46 minutes ago, Antares said:

 Попадал съм на тия дебили в Необвързаните вегани. Наистина не разбирам какво може да привлече хората да гледат такъв потресаващ дебилизъм...


Е как кво! Кат за начало пиенето и висенето в нета!  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  

27 minutes ago, RaptoR said:

Е то аз моето го попилях, тва са рискове на професията... Не беше ли временен тоя проблем при тебе или си "наказан" да живееш по-дълго от мен? :grin:


Абе т'ва кой колко ше живее - божа работа. Ама чернодробното ми е хронично. И всичките дофтори са ми забранили пиеньето. Не че не съм нарушавал грубо забраната, ама е било преди 20-на години, сега предпочитам да не рискувам.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Antares said:

Абе т'ва кой колко ше живее - божа работа. Ама чернодробното ми е хронично. И всичките дофтори са ми забранили пиеньето. Не че не съм нарушавал грубо забраната, ама е било преди 20-на години, сега предпочитам да не рискувам.


Така си е... Ама казано е - гъз глава затрива... Аз ще ходя на ехограф скоро да видим дали няма да го потроша като тъпомер.... :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

Знам, че вероятно знаеш по-добре от мен, но аз да кажа, че чернодробни отклонения и проблеми се виждат най-добре на компютърна томография (скенер).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Знам, че вероятно знаеш по-добре от мен, но аз да кажа, че чернодробни отклонения и проблеми се виждат най-добре на компютърна томография (скенер).


Ехографията показва дали е надут. На мига ти казват на какъв хал си. Оттам нататък вече са по-сериозни изследвания. На мен кръвните ми излизат отлични ... уж... 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, RaptoR said:


Ехографията показва дали е надут. На мига ти казват на какъв хал си. Оттам нататък вече са по-сериозни изследвания. На мен кръвните ми излизат отлични ... уж... 

На мен миналата година ми викат, имаош омазнен черен дроб. А тогава пиех много рядко петък и събота. През седмицата никакъв хляб, тренирах, спях като хората. И докторката вика:може да имате холестерол, е да бе ама холестерола ми беше под долна граница. 

 

 

Иначе в Гърция храната е доста арна, дори и в едно село до Кавала. 

 

Илинден е чуден пункт, нямаше никой. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

На мен миналата година ми викат, имаош омазнен черен дроб. А тогава пиех много рядко петък и събота. През седмицата никакъв хляб, тренирах, спях като хората. И докторката вика:може да имате холестерол, е да бе ама холестерола ми беше под долна граница. 

 

 

Иначе в Гърция храната е доста арна, дори и в едно село до Кавала. 

 

Илинден е чуден пункт, нямаше никой. 


Кое село? Ираклица или Перамо? Щото и двете са прекрасни. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:

Палио, между Кавала и Ираклица. 

 

Картата на лидл важеше и тука хаха. 


Мноо ясно! Между другото тва е богато село, там къщите На баира директно над морето няя ти каам кви цифри са....

 

Link to comment
Share on other sites

Преди 20-на дни, фейса ми лепна 30 дни забрана да пиша в групи, щото бях пуснал следния коментар:

Quote

Бях писал на братовчед ми, че ако още веднъж ми изпрати съобщение с една дума в него - ще го удуша.


Та тогава реших, че фейса ще загуби повече, ако не пиша нищо, отколкото аз и реших докато тече това "наказание" - да не поствам нищо (влизам 3-4 пъти в седмицата заради месинджъра, който посмъртно няма да кача на телефона си). Оказах се прав - живота не свършва със спирането на тая клоака.

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2022 at 5:23 PM, kotora said:

Знам в една такава сме, има асансьор в къщата. 


Мноо сте назад от морето бре! Я кажи как е времето, как е водата... 
 

13 minutes ago, Antares said:

Преди 20-на дни, фейса ми лепна 30 дни забрана да пиша в групи, щото бях пуснал следния коментар:


Та тогава реших, че фейса ще загуби повече, ако не пиша нищо, отколкото аз и реших докато тече това "наказание" - да не поствам нищо (влизам 3-4 пъти в седмицата заради месинджъра, който посмъртно няма да кача на телефона си). Оказах се прав - живота не свършва със спирането на тая клоака.


Абсолютно! Ама пусто като всички са там... Имам предвид роднини, приятели, съученици... И само това е връзката... Иначе да съм духнал и аз... Имам пък и служебни страници.... Алтернатива требе ама нема... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Абсолютно! Ама пусто като всички са там... Имам предвид роднини, приятели, съученици... И само това е връзката... Иначе да съм духнал и аз... Имам пък и служебни страници.... Алтернатива требе ама нема... 


Проблемите, който виждам в тая клоака са три:
1) това, което ти описа
2) навика - прекалено голям навик ми беше станало просто да влизам
3) все още не мога да се науча като видя някаква невъобразима тъпотия да си замълча.
3*) свещените им правила на общността

Та в тоя ред на мисли - отдавнашна мечта ми е да забия един прав в скулата на ония бездушен рептил и просто да наблюдавам явленията.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antares said:


Проблемите, който виждам в тая клоака са три:
1) това, което ти описа
2) навика - прекалено голям навик ми беше станало просто да влизам
3) все още не мога да се науча като видя някаква невъобразима тъпотия да си замълча.
3*) свещените им правила на общността

Та в тоя ред на мисли - отдавнашна мечта ми е да забия един прав в скулата на ония бездушен рептил и просто да наблюдавам явленията.


Не бих могъл да го кажа по-добре, само по-цветущо....

Link to comment
Share on other sites

Работи върху точка 3 и другите няма да са проблем.

 

Аз не разбирам как може да наказват за такива глупости. Аз съм докладвал толкова много по-сериозни неща и нито един път не е имало резултат.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, w00x said:

Аз не разбирам как може да наказват за такива глупости. Аз съм докладвал толкова много по-сериозни неща и нито един път не е имало резултат.

Подозирам, че ботовете им са ме флагнали и ме следят по-изкъсо. Класически случай беше ония коментар с педалите - самия коментар си седи до ден днешен. Като споделих въпросния коментар като screenshot - изядох банана.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:


Мноо сте назад от морето бре! Я кажи как е времето, как е водата... 
 


Абсолютно! Ама пусто като всички са там... Имам предвид роднини, приятели, съученици... И само това е връзката... Иначе да съм духнал и аз... Имам пък и служебни страници.... Алтернатива требе ама нема... 

Ами сега сме на Алмира beach. Долу след неа Перамос. Морето е много чисто, плажа е леко каменист. 

Вчера бяхме на един плаж без чадъри, носихме си нашите. Имаше само гърци. 

 

Храната е нямам думи. Вчера си правийме барбекю, имаме газово в двора на къщата. 

 

Пфф храна в ресторанта е топ. Севиче от лаврак, октопод. 

 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, kotora said:

Ами сега сме на Алмира beach. Долу след неа Перамос. Морето е много чисто, плажа е леко каменист. 

Вчера бяхме на един плаж без чадъри, носихме си нашите. Имаше само гърци. 

 

Храната е нямам думи. Вчера си правийме барбекю, имаме газово в двора на къщата. 

 

Пфф храна в ресторанта е топ. Севиче от лаврак, октопод. 

 

Идете тука:

https://www.google.bg/maps/place/Vrasidas+beach/@40.8274121,24.3342963,750m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x14aeb79753947a81:0x79074b0fec5df1ca!2z0J3QtdCwINCY0YDQsNC60LvQuNGG0LAsINCT0YrRgNGG0LjRjw!3b1!8m2!3d40.8646876!4d24.3165586!3m4!1s0x14aec7fdf9616ad3:0x208395245f56e588!8m2!3d40.8271988!4d24.3344975?hl=bg

После ще ми благодариш - но задължително с джип, пътят е през къра с маслините и е ужас. Струва си всичко 

Link to comment
Share on other sites

Другия път, с малко дете сме, трябва да се съобразяваме с нея, обяд, спане... 

 

Кръстник, ресторанта не беше баш гръцки,но като цяло всичко беше много добре, само тартар-а от риба тон не ни хареса. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

Кръстник, ресторанта не беше баш гръцки,но като цяло всичко беше много добре, само тартар-а от риба тон не ни хареса. 

Да, то е ясно, че сигурно имат всякакви ресторанти, но аз по принцип като съм в дадена държава се придържам само и единствено към местното, традиционно меню. Затова и всички ме гледаха с учудване като си поръчвах българска бира в заведенията. Ами за какво ми е Стела и Хайнекен, като са ми втръснали до козирката. Миналата седмица в България пък сядаме с един приятел и той ме гледа и вика тука имат много хубава водка. :Facepalm: WTF, аз няколко години нищо друго освен водка и уиски не съм пил, сега в Бълария точно ша ма караш да пия водка. Та такива ми ти работи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поздрав по случай най - българският празник:

 

 

 

 

За съжаление тази година нямаше как да го посрещна на морето, но ще компенсирам в скоро време.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...