Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Кофти работа. Само тук могат да те натресат отзад като караш в насрещното. От всичко най мразя минаващите на червено и движещите се насреща в еднопосочни улички.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хора на възраст? Tова да не е Германия или Англия? Tука сигурно всичките са до 35 годишна възраст и смятат, че колкото по-бързо карат, толкова са по-оборотни.

 

Има и от 2та вида според мои наблюдения. Има и много културни хора със скъпи коли, има и гъзарчета с колата на тате а има и такива с мутренска нагласа стил: "абе аз карам кола за 200 хилки бе оууу, я се мръдни да ми направиш път голтак такъв къде се намираш, кво като минавам на червено"...

 

@djadomraz: нещо не можеш да разбереш идеята на pazu. Идеята му е : ти колко пъти си видял луксозна кола на празен път да се кара в ограниченията?

 

То аз и голфове не съм виждал да карат под ограниченията освен ако не са леко повредени нещо и да го карат към сервиза :bgrin:

 

А за въпросната случка zlobil каза че човека с CL-a е карал по-бързо, но както и да караш има дупки в които ако пропаднеш даже и с 30км/час ще имаш сериозни поражения (а не винаги можеш да разбереш някоя локва колко е дълбока) когато вали. Пазу си пишеше глупости, затова го и зачесах и аз. Иначе ако забележиш аз не съм се препирал за това коя кола колко е маневрена, здрава и т.н. просто отбелязах че не е особено прав да си мисли че може да ги избегне всички подобни ситуации.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам наблюдения върху въпросната дупка. Заемаше ширината на цялото най-ляво платно на пътя в посока сточна гара (лентата за ляв завой) и беше дълга 1,5 - 2 метра. Аз не се натресох, но един првъзбуден чичка (не всички над 40 карат спокойно :)) с Пежо 206, който изпреварих преди бетонния мост успя. По моста караше зад мен и след това с мръсна газ право в дупката. Той беше за наляво, а аз за направо. Количката му хлътна цялата в дупката и подскочи, той и жена му сигурно са си ударили главите в тавана. Дупката беше зарязана само на чакъл и той беше разпилян и върху другите две платна. Представете си ако настъпя камък с ръбът на гумата ми как ще го изстрелям...... Така подхвърлен камук скоро остави на пътя netrootbg, счупвайки му бронята, радиатора и интеркулера.

Да оставиш такира дупки немаркирани е престъпна безотговорност и трябва да се наказва.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам наблюдения върху въпросната дупка. Заемаше ширината на цялото най-ляво платно на пътя в посока сточна гара (лентата за ляв завой) и беше дълга 1,5 - 2 метра. Аз не се натресох, но един првъзбуден чичка (не всички над 40 карат спокойно :)) с Пежо 206, който изпреварих преди бетонния мост успя. По моста караше зад мен и след това с мръсна газ право в дупката. Той беше за наляво, а аз за направо. Количката му хлътна цялата в дупката и подскочи, той и жена му сигурно са си ударили главите в тавана. Дупката беше зарязана само на чакъл и той беше разпилян и върху другите две платна. Представете си ако настъпя камък с ръбът на гумата ми как ще го изстрелям...... Така подхвърлен камук скоро остави на пътя netrootbg, счупвайки му бронята, радиатора и интеркулера.

Да оставиш такира дупки немаркирани е престъпна безотговорност и трябва да се наказва.

 

Ако ми посочиш някъде в БГ една дупка с маркировка някаква освен ако не е трап за сграда или за водопроводни тръби.....

Link to comment
Share on other sites

Ако ми посочиш някъде в БГ една дупка с маркировка някаква освен ако не е трап за сграда или за водопроводни тръби.....

 

На последък са на мода отворени шахти с клонки забити в тях. Или отворени шахти без клонки :lol: Общо взето като карам сега по дъждовното време и освен всичко останало следа и на къде се оттича водата та да не минавам от там. Всеки ден става все по трудно по българските пътища.Все едно сме на електронна игра и сме качили левъл :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На последък са на мода отворени шахти с клонки забити в тях. Или отворени шахти без клонки :lol: Общо взето като карам сега по дъждовното време и освен всичко останало следа и на къде се оттича водата та да не минавам от там. Всеки ден става все по трудно по българските пътища.Все едно сме на електронна игра и сме качили левъл :bgrin:

 

При нас има една уличка. И един ден минавам и какво да видя....капака на шахтата стои перепндикулярно на пътя. В непосредствена близост има локва масло....Какво и как е станало не знам

Link to comment
Share on other sites

Ако ми посочиш някъде в БГ една дупка с маркировка някаква освен ако не е трап за сграда или за водопроводни тръби.....

 

София,пред Фантастико-то на бул.Сливница,дупка-та маркирана с шаблон с лика на кмета и поздрав за него:lol:

Link to comment
Share on other sites

На последък са на мода отворени шахти с клонки забити в тях. Или отворени шахти без клонки :lol: Общо взето като карам сега по дъждовното време и освен всичко останало следа и на къде се оттича водата та да не минавам от там. Всеки ден става все по трудно по българските пътища.Все едно сме на електронна игра и сме качили левъл :bgrin:

 

Тя тази мода е отдавна :lol: В далечната 1990-та трябваше за 50 минути да стигна от Златни до Аспарухово, да уважа една самотна кака и да се върна обратно на Златни, та на Червения площад бяха взели един капак на шахта назаем. Ей тази еМЗетка здрави капли извади, ама и още по здрав резервоар. Не ми оставаше нищо друго освен да тегля една майна с писклив (за щастие временно глас) и обратно към Златни да си изпълнявам задълженията :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Неска на кръстовището на "Мария Луиза" с "Източен" Бавария 3-ка от новите при заобикаляне на закъсал на сфетофарите Пасат от дъртите бяха се цункали лекичко.Жалко за немеца.Другото интересно ми беше един с AMG с немска регистрация до Иконома как му звънеше телефона,отби,спря и изговори си каквото има и тогава чак потегли.Такова нещо рядко се вижда

Link to comment
Share on other sites

Преди половин час на светофара на Макдоналдс . Пасат vs Фиеста = огъната броня на пасата и огънат ляв калник и лява предна гума на фиестата .

http://img27.imageshack.us/my.php?image=dsc01251j.jpg

http://img26.imageshack.us/my.php?image=dsc01252q.jpg

 

Тези дни попадам доста често на катастрофи и се чудя дали и мен няма да ме огрее .

Link to comment
Share on other sites

Тези с малките камиончета трябва да ги трепят преди да са пораснали големи ТИРове. Добре е, че всички в таксито са живи, щото тази Дачия на страничен удар (а не само) си е ковчег отвсякъде. Напълни се с всякакви селски шофьорчета, дето се мислят за велики, даже днес след като минах покрай спс-а си карам с 50 в лява лента и изпреварвам една синьо бяла астра дето кара с 40, зад мен някакъв тъп малоумен бакшиш ми светка :lol: :lol: :lol: Набих му кучките, щеше да ми се качи отгоре. Полицаите го изгледаха, оня толкова нагъл, че не ги забеляза. После го гледам на МакДоналдс на светофара от близко - тъп та вдлъбнат, фанат от село ама собственика сложил номер някакви еднакви цифри бяха и той дето му плаща лизинга - велик :) :lol: :lol: :lol: Смешник пълен, ама заради такива стават напреженията по пътя

Link to comment
Share on other sites

Неска на кръстовището на "Мария Луиза" с "Източен" Бавария 3-ка от новите при заобикаляне на закъсал на сфетофарите Пасат от дъртите бяха се цункали лекичко.Жалко за немеца.Другото интересно ми беше един с AMG с немска регистрация до Иконома как му звънеше телефона,отби,спря и изговори си каквото има и тогава чак потегли.Такова нещо рядко се вижда

 

 

Нямал е bluetooth в колата ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая катастрофа до метро на живо изглеждаше доста по брутално.....минах малко след като се бяха блъснали

И аз...мислех си , че бакшиша е влязал в обратната посока на движение на колелото...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко станаме свидетели с жената на следната "катастрофа".Седим пред Гранда и изведнъж профучават 2 Полицейски коли.Едната спира успоредно на тротоара пред входа, другата зави към товарният отсек на Сани от към Фамозо и спря.Слизат куките и тръгнаха на някъде.След малко тая кола, която беше спряна до Фамозо явно нито беше включена на скорост, нито беше пусната ръчна и тръгна да върви назад.Пресече Капитан Райчо, заби се в едно от дърветата и спря :lol: :lol: :lol: Един от Полицаите дотърча от някъде и отиде при колата.Поогеда се, почеса се.Обади се на другите по радиостанцията че колата им е катастрофирала и гледаш как 5 маймуни търчат някъде от Гранда.Единият седи и гледа ту едната полицейска кола, ту другата.Изцепва следното :"А тая ли е нашата?!?!?!".Друг се провикна: "Тази е на Стефчо".Оказва се, че Стефчо е някъде вътре.След малко търчи и той.Поогледаха се, видяха че не е повредена и я преместиха.Прилагам и снимков материал, за който предварително се извинявам, че е с лошо качество.В това време с телефона толкова :)

 

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Снимките са правени в събота, но катастрофата е по-стара(от 1во районно вече знаеха за катастрофата..)

011374437-big.jpg

011374438-big.jpg

011374439-big.jpg

 

Как се е шибнал и по каква причина не разбрах, обаче опелчето бе бая смачкано.. :cry

 

Пак от събота по обед на път за Асеновград, нямаше такова задръстване..

Още от КЦМ-то спряхме в колоната, след 20минути прекарани на едно място ми писна и се измуших през полските пътиша.. :wacko:

011374504-big.jpg

011374502-big.jpg

011374440-big.jpg

011374442-big.jpg

Edited by kitolino
Link to comment
Share on other sites

Снимките са правени в събота, но катастрофата е по-стара(от 1во районно вече знаеха за катастрофата..)

 

Как се е шибнал и по каква причина не разбрах, обаче опелчето бе бая смачкано.. :cry

 

Това е зад блока където преди живеех в Кичука.Откакто е асфалтираха Нунков доста "Ф1 пилоти" си изпробват "болидите" тук това е резултата за жалост :( .Това на дървото да не е некролог? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

............ :( .Това на дървото да не е некролог? :unsure:

 

Не, това е обява че дървото официално си търси заместник. Писнало му е да го блъскат. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tова ако някой ми каже как точно става :sick

 

Блъска се със силна скорост без спирачен път централно и от силата на удара колата се вдига на предните гуми. От треакториата по която идва се завърта по оста си (предната) като се завърта само задницата на място. И всичко приключва в много странна поза. Същото се е случило и с опелчето по горе.

Link to comment
Share on other sites

Нисанчето се беше опитало най-вероятно да изпревари камиона отдясно (това са ми любимците) и последствията са това

3ade5cbd9beba8f7576dde494e503cee_120x90.jpg

 

36fc5626817ecfb705ca67ae3fbcc254_120x90.jpg

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...