Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Мечтая за 4-ка на контролната по математически анализ утре.

 

I'll tell you: You're wasting your effords, trying to help her. She just loves the pain, and loves to complain about it, and as every leo, she likes being the center of attention :devil

well,thank u !!!for paying attention!but u'r not helping me! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
Мечтая си да имам изящен приятел-гей, с когото да обсъждаме мъжете и да си приказваме за изкуство! :lol:

(уточнение - kopche is a girl!)

надявам се,че под обсъждане на мъже не разбираш обсъждане на ширината на аналния им отвор,а под обсъждане на изкуство не разбираш обсъждане на метафорите в текстовете на последните хитове на пайнер,защото гейовете май точно това обсъждат.но ти си знаеш :rolleyes:

едит:не знам защо всички жени си мислят,че е велико да си имаш приятел гей.колко прозаично!

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да разпоря коремите на няколко души...Ей тъй - за спорта.Да им покажа, че съм си добрият стар бяс, дето си бях едно време.Че не съм станал лигаво сантиментално лайно...Мечтая си да го направя...с тъп трион...

Link to comment
Share on other sites

мечтая за прозаични неща като това да завърша,да си взема дипломата,да почна работа,да са ожена....да не ми слагат бан за глупости във форума :D

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да разпоря коремите на няколко души...Ей тъй - за спорта.Да им покажа, че съм си добрият стар бяс, дето си бях едно време.Че не съм станал лигаво сантиментално лайно...Мечтая си да го направя...с тъп трион...

 

 

Мечтая да не съм един от тези души :P :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

мечтите ми са материални, свързани с много пари

като ти се сбъднат-метни едно чувалче насам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

МЕчтая си за един sonyricsson w900.

Мечтая си някой ден да отрежа ръка или крак на някой приятел....му-ха-ха

 

Гледам, че си фен на Ханибал (аз също :D ) пък и искаш да режеш....вземи бъбрека на някой съученик, продай го и си купи Ериксона (сименс са по-добри бе ;) ). Ако не знаеш кое е бъбрека съм навит да участвам, ама делим по братски (демек 65% за мен) :) . Ако си навит....icq-то ми е в профила

Link to comment
Share on other sites

Да отида на концерта на Depeche Mode в Загреб,както бях планирала,но уви :cry няма да мога

 

Spokoino, ima veroqtnost dogodina da doidat v Bulgaria!

Ami az kakvo da napravia kato me4taia da otida pak na koncert na Metallica, no tova sigurno nikoga nqma da stane, za6toto ve4e idvaha i edva li 6te doidat pak! :(

Link to comment
Share on other sites

Spokoino, ima veroqtnost dogodina da doidat v Bulgaria!

Ami az kakvo da napravia kato me4taia da otida pak na koncert na Metallica, no tova sigurno nikoga nqma da stane, za6toto ve4e idvaha i edva li 6te doidat pak! :(

 

Ще ги видим ;) Много се говори, че догодина ще идват на Monsters Of Rock, а дори и да не дойдат тогава, предстои голямо турне по думи на групата, така че мое да ни огрее. Пък и нали влизаме в Европата....няма да ни пропуснат. А пък няма да се разпадат скоро, така че....

Link to comment
Share on other sites

Уффффф... Мечтая си утре да стачкуват нашите даскали и да не правим класна по литература :) :D :P :P :D :) :) . Ама явно тва няма да стане. Както и да е надеждата крепи човека :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Уффффф... Мечтая си утре да стачкуват нашите даскали и да не правим класна по литература :) :D :P :P :D :) :) . Ама явно тва няма да стане. Както и да е надеждата крепи човека :laughing: :lol: :laughing: .

Бих казал надеждата умира последна ;) Такаче гора главата...И ние се молим да не ходим на даскало утре :) НА дали ще стане ама се молим ;) :punk :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

Sled 2 godini po towa wreme da si po4iwam ot praznuwaneto na 8mi dekemwri s kolegite ot medicina w Plovdiv maina :).

genius, nqa6 si ideq sled 2 godini po tva vreme za kvo 6e si me4tae6 :)

 

s kolegite li? :( a po-durtite medici i starite priqteli ot agrarniq?? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...