Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Ако прокурора не е спал в 2-ри, 3-ти, 4-ти и 5-ти курс точно максимална присъда би трябвало да получи.Това е престъпление с огромна обществена опасност, извършено от напълно здрав психически и физически човек в ясно съзнание, при това с малолетен пасажер, при това имаме състав от нарушения, смърт причинена от лицето...първо или не, максималния размер на присъдите е точно за такива случаи, на хора минали всякакви граници в нарушенията си.

 

Отново казвам, не ме интересува личността на извършителя, а самото деяние и характера му.

Всъщност не е точно така, а и освен това ако се признаеш за виновен ти дават минимума или даже малко под него...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съда може да даде под минимума, но нищо не му пречи да даде максималната присъда.Няма да обръщаме темата на друго.

 

Жалко за невинните жертви на такива "шофьори".

Link to comment
Share on other sites

Тоа ако ме блъсне и ми отговаря както на журналиста ще го направя по грозен от матизчето , ебахти малко педерасче

Link to comment
Share on other sites

Ако прокурора...

Забравяш, че освен прокурори има и адвокати - сега ще го изкарат с нещастно детство, че приятелите, дето е возил са го подвели да вземе ключовете, че е непълнолетен и всъщност е много добро момче, което даже и мравка не настъпва докато ходи...бла...бла...

Link to comment
Share on other sites

Никакво значение няма, и той е бил "кротко дете, усложлив, любимеца на бабите в блока/на село, не е пиел и прочие".Въобще не ставаше въпрос дали е при или не при разни християнски, езически или други божествени фантасмагории.

 

Никой не си признава дори пред себе си, че е ТЪП и кара БЕЗОТГОВОРНО като ЗАСТРАШАВА ВСИЧКИ.Там е проблема.Пълно е все с гъзари, добри момчета, свестни деца и прочие убиващи не само себе си ами и невинни хорица.

Link to comment
Share on other sites

А някой да има информация кога и как (какво .. вече знам ) се е случило с 4те момчета около Стара Загора ?

Тоа ако ме блъсне и ми отговаря както на журналиста ще го направя по грозен от матизчето , ебахти малко педерасче

Ако някой се чуди за какво говори Злобила - Цък

Link to comment
Share on other sites

Тракия,естествено пак на колелото,участва и автобус на градския транспорт на първата снимка.какво тачно е станало полицията ще каже.

DSC04073.JPG

DSC04074.JPG

DSC04076.JPG

DSC04077.JPG

DSC04079.JPG

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_741292493

Не мога да си обясня как точно не е успял да спре. Ако са отказали спирачките защо не е спрял със скоростите. Евентуално ръчна спирачка също.

Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_741292493

Не мога да си обясня как точно не е успял да спре. Ако са отказали спирачките защо не е спрял със скоростите. Евентуално ръчна спирачка също.

 

Евентуално изключване от скорост и каране леко на зигзаг ама ако и скоростите са заяли поне със съединител... нещо странно малко ми се струва - тръгва да кара, има проблем и къде отива - на КПП-то... все към някое баирче, нещо нива а той направо да минава границата. Ей това ми е съмнителното на мен и си мисля че не от катастрофата е загинал а от това което е бил "ял" преди това...

Link to comment
Share on other sites

Дядо, на колкото и бонбона да си - няма да ти се умира.. ;)

 

По-скоро имах предвид че се е опитвал да пренася нещо ... Да ти откажат спирачките и ти да пердашиш право през КПП-то някак е съмнително...

 

За този човек който е починал на КПП-то не писаха ли, че е имал опит за самоубииство и това е вторият опит?

 

Това е по-възможно само че защо точно там - можеше да отнесе и някой друг със себе си

Link to comment
Share on other sites

Днеска от Богомил , свивам аз към Родопи и гледам едно дърво яко ожулено , знака прегънат на две и тъкмо си мисля "Кой се е правил отново на дрифтър" , измествам си погледа на дясно и виждам един форд КА , челно "паркиран" в Блока ... и понеже съм съвестен гражданин и реших да спра да видя дали няма някой пострадал , щото нямаше жива душа на улицата , установих че колата си е порядъчно заключена и изоставена . Предния джам беше пукнат , а еърбеците - вънка :lol: .

 

Спирачният път беше на тротоара - по-добре късно , отколкото никога :bgrin:

 

dsc00532o.th.jpg dsc00531y.th.jpg dsc00529d.th.jpg

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Някъв пилот беше излетял от магистралата и се беше преземил на покрива си в полянката....

Нямаше как да спра, да го снимам по-добре.

 

Не искам да злобея но сигурно този е един от ония дето карат с 300 и от време на време падат на 250 за да не прегазат някой дето се опитва да се прибере в дясно.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да злобея но сигурно този е един от ония дето карат с 300 и от време на време падат на 250 за да не прегазат някой дето се опитва да се прибере в дясно.

 

Тц. Ние не правим такива левашки изпълнения. По скоро е някой който е решил да види колко може да му вдигне колата, ама на 130 се е уплашил, навил е волана и се обърнал :pirate

Link to comment
Share on other sites

...ама не мога да се стърпя и да позлобея.

 

:unsure:

 

Да и не искам да предизвиквам съдбата също, но аз като карам с нормална скорост колата не ми е по таван в дерето. Естествено в този случай има доста неизвестни и може шофьора наистина да не е виновен. Интересно от моя пост как се засегнаха само форумните пилоти които за щастие са доста малко тука :)

Link to comment
Share on other sites

Да и не искам да предизвиквам съдбата също, но аз като карам с нормална скорост колата не ми е по таван в дерето. Естествено в този случай има доста неизвестни и може шофьора наистина да не е виновен. Интересно от моя пост как се засегнаха само форумните пилоти които за щастие са доста малко тука :)

На участък прав като ловджийска пушка сто про пича е загубил контрол...сигурно му е държало влага още от миналия завой и чак ся се е стреснал и айде отиде O_o !!!!!Тоя или тряа да е много смотан та на тази отсечка да излети от пътя само заради висока скорост(ама МНОГО МНОГО МНОГО смотан) или има друг фактор,който ние няма как да знаем ;)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

На участък прав като ловджийска пушка сто про пича е загубил контрол...сигурно му е държало влага още от миналия завой и чак ся се е стреснал и айде отиде O_o !!!!!Тоя или тряа да е много смотан та на тази отсечка да излети от пътя само заради висока скорост(ама МНОГО МНОГО МНОГО смотан) или има друг фактор,който ние няма как да знаем ;)
Най-вероятно някой го е засякъл и той се е паникьосал ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...