Jump to content
BulForum.com

Ню Дрийм Ти Ви [TiVi.bg]


Recommended Posts

2 minutes ago, plameni said:

 

Повечето дори не се доближават до половината от качеството на изображение.

 

Вероятно, но предполагам, че това е поради липса на желание и пестене на ресурс, а не поради невъзможност.
Ако ТиВи го направят, могат да си запазят доброто качество на изображението. Така ще имат още един коз над конкуренцията.

А и много потребители ще предпочетат лесната активация/употреба пред качеството на изображението. Не говоря за теб и други пишещи тук. Говоря за масовия потребител.

Ако хората държаха на качество на изображението, масово купуваните телевизори нямаше да са тези в нисък ценови клас.

 

1 minute ago, Danzki said:

Да, в един абонамент са.

 

Поне не те карат да плащаш за всяко следващо устройство, което е добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не са променили политиката на абонаментите? Преди бяха като N3. Основната цена е за 1 ус-во, после се доплащаха няколко лв за следващите.

Сега по друг начин ли е? Нещо лато при Кулбокс? Цена за х ус-ва?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, w00x said:

 

........Също така, не ми се търси в сайта им, а не е споменато при абонаментите - колко устройства покрива този абонамент?

Преди няколко дни говорих със съпорта за възможността да платя най високата им услуга в която е включено всичко за година напред. Имат си отстъпка и месечната цена излиза като на основния пакет на други доставчици без спортните канали. Стана и въпрос за втори телевизор и жената с която говорих каза че абонамента включва 4 приемника ( MAC адреса ) но всичките работещи в даден момент приемници трябва да са зад едно IP иначе услугата вади съобщение за грешка на екраните на които се гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Може би, ако един светъл ден M3U листата им работи също толкова добре, колкото МАГ устройствата, в това визизирам главно timeshift-а, тогава с удоволствие ще се върна, като техен клиент... На този етап ще си остана на Telekabel...картината може би не е толкова добра, колкото при тях, но в интерактивния аспект са много по-напред.

Edited by PinHeaDi
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PinHeaDi said:

...картината може би не е толкова добра, колкото при тях, но в интерактивния аспект са много по-напред

 

Въпрос на предпочитания, разбира се, но телевизорът не се ли използва предимно за гледане, вместо за "цъкане"...

Точно пък таймшифтът на TiVi не го изтрайвам, заради значително по-ниското качество.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, в днешно време повечето хора май гледат на запис. Поне аз не помня кога последно гледах живо предаване продължително. По време на световното сигурно. През другото време, съм 5-10-30 минути назад. Така мога и рекламите да прескачам.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

в днешно време повечето хора май гледат на запис

 

Точно затова TiVi са ми алтернативен, а не основен "доставчик" на телевизия. "Качеството" на таймшифта ми причинява главоболие.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Повечето ги има. Ако говориш за Диема и Кино Нова ХД, бяха писали във ФБ, че вероятно ще тръгнат в началото на април.

Link to comment
Share on other sites

А с диема спорт 4к какво се случва ? По телевизията върви реклама, че Лудогорец - Черно море ще се предава по въпросния канал в 4к, но каналът го няма. Даже го премахнаха и от списъка с канали. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, 

Някой може ли да изкаже мнение за интернета от tivibg? 

Преди позлвах само телевизия като тяхна услуга и останах много доволен. 

Сега обаче търся и интернет доставчик и като цяло тяхната оферта за план ултра + интернет за 43.00 лева на месец доста ме привлича. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2023 at 11:10 PM, Danzki said:

Ако съдя по телевизията, няма защо да се чудиш. А и няма да си обвързан с "телекомите"

За съжаление нямат интернет покритие.

Ще ползвам ВЛан за интернет.

 

Имам въпрос:

Някой, ако ползва план Ултра, моля да сподели, колко канала има. При мен са 350. Прави ми впечатление, че липсват HBO и Cinemax каналите. Преди около 7-8 месеца, когато последно ползвах тяхната тв ги имаше.

Link to comment
Share on other sites

От бая време при каналите на Нова има гадно разминаване между звук и картина. Само при мен ли е това? С приемник съм, 5хх нещо си беше май. Само при каналите на Нова.

Съпорт на практика няма, затова не съм си губил и времето с тях.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Довечера ще проверя как е при мен. 

 

Във вторник ми добавиха мак в 22:30ч, така че може да им драснеш едно писмо. 

Link to comment
Share on other sites

Това не е винаги, понякога е Ок и няма разминаване.

Като го засека пак, трябва да видя на втория "телевизор" (компютъра с Kodi) дали го има същото.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...