Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Също е факт, че голфа е предпочитаната кола в бг главно от разни гъзарчета, точно това е и причната да стават толкова катастрофи с тях. Мислят си, че са намбър уан и нямат спирачки...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И Това е вярно - ама защо - щото е евтина, достъпна... лесна за поддръжка и що-годе мяса на вид/возия/вървене. Затова е харесвана, не че на всеки не му се кара Порше или Ферари, ама... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вижте какво става, когато се правим на голяма работа!

www.diplexmedia.com/photo/projects/Katastrofa.zip

Както се казва - секунда правене на НОМБЪР УАН, после цял живот на кайма, и ти, и спътниците ти.

Уважаеми гениални и виртуозни шофьори, мислете с главите си !!!!!!! Помага!

Edited by cheese
Link to comment
Share on other sites

Вижте какво става, когато се правим на голяма работа!

www.diplexmedia.com/photo/projects/Katastrofa.zip

Както се казва - секунда правене на НОМБЪР УАН, после цял живот на кайма, и ти, и спътниците ти.

Уважаеми гениални и виртуозни шофьори, мислете с главите си !!!!!!! Помага!

Да ве тая катастрофе е ужасна :( Тия снимки ги е правил един приятел некса ми писа за тва и ми ги прати тъкмо щях да ви ги дам .... но сте доста бързи ;) (явно не и само вие) По новините казаха , че тоя с Мерджама щял да блъсне някво куче и за тва ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Камиона не е спрял на стопа. Буса се удря челно в него. Водача е починал на място.

 

А кой е виновния в тази ситуация и как точно е станал инцидента??

 

 

Това е нещо което трябва да се види.

Този мерцедес след почти челен удар излиза от пътя и се преобръща. Тримата човека вътре са невпередими. Какво става обаче когато пристига пътна помощ и започват да "спасяват" автомобила.

DSC05041-640.jpg

 

Вдигнаха колата с кран:

DSC05067-640.jpg

 

След няколко безуспешни опита да я пуснат на гуми, решиха да я пуснат по таван

DSC05074-640.jpg

 

После на една страна

DSC05088-640.jpg

 

Най-сетне на гуми

DSC05093-640.jpg

 

Тук е най-интересното, решиха да я вдигнат с крана върху платформата, забележете предния десен калник

DSC05098-640.jpg

 

Вижте пак калника след като вдигнаха колата

DSC05101-640.jpg

 

Общо взето след "спасяването" по колата не беше останала здрава част.

Link to comment
Share on other sites

Общо взето след "спасяването" по колата не беше останала здрава част.

Аахааххахаха баси балъците майна :laughing: :lol: :laughing: :wir :sick Горкия мецедес ... тия пъ да го обърнат по таван ... и след тва д откъснат почти предницата и то не на какво , а на мерцедес направоооо :huh:

Link to comment
Share on other sites

След няколко безуспешни опита да я пуснат на гуми, решиха да я пуснат по таван

 

Maloumna rabota! Ei...a az si mislix ,che tezi xora triabva da ti pomognat kakto na teb taka i na imushtesvoto ti :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Направо се излагате бе хора:) Това, че са разбили един калник на смачкана кола да ви кажа е най-големия проблем. И без друго от това кола не става повече, важното е тия ламарини да бъдат махнати колкото се може по-бързо от пътя. Много по-приятно би ви било да висите 5 часа на затворен път след някое произшествие и да чакате шефчетата да внимават на кои краи точно ще я стоварят тая консерва. Айде стига сте говорили глупости.

Link to comment
Share on other sites

Присъствах на цялата операция и чесно казано доста некадърно беше извършена. Отне доста време защото нямаше никаква координация и въобще не беше помислено предварително какво трябва да се направи. Дали ще ходи колата в моргата е друг въпрос.

 

 

Направо се излагате бе хора:) Това, че са разбили един калник на смачкана кола да ви кажа е най-големия проблем. И без друго от това кола не става повече, важното е тия ламарини да бъдат махнати колкото се може по-бързо от пътя. Много по-приятно би ви било да висите 5 часа на затворен път след някое произшествие и да чакате шефчетата да внимават на кои краи точно ще я стоварят тая консерва. Айде стига сте говорили глупости.
Link to comment
Share on other sites

Вижте какво става, когато се правим на голяма работа!

www.diplexmedia.com/photo/projects/Katastrofa.zip

Както се казва - секунда правене на НОМБЪР УАН, после цял живот на кайма, и ти, и спътниците ти.

Уважаеми гениални и виртуозни шофьори, мислете с главите си !!!!!!! Помага!

EEEE tova kade e stanalo to4no.Gadna rabota.Osobeno na snimka CRW_3923-01.Tc tc naistina za segynda nabar one i posle moje i da ne si doizjivee6 celiq jivot.Mnogo kofti.Toq pi4 na gorespomenatata snimka mai nqma da si doizjivee jivota.Tc tc

Link to comment
Share on other sites

EEEE tova kade e stanalo to4no.Gadna rabota.Osobeno na snimka CRW_3923-01.Tc tc naistina za segynda nabar one i posle moje i da ne si doizjivee6 celiq jivot.Mnogo kofti.Toq pi4 na gorespomenatata snimka mai nqma da si doizjivee jivota.Tc tc

За тази мисля, че не сте доразбрали. Тук никои не се е правил на мъж, доколкото знам. Даже е карала жена. Загиналият е уредника на музея на МВР. Жена му е видяла някакво пресичащо куче и е загубила контрол над колата. Гадна история:)

А що се отнася до кръстовището на МЕТРО, там бая често се удрят, защото смениха предимството в колелото и някои водачи се учат по трудния път:) Ако има някои да не знае още, там предимството е вече на тези вътре в колелото.....каквото е имал и реиса в случая :)

Link to comment
Share on other sites

Току що ми се обади баща ми че са го ударили на колелото на метро.. дано се намерят снимки от някъде щото ако отида да вида кво е станало ще пребия дядката който му е отнел предимството :angry1

Link to comment
Share on other sites

току=що пък 37 прасна някво рено на моста на ВХПХ и май удариха няква от Еко глобал :blink: така и не разбрах кво стана :confused

Link to comment
Share on other sites

току=що пък 37 прасна някво рено на моста на ВХПХ и май удариха няква от Еко глобал :blink: така и не разбрах кво стана :confused

Ха някфа глобалиска значи.Карай гадните мангали са жилави

Link to comment
Share on other sites

Карай?Нали се сещаш,че утре може да блъснат майка ти!Много ми е чудно как може да има толкова немислещи хора.Един ден като вземеш книжка и блъснеш човек/не ти го пожелавам/,независимо дали е българин,циганин или китаец,ще разбереш,че не е никак приятно.

Link to comment
Share on other sites

Карай?Нали се сещаш,че утре може да блъснат майка ти!Много ми е чудно как може да има толкова немислещи хора.Един ден като вземеш книжка и блъснеш човек/не ти го пожелавам/,независимо дали е българин,циганин или китаец,ще разбереш,че не е никак приятно.

Защо ти да не си блъскал човек че знаеш.Аз не че незнам как седян работите в страната ни,но както си личи и от аватара ми(до някъква степен)много мразя и ненавиждам циганите и използвам всяка възможност да ги плюя няма значение къде,кога и как.А за въпроса който повдигна с блъскането на човек...да оставим темата настрана че ми е много болна

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...