Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

еи маика му стара,на тези снимки с гоуфовете сега гледам,и точно на това кръстовище съм виждал поне 10 пъти да правят десен завои на червено и все си викам.....КЪДЕ са сега куките или защо нямах една ИФА...та не се учудвам че този шибаняк е минал на червено ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И въпреки това такова търкаляне смятам че трябва да си майстор за да го направиш при това ако си пиян сигурно няма да успееш да направиш въпросната каскада а ще се иска пълна концентрация и добре обмислен план за действие!

Link to comment
Share on other sites

Днес отивам в офиса и в края на улицата виждам това:

 

d5.JPG

 

Явно Голфа е бил кротко паркиран на тротоара и отнесен от някой, не разбрал, че улицата свършва

 

d4.JPG

 

Тръгвам по пресните следи от оставените по пътя "телесни течности" и след кратка обиколка на махалата стигам до този:

 

d3.JPG

 

Явно пиян, напушен или...

 

d2.JPG

 

d1.JPG

 

d0.JPG

 

Всичко се връзва само без пораженията по левия калник и оставената по него синя боя. Явно говедото вече е блъснало някъде някаква синя кола и е хукнал да бяга. Затова и не е разбрал за края на улицата. Та ако някой е бил ударен снощи, да знае от кого.

Link to comment
Share on other sites

На Васил Априлов днес след обед,Авенсис-а беше отнесъл едно Бмв,май не са се разбрали кой е с предимство...

 

1133258100.JPG

 

 

Колега Бънди направо цял крими репортаж си спретнал icon_bow.gif Къде се развива действието?

Link to comment
Share on other sites

dsc00495vo8.th.jpg

 

Вчера около 19.30 на 6ти септември и Цар Борис... кофти беше тръпката за тея дето продължаваха от средна лента към панаира :lol:

 

Само успях да снимам и да видя как 2 мадами се разправяха на тротоара :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ма'а му стара ся една седмица пак ша има да треперим по пътищата... Днес видях 1 катастрофa и останки от още една. И това само на бул. България. Едната беше на колелото на панаира, а другата на пожарната до моста на Адата. Отделно за 10 км се нагледах на инфарктни ситуации, които по принцип като бройка стават за 1 седмица, а не за 1 час... WTF?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Тази вечер на края на Найчо Цанов, преди бензиностанцията на завоя. ML в дъното на снимката, ударен в левия калник и Хондичката :huh: Не знам кой от къде и как, предполагам, че Хондата е недозавила на завоя

 

DSC08738a.JPG

Link to comment
Share on other sites

днес пътувах до София...към 4 или 5 коли видях яко въртяни, просто..сутринта като пътувах натам оттук до началото на пазарджишка област леш..после само пазарджик (bow) си вършеха работата и на изхода на тунела пак леш...и по тоя случай пред София през 2-3 Км имаше по някой съзтезател с най-бързата кола на света..един DHL и едно On-Time /ддзкак се пише/ , след това като се прибирах към 16 00 се едно карах по друг път..магистралата беше изсъхнала..на 15 км от софия посока пловдив беше кофти и след това хубав път, се едно е валяло..просто нямам думи за скоростта на реакцията на органите.. :x тъпа, крадлива работа..

Link to comment
Share on other sites

На 19ти вечерта на Васил Априлов един с червена хонда s2000 мина през спирката преди моста в посока ресторант стадиона. Не се сетих да снимам иначе погледа на шофьора беше уникален :D Добре, че е нямало никой да чака рейс. Минах секунди след удара и после като качваха колата, за да я изнасят вече. Обяснението, което е дал този било, че много бързал, а как е изгубил управление на прав път, при това почистен остава неизвестно :)

Link to comment
Share on other sites

На 19ти вечерта на Васил Априлов един с червена хонда s2000 мина през спирката преди моста в посока ресторант стадиона. Не се сетих да снимам иначе погледа на шофьора беше уникален :D Добре, че е нямало никой да чака рейс. Минах секунди след удара и после като качваха колата, за да я изнасят вече. Обяснението, което е дал този било, че много бързал, а как е изгубил управление на прав път, при това почистен остава неизвестно :)

 

Как... доколкото знам тая хонда е със задно предаване. Надценил е малко възможностите си и айде белята е станала.

Link to comment
Share on other sites

гледам някой днес е успял да събере мантинелите на 6-ти септември пред съединение.

някой да има снимчици,че ми интересно как баш е станало?

Мда и на мен ми е доста интересно.То от няколко дена си седят така изкривени

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Ох, ей сега на Христо Ботев и Източен ква солница беше станала .... мерцедес на тротоара на макдоналдс , в него забучен опел кадет ... в бордюра имаше някъв голф 3 дето беше засекъл една нова астричка в лявото платно ... снимки не можах да направя щото минавах транзит , ама само видях калници , стъкла и пластмаси по асвалта ... никой не лежеше на земята и мисля че нямаше жертви или поне линейките не бяха дошли още :bgrin:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ох, ей сега на Христо Ботев и Източен ква солница беше станала .... мерцедес на тротоара на макдоналдс , в него забучен опел кадет ... в бордюра имаше някъв голф 3 дето беше засекъл една нова астричка в лявото платно ... снимки не можах да направя щото минавах транзит , ама само видях калници , стъкла и пластмаси по асвалта ... никой не лежеше на земята и мисля че нямаше жертви или поне линейките не бяха дошли още :bgrin:

и аз го видях ама нещо неможах да си го представя как е станало ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...