Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Абе някой забелязал ли е, че в www.plovdiv24.com, снимките са подозрително ЕДНАКВИ с тези във форума. Виждам го вече на 3-та катастрофа.

 

Новината от днес

 

вижте, даже на едната снимка пръстът, който е сниман съвпада.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

първата и втората снимка на пловдив24 са напълно еднакви с тукашните

:lol: :lol: :lol:

явно форумът е източник на материали за пловдивските новинари :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Мдам... И аз съм обърнал внимание... Ако снимките са наистина на лигльото има пълното право да ги изрине!

 

А на кого да са снимките бе Майна , вси4ки видяха колко малко време след катастрофата и ве4е бях ка4ил пве4е снимки от тея смешници WWW.PLOVDIV24.COM бахти и пичовете майна , 4естноооо :ph34r: :ph34r: :ph34r: :devil :angry1 :angry1 :angry1 :sayjin :sayjin :allien :allien :allien :allien :ph34r: :ph34r: :devil :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

на кръстовището на ул.Цар Асен и ул.Богомил събра 2 коли и микробус и се ``опита`` да паркира в чужд гараж. На рейсара и неговия помощник им няма нищо.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/11/2746_837.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/11/2747_843.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/11/2748_861.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/11/2749_862.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/12/2750_874.JPG

Edited by BLOODLINE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
И отново булевард Найчо Цанов Петък вечерта 21.04.2007г. 3.30ч бмв 325и 230понита и алкохол 1.87 промила на шофьора и 2 пътника им няма нищо.

...............

 

Неискам да си помислям с ква скорост е карал тоя като го гледам какво е направил.Спирачките почват от асфалта и после толкова трева да окоси бати.......

Link to comment
Share on other sites

Не е можал да вземе завоя. Аз също имам снимки но не намерих време да ги кача. Ето къде е строшил джантата на бордюра и от там през градинката:

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/40/9759_938.JPG

 

 

Гадни трошливи но красиви джанти, гуми втора употреба, кристални стопове... :sick

Link to comment
Share on other sites

бати правия завой.Тоя тип е бил толкова пиян ,че сигурно нее разбрал къде кара.....трева ли е,път ли е?

Ей сега за това трябва да има закон-1г.в затвора и никога повече книжка и кола.

Link to comment
Share on other sites

:excl: Защото всеки който се качи на BMW си мисли че е ненадминат и никой не може да му се опре ......... :excl:

:blink: Не си прав колега.Причината за катастрофата е,че шофера е надценил възможностите на колата както и своите.Марката няма значение за поведението на шофера.

Link to comment
Share on other sites

:blink: Не си прав колега.Причината за катастрофата е,че шофера е надценил възможностите на колата както и своите.Марката няма значение за поведението на шофера.

 

за съжаление има. В повечето случай. Като се качат на BMW или друга рацерска марка и стават "богове" на пътя...докато не видят някое дърво от близко.

Има и някои,които дори и с голф2 се мислят за голямата работа...но такива винаги има.

 

Хора разни...един познат кара супер внимателно,въпреки,че има яка машина.Но внимава...все пак ГАЗ е тежка машина и му правят път така или иначе :D

Link to comment
Share on other sites

Тука има повече "авторски" изказвания отколкото снимки... :D

Иначе това е от мен(лятото на кр.на Джоаната)....страничен удър на кръстовище,засекоха ме на път с предимство...колата AVEO на 1 месец....

IMG_2716.jpg

Edited by batmirko
Link to comment
Share on other sites

Тука има повече "авторски" изказвания отколкото снимки... :D

Иначе това е от мен....страничен удър на кръстовище,засекоха ме на път с предимство...колата AVEO на 1 месец....

Бронетранспортьор ли караш?

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Пича с биймъра ми сподели след като прекара 12 часа в ареста че последно видял стрелката между 100км и 120км и изобщо не е натискал спирачката

то трябвало да го оставят в ареста за 12 години.........не за 12ч. само,щото тази вечер пак е с другата кола на дискотека,и пак ще пие 5 водки и пак ще кара с 120 в града,и този път може да има човек вместо дърво.

Link to comment
Share on other sites

Пича с биймъра ми сподели след като прекара 12 часа в ареста че последно видял стрелката между 100км и 120км и изобщо не е натискал спирачката което в случая е добре.Все пак видяхте че джантата и гумата ги нямаше на колата.

 

То си личи, че не е натискал спирачка.И в 3.30 сутринта като се е качил на бордюра вече е спал според мене..Пък и да не е само блусака е осетил с бордюра и после в дървото.Това не са 120км/ч...По-вероятно е да е заспал зад волана..ама толкова право да го хване, ако е заспал е съмнително...спирачките..ако ги беше одарил на пъти в това състояние не се знае в коя стена е щял да се озове, а ако ги е бил натиснал на тревата с ръчна..имал в възможност да спре ама в това състояние..като не знае какво прави как да стане :D

Link to comment
Share on other sites

то трябвало да го оставят в ареста за 12 години.........не за 12ч. само,щото тази вечер пак е с другата кола на дискотека,и пак ще пие 5 водки и пак ще кара с 120 в града,и този път може да има човек вместо дърво.

Да ще е гот да се стоят по арестите малко повече,примерно да направят някакви стъпки за промили и лежанка...(ако няма в момента де...) Неможе ти да се натряскаш кат "гъз" и да ми се правш на шофьор, особенно в населено място, ся ако искаш иди у селу, изпии 1л ракия отивай на поляната и си тряскай 14 годишния "биимър",golf,opel или квото е там в дъретата цяла нощ ....

Вчера вкъм 2 една вектра беше минала през борд., решетката и заорала на тревата до Moto Phoe...

Ae piis...

Edited by batmirko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
доколкото виждам от номера-софиянец...за мен това е достатъчно :bgrin:

Тва са глупости от къде знаеш дали просто не е взета от софия и там да е регистрирана а шофиора да е от пловдив ?

Link to comment
Share on other sites

Айде още една от мен.Малко е лошо качествотот, защото се наложи да приближа с нокията.

На кръстовището на пещерско шосе до динекспреса на 7-ми май

снимка

Edited by mureto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...