Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E това е много популарно място да се блъскаш! Ако имах фотоапарат под ръка и аз щях да ви покажа още по красиви изпълнения и още по-смачкани коли от тези на снимките.

Link to comment
Share on other sites

[ 23:22 ] Kvartal Ki4uk Parij , Bulevaerd Stefan Stambolov , stoq pred PC-to i 4uh dve koli kakse udrqt , otivam na prozoreca , te bavno prodyljavat da se dvijat i az se nadqvam da sprqt za da ida da vidq 6tetite , , uvi NE , slizam dolo, pred Mafiozo dve dyrveta izkoreneni, za jalost nqma snimii za6toto dvete koli izbqgaha [ nqkoi ako ima snimki da pi6e ]

Link to comment
Share on other sites

Ei mamka mu barztzi we i az to4no 6tiax da ka4vam Ot Trakiq ma sa ma izprevarili.Ako iskate o6te ka4vam vednaga.Ina4e busa si e karal kakto trqbva ma edna leka kam 105 kila s nissan mikra ne go e vidqla.

Mislix si 4e to moje6e i samata lelka kato e vidqla kva i e kolata da e obarnala busa sama ot qd.

Ina4e nqma postradali.

Sega kato se zagledax v snimkata kolegata fotograf me e xvanal i mene vav kadar(male i pusta krasota)

Edited by fizika01
Link to comment
Share on other sites

Качи още де,след като имаш.

Е,все пак ако е карал бавно май не може да се преобърне така.Аз не разбирам много от шофиране,но мисля че такъв голям камион (не знам защо го наричаш бус?) не може толкова лесно да се обърне,при това карайки бавно.

Link to comment
Share on other sites

Качи още де,след като имаш.

Е,все пак ако е карал бавно май не може да се преобърне така.Аз не разбирам много от шофиране,но мисля че такъв голям камион (не знам защо го наричаш бус?) не може толкова лесно да се обърне,при това карайки бавно.

Че те камионите се обръщат по-лесно, защото са с по-висок център на тежестта и изобщо не е необходимо да карат бързо за да се обърнат.

Link to comment
Share on other sites

Качи още де,след като имаш.

Е,все пак ако е карал бавно май не може да се преобърне така.Аз не разбирам много от шофиране,но мисля че такъв голям камион (не знам защо го наричаш бус?) не може толкова лесно да се обърне,при това карайки бавно.

 

При рязко извиване на волана (за да се избегне катастрофа), при 50км/ч буса ще се обърне. Причините ти ги каза JDFU в по-горния пост.

Link to comment
Share on other sites

При рязко извиване на волана (за да се избегне катастрофа), при 50км/ч буса ще се обърне...

 

offtopic2ipb.gif

Това се нарича "еленов тест" и при тази скорост се обръщат някои леки коли,а какво остава за камионче или бус...Ако някой се е засилил да си купува Дачия Логан да прочете това ТУК Дано да размисли навреме и да почерпи :P

Link to comment
Share on other sites

Един приятел се беше засилил, но добре, че го разубедих. Сега кара един Пижо 206 дизел и пее :D Иначе Дачията наистина не е стабилна. Напомня ми на една Фиеста предпоследен модел. Старата ми кола беше в бокса и чакаше 3 дни маркучи за маслото, които щяха да пристигнат след 3 дни. В тези дни не можех да съм без кола, защото имах много работа и взех под наем една нова Фиеста на 18000км. И си карам аз, като в един момент съм забравил, че съм с друга кола, а не с моята (тогава Пежо 306), която е доста широка и стабилна. В едни момент както си карам стигам едни колело, на което съм свикнал да си завивам с 50-60км/ч. Както тръгвам да завивам с Фиестата усетих едно рязко накланяне и поднасяне. Как овладях колата не знам, но за малко да я обърна. Оттам отидох и върнах Фиестата и от тогава за Фиеста не искам и да чуя. Та един ден направих един тестдрайв на един Логан и никак, ама никак не съм очарован. На завои поднася ужасно и изобщо не се чувствах сигурен в тази кола. Нещо й куца, но не знам точно какво. Иначе возията горе-долу са я докарали, но само толкова...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Днес минах покрай мястото на двете катастрофи - днешната и от преди 2 дена.Направо ужас

Ето един линк от днешната ама малко по късно след като бяха махнали рейса вече

тук

Един пикап беше се врязъл странично в автобуса по вина на пикапа мисля

 

п.с. Снимката не е кой знае какво,защото само гсм-а беше в мен

Edited by mureto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...