Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пак е заспал някой резняк :ph34r:

До колкото видях,при изпреварване му се е изместил товара,не е бил закрепен добре :huh: п.п.камиона наистина е с турски номера...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

До колкото видях,при изпреварване му се е изместил товара,не е бил закрепен добре :huh: п.п.камиона наистина е с турски номера...

 

Е сигурно защото товара не е изчислен да се изпреварва на второкласни пътища коли с по 140-50кмч...

Link to comment
Share on other sites

eto porednata katastrofa v plovdiv no na takova mqsto kadeto do sq nee stavalo

tva e to4no 10 m sled koleloto na vasil aprilov i luben karavelov po posoka vhoda za koli na VMI to

eto i snimkite razbirase

kolata e idvala ot tepeto i shofiora e karal na zig zag s nad 100km ii edno ot darvetata e bilo negovo a na snimkite vijdate resulatata. v kolata sa bili trima dushi koito se vijdat na ednata snimka po to4no HPIM1211.jpg

a ka4estvoto nee ot nai hubavite stoto ne iskah mnogo da polzvam svetkavicata da ne zemat da kajat nesto snimal sam i s aparat i s telefona pak tva e koeto izleze

snimka1

snimka2

snimka3

snimka4

snimka5

snimka6

snimka7

snimka8

snimka9

Link to comment
Share on other sites

Ми то хубаво ама това е форума www.evrocom.info и не сички са на ГГБИТ та да могат да видят снимките ;)

 

Едит:Да бе верно ся работят линковете. :blink: Извинявам се :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ми то хубаво ама това е форума www.evrocom.info и не сички са на ГГБИТ та да могат да видят снимките ;)

Аз съм на евроком и нямам проблеми.

Link to comment
Share on other sites

nesto sam stanal magnit za katastrofi eto oste edna na pestersko to4no predi krustovisteto s vasil aprilov hodih si platsam neta i kvo da vida kato izlizam edna sinia lada i tva reno deto se vijda na snimkata ladataa e idvala ot moita strana i dokato se priblija i pusna telefona da snimam ladata zapali i se otdrapna nazad za da osvodi dvijenieto ladata be6e samo s ogunat kalnik dokato renoto kakto vijdate dosta pomlqno nqmah vazmojnost za pove4e snimki stoto teq dvete sa v dvijenie napraveni dokato zaobikalqh renoto nqmashe kade da spra za da napraq pove4e snimki

snimka1

snimka2

tva e ot men

Edited by XC^^The_Devil^^
Link to comment
Share on other sites

В събота вечерта на кръстовището на Васил Априлов и БГлевард България е имало тежка катастрофа някой да има снимки или инфо , че един приятел е бил в едната кола ... искам разбера кво е станало .... катастрофата е била към 12 часа през ноща едната кола е била фордче

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

вчера на кръстовището на Мария Луиза и Източен,Опела нацелва линеика със включени лампи.

а тази другата линейка е дошла да прибере клиентите на ударената линейка.

 

DSC01833.JPG

снимка 1 снимка 2

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

Вчера пък каква катастрофа видях. Снимки нямам, но и да имам, не са за публикуване. Какво правят тия малоумни хора не знам!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А между другото тея рокери къде се събират?Те не всички са рокери де.Аз видях скутерчета,симсонки и балканчета,но все пак някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

А между другото тея рокери къде се събират?Те не всички са рокери де.Аз видях скутерчета,симсонки и балканчета,но все пак някой знае ли?

 

Ами май на Бачково,ама не съм сигурен... :)

Link to comment
Share on other sites

по повод горните снимки...днес имаше една злобна катастрофа на бул "Санкт Петербург" точно на разклонението за лаута...там има един светофар и на него се бяха засекли май някакво комби и мотоциклетист.

Та някои да има подробности за това ? Като че ли мотора беше изгубил битката с колата...

Link to comment
Share on other sites

по повод горните снимки...днес имаше една злобна катастрофа на бул "Санкт Петербург" точно на разклонението за лаута...там има един светофар и на него се бяха засекли май някакво комби и мотоциклетист.

Та някои да има подробности за това ? Като че ли мотора беше изгубил битката с колата...

 

 

Като каза зверска :bgrin: и се сетих че имамам снимки и клипове от изваждането на една тигра паднала

в Марица миналата година :woot :punk

 

.jpg

 

:punk :excl:

 

 

.jpg

 

 

 

 

ПС малко олд тоя краш ама сега ми изпадна да му постна пикс иначе случката е с благополучен край за водачката

 

B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Като каза зверска :bgrin: и се сетих че имамам снимки и клипове от изваждането на една тигра паднала

в Марица миналата година :woot :punk

 

.jpg

 

:punk :excl:

.jpg

ПС малко олд тоя краш ама сега ми изпадна да му постна пикс иначе случката е с благополучен край за водачката

 

B)

 

Тва да не беше една мадама кадето паднала в Марица с колата, излезнала и доплувала до брега??

Link to comment
Share on other sites

Тва да не беше една мадама кадето паднала в Марица с колата, излезнала и доплувала до брега??

Щом случката е приключила с благополучен край, значи е доплувала до брега :)

 

Преди няколко дни снимах резултат от опитът на някакъв да мине между дърво и магазин...

 

ford4no.jpg

Link to comment
Share on other sites

кръстовището до Мебелна къща в Тракия

t_f1cbb3c03a5932feea044556103b24ee.jpgСъщата катастрофа,под друг ъгъл :woot Само вижте следите от задните гуми,все едно го е врътнал на ръчна...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...