Jump to content
BulForum.com

Ню Дрийм Ти Ви [TiVi.bg]


Recommended Posts

5 minutes ago, splendor said:

Андроид бокс. Рутера е ксиаоми, по принцип има опция за показване.

 

 

Тук нещата малко се усложняват, защото трафика, който се генерира е възможно да не е само за телевизионния стрийм.

Все пак по време на студиото и мача може да дадеш малко данни 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, Danzki said:

 

Тук нещата малко се усложняват, защото трафика, който се генерира е възможно да не е само за телевизионния стрийм.

Все пак по време на студиото и мача може да дадеш малко данни 

Мога да инсталирам приложението и на самият телевизор и да видя колко ще е там, ако ще е по-точно.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, splendor said:

Не ти трябва акаунт. Булсата предлага безплатно тестване за 15 дена на всички канали.

 

Не виждам 4к канали с тестовия акаунт.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Не виждам 4к канали с тестовия акаунт.

на бибокс приложението ли?  

 

@Danzki няма да  стане  с  рутера,  понеже  съм  му сложил китайски  фирмуер за  по-хубав обхват и приложението за  телефон,  което е  за Европа  не  работи.  Ако се  сещаш  друг  начин  казвай.  

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Danzki said:

B-box приложението няма ли някаква подобна опция ? 

Няма,  или  поне  аз  не  знам  да има.  Бибокс апа  е  нещо  от  типа  на  лаунчер в  лаунчера.  

22 minutes ago, plameni said:

 

Да, с бибокс.

А Kodi не тръгва с тестов акаунт.

Преди да  взема  детето от  градина говорих  с  един колега,  който  го беше тествал преди  време и  каза,  че  ги  е  имало  4К каналите.  Сега  ако  ги  няма ще  е  много  малоумно  от  тяхна  страна.  Как ще зарибиш  някой  да  ти  стане  абонат, след като  му  даваш временно да  тества  услугата,  но  го  ограничаваш с каналите.  

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, splendor said:

Видене избора  е  изцяло  твой,  смей  се.  плачи  пък  после  пий  едно  за  мое здраве :lol:


Абе то тва лошо няма ама на око дами преценяш картината срещу ТТ данни.... То да си се попилее от смях човек... 
И помежду другото оставям настрана какъв кенеф е фалиралата булсат, но почвам и да си мисля, че тоя доставчик е стабилно зле... Явно не са ви проблемите в нета, телевизорите и боксовете - просто тия са кенеф. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, RaptoR said:


Абе то тва лошо няма ама на око дами преценяш картината срещу ТТ данни.... То да си се попилее от смях човек... 
И помежду другото оставям настрана какъв кенеф е фалиралата булсат, но почвам и да си мисля, че тоя доставчик е стабилно зле... Явно не са ви проблемите в нета, телевизорите и боксовете - просто тия са кенеф. 

Видене,  както си  прочел,  аз  казвам  какво  мен ме  интересува и  на  какво  съм  доволен  АЗ.  На никой  не  съм  му казал  как той  да  гледа.  Всеки  е  свободен  да  мери,  да  измерва,  засича  и  каквото  си  иска.  Мен  не  ме  е  грижа  за  това. 
Както  сам виждаш  тука  няма  сравнение,  коя  е  по-хубавата картина и мерене  на  оператори.  Просто  на  @plameni и @Danzki им беше  любопитно  какъв  битрейт  вади  каналът  при  булсат( за  съжаление  не  мога  да  им  помогна  с  това).  Както  казах по-горе аз така  и не ги  гледам  понеже  си  имам  други  IPTV доставчици.  Булсата го  гледа  жената,  да  си  връща  филми и сериали,  които  не  е  могла  да гледа  на  живо.  

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, splendor said:

Видене,  както си  прочел,  аз  казвам  какво  мен ме  интересува и  на  какво  съм  доволен  АЗ.  На никой  не  съм  му казал  как той  да  гледа.  Всеки  е  свободен  да  мери,  да  измерва,  засича  и  каквото  си  иска.  Мен  не  ме  е  грижа  за  това. 
Както  сам виждаш  тука  няма  сравнение,  коя  е  по-хубавата картина и мерене  на  оператори.  Просто  на  @plameni и @Danzki им беше  любопитно  какъв  битрейт  вади  каналът  при  булсат( за  съжаление  не  мога  да  им  помогна  с  това).  Както  казах по-горе аз така  и не ги  гледам  понеже  си  имам  други  IPTV доставчици.  Булсата го  гледа  жената,  да  си  връща  филми и сериали,  които  не  е  могла  да гледа  на  живо.  

 

Съзнателно ли пропускаш момента, че се намеси, без да си наясно точно какво коментираш?

Нито си гледал доставчика, в чиято тема пишем, нито знаеш с какви параметри са каналите при твоя доставчик, че и да ги сравняваш.

Ей това има предвид @RaptoR

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

 

Съзнателно ли пропускаш момента, че се намеси, без да си наясно точно какво коментираш?

Нито си гледал доставчика, в чиято тема пишем, нито знаеш с какви параметри са каналите при твоя доставчик, че и да ги сравняваш.

Ей това има предвид @RaptoR


Дето се вика  моя  въпрос в тази  тема  беше за "диемите",  понеже  не бях  чул,  че  са  пуснали  нова такава,  но  ти вместо  да  кажеш  какво са  пуснали,  реши  да  се правиш  на  остроумен с  цитати  на  Алиса и  т.н.  Всичко  друго след  това  е  производно  от  това. 
Колкото до Виден,  него  не го  мисля.  Той  си  има  най-хубавият  телевизор  с  най-хубавата  телевизия(да е  жив  и  здрав  за  което) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, splendor said:

Дето се вика  моя  въпрос в тази  тема  беше за "диемите",  понеже  не бях  чул,  че  са  пуснали  нова такава,  но  ти вместо  да  кажеш  какво са  пуснали,  реши  да  се правиш  на  остроумен с  цитати  на  Алиса и  т.н.  Всичко  друго след  това  е  производно  от  това. 

 

Какво да ти кажа? Ти нали уж сам си беше отговорил на това и вече сам си ги беше нагласил логичните последователности. А пък после се разбра, че си гледал съвсем друг доставчик.

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Какво да ти кажа? Ти нали уж сам си беше отговорил на това и вече сам си ги беше нагласил логичните последователности. А пък после се разбра, че си гледал съвсем друг доставчик.

Точно  щото нямаш какво  да  кажеш,  затова  и  намеси  Алиса.  Как се  е  разбрало,  че  съм  гледал нещо  без да  знам  за  това.  Нещо  взе  да си  ги  смучеш  от  пръстите.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, splendor said:

Как се  е  разбрало,  че  съм  гледал нещо  без да  знам  за  това. 

Наистина се излагаш. Въпросът ти е в стил Божинката.

Казах:

27 minutes ago, plameni said:

Нито си гледал доставчика, в чиято тема пишем, нито знаеш с какви параметри са каналите при твоя доставчик

 

Защото:  

10 hours ago, plameni said:

Ти всъщност през кой оператор си го гледал, защото аз, @Stoyanov31 и @Danzki през цялото време пишем само за TiVi.

 

9 hours ago, splendor said:

Гледам го на булсата.

 

И за десерт:

9 hours ago, splendor said:

Нямам си на идея колко е бил стрийма

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, plameni said:

Наистина се излагаш. Въпросът ти е в стил Божинката.

Казах:

 

Защото:  

 

 

И за десерт:

 

Най-много обичам  някой да  ми  вади  неща  от  контекста  и  да  си  ги насосва  по  негов вкус, но  да  се  върнем към  съществото.  Моето  питане  тук  беше за  "Диемите",   и след  като сам  си отговорих  се  появи  ти и  почна   да  цитираш  Алиса,  понеже  нямаш какво  да  кажеш.  Всичко  друго след  това  е  производно  от  това.  
Айде  напъни  се  да  изкараш  още  неща  от  контекста :lol:

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

  

10 minutes ago, splendor said:

Точно  щото нямаш какво  да  кажеш,  затова  и  намеси  Алиса.

 

Точно в същия пост оборих твърдението ти, че чак на 4-ти ще започне излъчването в 4к:

22 hours ago, plameni said:

Когато по-рано писах "Диемите", по 2 4к вървеше някакво студио и картинката си беше native 4k, а стрийма към 25 Mb/s

 

А цитатът беше малко по-тежък намек, да проверяваш, преди да се опитваш да ме засичаш

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

  

 

Точно в същия пост оборих твърдението ти, че чак на 4-ти ще започне излъчването в 4к:

 

А цитатът беше малко по-тежък намек, да проверяваш, преди да се опитваш да ме засичаш

Ти  не  си оборил  моето твърдение,  а  това  на  сайта  от който  е  взето може  да  им драснеш един  ред  да  ги  оповестиш,  че  са  объркали.  
сайта

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, splendor said:

Ти  не  си оборил  моето твърдение,  а  това  на  сайта  от който  е  взето може  да  им драснеш един  ред  да  ги  оповестиш,  че  са  объркали.  
сайта

 

:Facepalm:

Върни се по-назад и ще видиш, че не само аз ти казах, че ТИ си направил грешен извод и грешно заключение от написаното в статията.

  

11 hours ago, mIRCata said:

Значи, че този мач ще е първия на 4к, а не, че тогава ще пуснат 4к стрийм. Дотогава може 1000 други неща да пуснат, които не са футбол и все да са 4к. Все пак канала е "спорт"  не "футбол"

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:

За най-хубав телевизор никога не съм имал претенции, но виж най-хубавата телевизия - имам я... :devil

 

Коя е най- хубавата телевизия, ако не е тайна ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...