Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Rover Range Rover 3.0 TD SPORT HSE TDV6 :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аз си мечтая да работя по-малко и да ми дават повече пари :D Еееееех и те едни "възможни" мечти :P

По-добре - да не работиш нищо и да ти дават много пари. :devil

Не че няма и такива дето им върнаха много имоти и сега си живеят само от наеми...и повечето време се шматкат насам-натам по екскурзии... ;)

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си за по-малко на брой малоумни нови юзъри във форума. Ако е възможно да няма хич. Говориме само за малоумната част от новите попълнения. Другите са добре дошли.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си за по-малко на брой малоумни нови юзъри във форума. Ако е възможно да няма хич. Говориме само за малоумната част от новите попълнения. Другите са добре дошли.

Май и на теб не ти се работи като гледам... :devil ...макар, че с това количество от гореспоменатите юзъри никой не може да се справи. Btw, скоро се регнах в един руски форум и не ми даде да се регистрирам, докато не изчетох всички правила - това не може, за онова ще те накажем и т.н. (справка...разбираш руски, нали... :) ).

 

Иначе по темата...в момента си мечтая да отида някъде по-надалечко на почивка...и парите ги имам, но ме чака да оправям жилище (ремонти) и хич не ми се дават, че после трябва да замразя ремонтите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Да мога да убия известен брой хора и да се измъкна безнаказано.

ако може и да е бавно и мъчително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

да съм комар и да хапя хората наволя :devil :devil :laughing:

И от време на време да изяждаш по някой шамар :devil :laughing:

Иначе по темата:Ми искам да си оправим държавата и всичко друго ще си дойде от само себе си и някои мечтатели няма да мислят по същият начин ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мечтая си нещата с които съм се захванал да се развиват добре за да мога да се прибера и да живея в България колко се може по - скоро...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...