Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Абе да ти кажа и аз не мога , щото "позата" беше странна . Освен хмм ... да са идвали от надлеза , мерджана да е правил ляв от лява , голфа да се е изхитрил да прави ляв от средна , кадета да е бил засилен в средна и да е щял и той да прави ляв от там .. при което не вижда голфа изпуква го някак си странично - голфа влиза във опела отсреща , кадета не спира , подпуква и мерджана който евентуално да е отивал към входа на макдоналдс и го качва на тротоара .

 

За тея дето не разбраха , ето ситуацията :

 

Цък

 

Черното - Макдоналдс

Лилавото - Кадета

Синьото - Мерцедеса

Червеното - Голфа

Зеленото - Астрата

 

ПП. По рисуване на времето изкласих със 3 :) Дано plovdiv24 напишат нещо по въпроса , че ми стана интересно ся като се замислих . Басирам се че алкохол и несъобразена скорост ще са причината :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако става дума за тъмен (черен?) Мерцедес от по-старите модели, то той си беше качен на тротоара от вчера сутринта (аз го видях в 7 часа) и вероятно е на някой свързан с продажбата на мартеници. Беше подпрян с камък на задната гума и изглеждаше здрав :)

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер на края на Найчо Цанов, преди бензиностанцията на завоя. ML в дъното на снимката, ударен в левия калник и Хондичката :huh: Не знам кой от къде и как, предполагам, че Хондата е недозавила на завоя

 

DSC08738a.JPG

 

 

тоя с хондата по принцип спира пред тая рекламната агенция пред която е МЛ-а и доста пъти съм го виждал как сече яко завоя.

не че е станало така и според мене не е взел завоя и МЛ-а го е треснал ама да си кажа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днеска на колелото на пожарната пак имаше брутална катастрофа ... беше станал към 2-3 часа и до преди малко разчистваха , не можах да видя от далече кво е станало ама имаше сигурно 50 човека зяпачи

Link to comment
Share on other sites

Рацери на бул. Н.Вапцаров между Лайно 19 и некво Пежо, не му се познава модела вече, излиза от пътя през тротоара и попилява 3 паркирани коли на мои съседи, заедно с детето и жена му вътре, за щастие жертви няма, а говедото с лайно 19 е избягал :bgrin: успях да снимам 3 снимки с кофти качество малко :bgrin:

 

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1236015329h.JPG

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=bwy1236016364z.JPG

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1236016759y.JPG

Link to comment
Share on other sites

Къде на Вапцаров е станало това?

 

А педали по бул. Вапцаров има много,

вече адски се дразня на една сива Хонда Сивик,

която мисля при следваща среща да и влезна странично!

То нормално да се напънеш веднъж-дваж,

ама всеки ден да ми бръмчи на главата от светофара просто няма как да стане..

:angry1

 

Впрочем и аз видях катастрофата на Макдоналдс.

Мерца не бе ударен, там стой охраната на мартениците и се топли вечер.

А как е станало и кой виновен - бая се чудих, но не си го обясних..

 

Поправка:

Ето и статия в Пловдив24 за инцидента на Вапцаров, оказа се че е била точно срещу нас..

http://news.plovdiv24.com/79606.html

 

 

Реното да не би да е 19ка син хечбек?

Понеже такава 19ка преди няма и година на ул.Димитър Талев се вряза в паркираната кола на един приятел.

Edited by kitolino
Link to comment
Share on other sites

Снощи около 20ч на колелото на панаира някой знае ли защо имаше 2 патрулки и бяха наредени някакви конуси и оглеждаха доста внимателно платното, което отива към хотел Марица точно след пешеходната пътека :confused

Link to comment
Share on other sites

Снощи около 20ч на колелото на панаира някой знае ли защо имаше 2 патрулки и бяха наредени някакви конуси и оглеждаха доста внимателно платното, което отива към хотел Марица точно след пешеходната пътека :confused

 

Може да е заради ТОВА

Link to comment
Share on other sites

Днес към 13:00 в тунела на гладстон посока мария луиза пак имаше катастрофа. Кофти засичане ли не знам как , но едната кола беше на тротоара и с изкривена гума. :) Към 14:00 пък на пещерско прелеза една кола се "цунка" с автобус 24. Добре бяха нагънати и двамата. Не можах да снимам, че бях в движение. Ще трябва да взема да ги оттренирвам вече тези движения с камерата. :)

Link to comment
Share on other sites

Бутнал е знака и се е качил на тротоара тук и се е блъснал в тези коли

тук

 

Ей така ,паркираш си вечерта на паркинга и заради някав тъпак на другата сутрин колата ти леш :angry1 Да не съм офф оня ден давам на зад без да гледам и с 3км/ч чукнах един дето чакаше след мен. Даже и не се одраскахме ама важното е че имаше контакт :bgrin: . Тва е ,за момент да се разсееш и от нищо стават белите...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко един топ-идиот с Голф 3 се беше засилил със 100 сигурно по Източен от ВСИ към бирената фабрика. На кръстовището с Богомил на мен ми светна зелено да тръгвам (идвам от Богомил и ще правя ляв към Каменица), една газка беше в кръстовището за обратен и започна да се изнася, в тоя момент се чува зверско свирене на гуми и въпосния Голф влиза в кръстовището... и аха да се ударят, Голфа успя да спре под задницата на Газ-ката без да се ударят, щото газката си се изнасяше. Та въпросния топ-топ-идиот (поне 2 до 3 сек пищяха гумите), засече после газката, за да се разправя. Само дето не разбирам кво се разправя, като той навлезе на абсолютно червено в кръстовището, ние изчаквахме камиона да се изнесе, а тоя пич накъде отиваше незная.... Топ-идиот, ако беше ударил шофьора на газката, щях да излизам и аз да помагам на газкаджията. Адски много се издразних. :pirate

Да не говорим, че топ-идиота и пишман-шофьор не се сети да пусне спирачката и да заобиколи от ляво камиона, ами натискаше до края и се пързаляше като шампион-скиор. Идиот от класа!

Edited by Airfan
Link to comment
Share on other sites

Колко пишман-шофьори има, направо не е истина.

 

Карам си аз със служебния Лексус. На кръстовището на света Петка идвам от тунела под пл. Централен и ще правя обратен, да се кача на бул. Цар Борис. Става жълто, колите спират и аз си захождам за обратния завой. Спирам да изчакам пешеходците, защото са на зелено (как никой не се научи) и зад мен се чуват някакви зверски спирачки. После и свирене с клаксон. Гледам аз отзад, някакъв маха от някакво C3 и псува. Продължих си аз нагоре и се наредих да влизам на булеварда. Oния спря зад мен. Седя седя, маха маха. Накрая се пререди нервно до мен. Свалих прозореца и проведохме разговор:

 

Tой : "Колега, аз карам кола за 5000 лева. (не знам от стреса ли беше или просто си беше прост, но не разбрах какво искаше да каже). Tи видя ли преди малко какво щеше да стане?"

Аз : "Имаше светофар за.."

Tой : "Не ми обяснявай, че имало светофар. Tи тръгна на червено и ме подведе. Да те е*а в селянина."

 

Вдигна си джама и се изнесе псувайки. Аз седях като треснат. Бил съм го подвел.

 

Като карам повече от 2 часа на ден и ми иде да слезна и да си тръгна.

Link to comment
Share on other sites

Бутнал е знака и се е качил на тротоара тук и се е блъснал в тези коли

тук

 

Ето защо колите са били така намачкани, направи ми впечатление че има ударени автомобили, но не предположих, че някой ги е ударил докато са били паркирани :cry

Аз живея точно от другата страна на булеварда и вече ще си паркирам колата зад блока, да не усъмна и аз с криви ламарини ..

Link to comment
Share on other sites

Днес 1 камион се качи в/у 1 джетичка на В.Априлов. Изглеждаше страшно... Всичкото джам на джетичката беше унищожен. Ударът бе откъм шофЕрската страна. Камиона просто тръгна на дясно без да се огледа...

Link to comment
Share on other sites

 

Сега го гледах по БТВ ,от интервюто с малкия се подразбира че има акъл колкото орехче ,но мисля че семейството му са най-виновни в случая. Така като гледам кво мазало е направил още не мога да проумея как така няма жертви. 4 от колите не приличаха на нищо...

Link to comment
Share on other sites

Това момче трябва да лежи максимален размер, не за да се превъзпита...за да знаят всички каква е тежестта на провинението и случилото се.Звучи грозно, ако ми беше роднина щеше да е грозно, щеше да е грозно ако и беше убил мой роднина с поведението си.

Link to comment
Share on other sites

Това момче трябва да лежи максимален размер, не за да се превъзпита...за да знаят всички каква е тежестта на провинението и случилото се.Звучи грозно, ако ми беше роднина щеше да е грозно, щеше да е грозно ако и беше убил мой роднина с поведението си.
Абсурд при първо провинение да му дадат максимална присъда...
Link to comment
Share on other sites

Ако прокурора не е спал в 2-ри, 3-ти, 4-ти и 5-ти курс точно максимална присъда би трябвало да получи.Това е престъпление с огромна обществена опасност, извършено от напълно здрав психически и физически човек в ясно съзнание, при това с малолетен пасажер, при това имаме състав от нарушения, смърт причинена от лицето...първо или не, максималния размер на присъдите е точно за такива случаи, на хора минали всякакви граници в нарушенията си.

 

Отново казвам, не ме интересува личността на извършителя, а самото деяние и характера му.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...