Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Типично по нашенски. Не трябва да злорадстваме така,но явно родителите не са си свършили работата като са му позволили да си купи мотор за който няма книжка.

Бахти простия народ майна.

Link to comment
Share on other sites

Типично по нашенски. Не трябва да злорадстваме така,но явно родителите не са си свършили работата като са му позволили да си купи мотор за който няма книжка.

Бахти простия народ майна.

Много си прав!!!

Link to comment
Share on other sites

Типично по нашенски. Не трябва да злорадстваме така,но явно родителите не са си свършили работата като са му позволили да си купи мотор за който няма книжка.

Бахти простия народ майна.

Книжката не те прави шофьор. Не казвам да караш без, но един ден след като си я взел може само да се мислиш за големия карач. Аз също нямам книжка за мотор, но днеска за малко да купя един. Още имам време. Не ми се бързаше иначе да е мой.

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно точно това си е мислил и тоя дето се размаза миналия ден - книжката не те прави шофьор... Изобщо даже не ми се и коментират хора, които управляват МПС-та без книжки. Те и циганите сигурно същото си мислят...

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно грам не си вникнал в написаното. Значи разликата от сега когато нямам А категория и когато я взема, че като я взема ставам Роси. Интересна логиката. Нямаш ли уважение към машината и поне малко страх нещата завършват зле. Другото се прави с опит, бавно и методично. Нямам намерение да мра. Гледат ми се внуци.

Link to comment
Share on other sites

Ами да за това за А категория ти трябват години...За да имаш опит,а не някво пишлеме да се качи на CBR или на R1 и да се помисли за бок карайки по джапанки и потник.

Link to comment
Share on other sites

Аз като казвам, че трябват крути мерки, тук ме обвиняват...

Оня ден моторист с отнета преди седмица книжка, вчера пиян моторист.

Дали този, с отнетата книжка, ако беше в ареста за превишена скорост, бяха му изпраскали глоба 2 бона и му бяха конфискували мотора, щеше да се пречука, че и още един с него. Двамата висят на косъм, а човекът със Шкодата, каква вина има, че някой малоумник е на мотор? Като спрат моторист с превишена скорост, директно му прибират играчката с книжката. Като си плати глобата му връщат играчката, а ако не я плати я конфискуват и отделно го съдят за нея. Ако си плати глобата и му върнат играчката, му връчват предупреждение, че ако го хванат да шофира и мотопед или лека кола, докато е с отнета книжка, директно в затвора за 6 месеца. Ще се спука да ходи пеша, но няма да се качи.

 

Edit: Ето го поредния...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Снимката не е от мястото. Това е в искърското дефиле, а там толкова много равно място няма...

 

Off/ Ти пък да не мислиш, че всички слагат реални снимки? Като оставим настрана наистина реалните снимки от съответните катастрофи, останалите просто намират някоя тематично подхождаща на събитието и готово. Ето всъщност кога и за какво е била използвана същата снимка.

 

Едит: Всъщност като се поразтърсих, през годините тая снимка са я слагали за какво ли не още... - цък...цък...цък...

Link to comment
Share on other sites

Москов добри идеи дава за тия малоумници по пътя. Сега 10 кожи да му свалят за лечението. Като КАТ не може да се справи, други да помагат.

Link to comment
Share on other sites

Правилно. Откъде накъде, държавата ще плаща, че някой се прави на Фитипалди и избива комплекси. Като цяло доста симпатизирам на Москов, макар, че той каквото и да иска да направи, особено срещу циганите, Доган, ако не разреши... Те не могат едни къщи да съборят, какво остава да отрежат циганите от спешната помощ. Не плащат осигуровки и когато има някой болен, чакат 18ч. и в спешното. Там нямат право да ги върнат. Може да ги мотат 5 часа, но са търпеливи гадове и чакат, че и компания си викат.

Link to comment
Share on other sites

Правилно. Откъде накъде, държавата ще плаща, че някой се прави на Фитипалди и избива комплекси. Като цяло доста симпатизирам на Москов, макар, че той каквото и да иска да направи, особено срещу циганите, Доган, ако не разреши... Те не могат едни къщи да съборят, какво остава да отрежат циганите от спешната помощ. Не плащат осигуровки и когато има някой болен, чакат 18ч. и в спешното. Там нямат право да ги върнат. Може да ги мотат 5 часа, но са търпеливи гадове и чакат, че и компания си викат.

Мангалите си го ползват спешното като личен лекар, да ги режат мамка им мръсна, само че не виждам как ще стане... На идване към работа на ПУ-то един мангал с малко дете прескачаха оградата на булеварда да пресичат точно на спирките където има подлез... 

Link to comment
Share on other sites

...че и такъв не можеш да го глобиш, щото веднага почва "Няма пари бате, безработен съм, 5 деца имам..." и др. такива.

Нямат воля да ги глобят по скоро! Нали помощи взима за това "петчленно дете" от там режат и това е!

Link to comment
Share on other sites

Да се трепят, като карат с по 150 в града. Дарвин в действие. Добре че тоя път не са утрепали някой невинен. Истината е, че тия ексцесии няма да престанат, докато органите не започнат да функционират. За съжаление смятам, че дори и да започнат, глобите трябва да станат адекватни, защото в момента са смешни...

Link to comment
Share on other sites

Това не знам дали е за тука или за темата с идиотите на пътя...

 

21-годишен младеж заедно с двама свои приятели – момче и момиче, цяла нощ е бил в заведение, където заради него е била извикана полиция. На младежа е бил съставен акт за нарушаване на обществения ред. Въпреки това обаче той е седнал зад волана на лек автомобил "Volkswagen"солидно почерпен. След като полицаите виждат, че кара в нетрезво състояние, правят опит да го спрат. Стига се до преследване между полицейският екип и пияния шофьор. С висока скорост младежът е навлязъл в кръстовището и на завоя е загубил управление, при което се е качил на тротоара, като е изкъртил колчетата и се е преобърнал по таван. Още три автомобила, паркирани на улицата, са потрошени.

 

d5ca18ca2ff871ea7fe0450c430b0bf9.jpg  a42f2734c091661199e62559da4640a7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Днес пътувах до Хасково, няма такъв ад! На отиване малко след Садово се беше преобърнал един камион, заради Байряма и отпуските, пътят е пренаселен с турски гастербайтери, карат в колони от по 5-6 коли. На връщане попаднах на сватбена процесия от 10 коли, водени от Q7 цялата накичена с бели чаршафи и воали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...