Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Еми не го спазват :D .На теб случвало ли ти са е рейс докато е на спирката изведнъж да реши че тряа да тръгва и да си отпраши без мигач без дявол.Хич не го боли има ли зад него коли.Вярно че спазват график ама.Аре приключвам аз с темата за наще шифиори :lol:

Без мигач май не ми се е случвало...

Може да съм позабравила правилника, но, тръгвайки от спирката, май автобусите бяха с предимство...

А да си призная, май не съм виждала да се скъсват да им дават предимството...

Както и да е...

Извинявам се за оффтопика, но ако се спазват повечето от правилата за движение, няма да гледаме толкова снимки на катастрофи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами да. Желателно е ако няма какво смислено да се каже да не се трупат коментари в темата.

 

 

Ето този бакшиш състезател не остави момиченцето да си направи ляв завой по Найчо Цанов. Забележете, че на Пасата му няма външно почти нищо освен одраскана броня.

 

Това е Пасата на деовйчето:

 

passat.JPG

 

Забележете удара беше в ляво отзад

 

И Калоса на дивия бакшиш от 6665

 

kalos.JPG

Link to comment
Share on other sites

Да.. което ме плаши защото представи си щом този рейс е имал техническа неизправност, какво да кажем за всичките Икаруси, които все още не са изкоренени от системата...

И си мислим, че да пътуваш с градски транспорт е безопасно...

Edited by Naghual
Link to comment
Share on other sites

...че да пътуваш с градски транспорт е безопасно...

Да да аз като ги гледам вечер към 9 часа с ква скорост карат сички,за да се приберат по-бързо...Направо ти се изправя косата!

Има и такива,които спазват правилата,а има и такива, които направо се престарават...Няколко пъти ми се е случвало да се кача в 99 и шофиора да си кара ссууууууупер спокойно с около 15км/ч... :ghost

Link to comment
Share on other sites

18877.jpg

ДНЕС по обяд (около 12ч.) точно пред колата ни се повтори подобен удър, само че този път между зален бордови бус (май Мерцедес беше) и тролей! Това стана на кръстовището на булевардите Лиляна Димитрова (сега Мария Луиза) с Димитър Благоев (сега Източен). Не схванах точно как стана, но бусът беше на светофара пред тролея и спря на червено (идвайки от Полиграфията, да прави ляв завой към стадион Ботев). Шофьорът на тролея или се беше засилил много, или помисли, че бусът ще мине, но стана така, че бусът беше спрял и тролеят го набабани яко отзад! От удъра бусът беше отхвръкнал около 2м напред и разни стоки се бяха разтъркаляли по каросерията му, а тролеят беше доста яко челосан - подобно на рейса от горните снимки, само че централно - двете му стъкла бяха счупени и разпиляни по платното, изпадали бяха гумените му уплътнения и някакви пластмаси, доста челни ламарини бяха криви.

Понеже спряхме до него, точно когато пътниците слизаха, приготвих GSMа за снимки, но в този момент той звънна и трябваше да се проведе разговор и не можах да снимам (за съжаление). Предполагам някой друг ще изкара снимки, а ето какво пише и в сайта http://www.plovdiv24.com/news/18877.html.

 

На същото това кръстовище, само час преди това, като отивах в обратна посока (към Полиграфията), се бяха ударили 2 коли - тъмно зелен Голф 3 комби и другата май беше Вектра.

 

А иначе сега надвечер след 16ч. ми направи впечатление, че на всяко голямо кръстовище в града имаше патрулка и следяха много да не се нарушават правилата и яко глобяваха!

 

Между другото към 17ч. минах по бул. 6-ти септември, където се удари 44-ката и тя все още си стои там отстрани на пътя и я ремонтираха на място 2ма механици, явно не може да се движи.

Edited by Vento
Link to comment
Share on other sites

И си мислим, че да пътуваш с градски транспорт е безопасно...

 

Тва пък е супер НЕбезопасно. Случвало ми се е да карам със 70-80 пред МЕТРО и ме изпреварва Икарус все едно съм спрял :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
катастрофа под 100кмч - шофьорска грешка, над 100кмч - пилотска грешка :hump:

 

Катастрофа с над 100 в града. Ако виновника е жив трябва да има крумови закони за него ;)

Link to comment
Share on other sites

е преди година две нали катастрофираха едни олигофрени с ауди тт в тунела на пощата и убиха майка и дете в кома. живи са , здрави са, пият си ракията на свобода

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

аз живея на ул "Солунска" в Смирненски! тука просто колко инциденти е имало.... не ми се говори. Тя нашата улица е с много хубав асфалт и кретените я използват да се покажат на света колко яко карат :angry1 ае бегай бе. пълни пропадналяци

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...