Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Аз четох коментар за "безсмисленото кръгово" на Богомил и не съм въобще съгласен. Минавам всеки ден по няколко пъти от там - много по лесно се минава вече

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега се прибирам и видях,че има катастрофа на ОМВ-то до новия надлез.Астра и ладичка се бяха дръннали доволно ама не можах да реагирам и да снимам.А задръсването няма да го коментирам...

Link to comment
Share on other sites

Да видим какво ще измъдрят управниците ни :

http://news.plovdiv24.bg/74987.html

Ето и решението:

http://news.plovdiv24.com/75222.html

 

 

... взеха решение регулирането на кръстовището да стане като на стандартно кръгово движение - на влизане без предимство, а на излизане с предимство. Новите пътни знаци ще бъдат монтирани до две седмици...
Link to comment
Share on other sites

Мда ,тва е истината . Сега остава да сложат достатъчно големи знаци за да се виждат поне от 100м че като се минава със 100 от там да има време да се реагира и спре адекватно (отнася се за неразбралите рацери).

Link to comment
Share on other sites

Мда ,тва е истината . Сега остава да сложат достатъчно големи знаци за да се виждат поне от 100м че като се минава със 100 от там да има време да се реагира и спре адекватно (отнася се за неразбралите рацери).

 

 

Е те ще сложат знаци чак след като станат още 2-3 катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе още не е съвсем трагично...чакам кога ще прочета вариация на горната новина:

Лек автомобил „Фолксваген Голф", при преминаване на червен сигнал на светофара блъснал друг „Фолксваген Голф", също преминаващ на червен светофар...

.....ей тогава ще ги призная....рацерите... :devil

 

 

Едит: Абе защо всичките новини за катастрофи на тоя сайт са само и единствено с участие на гоУфове... :blink: ...съзирам намесата на световната конспирация май.... :woot

Link to comment
Share on other sites

В течение на два часа три пъти минавах през това кръстовище и никой не ги бе поместил, макар, че имаше един полицай с мотор в началото. Хрумна ми да ги снимам, ама си поставих на мястото на собствениците с огънати тенекии и се отказах да го правя. Не знаех, че има пострадал с травма. Сега се радвам още повече, че не снимах.
Link to comment
Share on other sites

Така като ги гледам как се трепят "колегите" май до няколко години ще остана само аз с музейния експонат :lol:
Не се притеснявай до 2-3 години всичките минават на BMW 3ки и сагата продължава...
Link to comment
Share on other sites

В тракия до Кауфланда снощи един с форд мондео се е постарал и го е обърнал в разделителя на лентите и е посъбрал дърветата , снимки по късно че няма блутут в офиса....

Link to comment
Share on other sites

Нов инцидент с ромска каруца на главен булевард

 

link:

http://news.plovdiv24.com/76428.html

Тва с каруцата го видях лично , щото тъкмо паркирах пред ескалибур завчера и няква мадама със същата кола дигаше патаклама на полицаите , само дето каруцa нямаше ...

 

 

Днес на Мария Луиза и Източен ...

dsc00496vn1.th.jpg

"Нещото" си беше оставило всички "телесни сокове" + стъклата на асвалта ... не знам каква беше причината .. заварих го като го дигаха , а и нямах време много да гледам , щото както виждате беше зелено :bgrin:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

В тракия до Кауфланда снощи един с форд мондео се е постарал и го е обърнал в разделителя на лентите и е посъбрал дърветата , снимки по късно че няма блутут в офиса....

Злобиле,качи го т'ва.И аз го видях,ама си бях забравил ГСМ-а дееба :(

Link to comment
Share on other sites

Днес точно излизам от нас и забелязах, че светофара на Н.Вапцаров и Пере Тошев не работи..

При неработещ светлинен сигнал трябваше да се спазят знаците, а именно: стоп за движещите се по Пере Тошев и предимство за тези по булеварда.

 

Аз спрях на стопа, ама едно Фиатче от отсрещната страна изглежда не бе спряло, защото като пресичаше булеварда така го засече една Астра, че замалко да се забие в мен..

.. досега не бях виждал кола толкова пъти да се завърти..

 

Снимки не ми бе удобно да снимам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Преди около час-час и половина един педал с няква Тойота от тия бусовете(превоз на собствена сметка)

лепна един Пасат отзад.Не успях обаче да снимам нищо от шибания рейс.

Link to comment
Share on other sites

В тракия до Кауфланда снощи един с форд мондео се е постарал и го е обърнал в разделителя на лентите и е посъбрал дърветата , снимки по късно че няма блутут в офиса....

 

 

1978618416.JPG

Link to comment
Share on other sites

Тва с каруцата го видях лично , щото тъкмо паркирах пред ескалибур завчера и няква мадама със същата кола дигаше патаклама на полицаите , само дето каруцa нямаше ...

Днес на Мария Луиза и Източен ...

dsc00496vn1.th.jpg

"Нещото" си беше оставило всички "телесни сокове" + стъклата на асвалта ... не знам каква беше причината .. заварих го като го дигаха , а и нямах време много да гледам , щото както виждате беше зелено :bgrin:

Минал си късно вече. Всичките "телесни сокове" и стъкла бяха от другия участник в събитието - Форд Ескорт. На горкия форд му нямаше половината предница. Правих обратен малко след самата катастрофа, но не можах да снимам.

Link to comment
Share on other sites

Неска незнам к'во става в тоя град...първо към 12:30 на центтъра фраш с куки...после кордон от 500 7-серии със знаменца....(после разбрах,че бил президента на Македония..така де...Областния управител на българаската област Македония),след това по ул."Отец Паисий" минаха сумати жандармерий и к'во ли не...

 

За капак преди малко минах по Пещерско....имаше 3-4 патрулки,1 червена астра с буркан...движението беше в едно платно...неможах да питам полицаите какво става,но видях чанти и чадър на земята, така че май са блъснали човек..имаше ГОУФ 3 И ЗАФИРА на аварийки също..ако някой има инфорамция да казва!

Link to comment
Share on other sites

Неска незнам к'во става в тоя град...първо към 12:30 на центтъра фраш с куки...после кордон от 500 7-серии със знаменца....(после разбрах,че бил президента на Македония..така де...Областния управител на българаската област Македония),след това по ул."Отец Паисий" минаха сумати жандармерий и к'во ли не...

Ааа тъкмо и аз щях да питам що целия капан беше фраш с куки ..

Link to comment
Share on other sites

За капак преди малко минах по Пещерско....имаше 3-4 патрулки,1 червена астра с буркан...движението беше в едно платно...неможах да питам полицаите какво става,но видях чанти и чадър на земята, така че май са блъснали човек..имаше ГОУФ 3 И ЗАФИРА на аварийки също..ако някой има инфорамция да казва!

 

Това на светофара на хирургиите ли? Аз преди малко минах от там и видях 2 патрулки една след друга се движиха от кръстовището на хирургиите към центъра и на отбивката за надясно (към Царевец) имаше една патрулка на аварийни и един ван (май Зафира) пак на аварийки, но си помислиш, че куките просто си спират за проверка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...