Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Мечтая си да отида планината и да се скитам една седмица и никой с нищо да не ме занимава, да съм само аз с раницата, фотоапарата и мп3 плеъра ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
Мечтая си да отида планината и да се скитам една седмица и никой с нищо да не ме занимава, да съм само аз с раницата, фотоапарата и мп3 плеъра ...

И аз така напоследък.Фаща ме дивото,вече не държа у Пловдиво !

Link to comment
Share on other sites

да минат следващите 2 седмици,да ми свършат мъките вече и да ме приемат,ооохх дано ме приемат :sad1: :unsure: :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да ми мине по-бързо (и успешно, разбира се) изпита на листовките, да ми оправят климатика в стаята най-накрая и да си взема още 512мб рам и да се закопая за една седмица пред компютъра като шестокласник :bgrin: :lol: просто никой с нищо да не ме занимава и да отпаднат всякакви задължения и ограничения :ph34r: мечтиииии...... :ghost

Link to comment
Share on other sites

довечера да ударя джакпота от 6 от 49

Ако го удариш те заклевам да ми платиш физиката и ша искам 1 почерпка! А .. И то е утре вечер, а не тази...

Link to comment
Share on other sites

Ако го удариш те заклевам да ми платиш физиката и ша искам 1 почерпка! А .. И то е утре вечер, а не тази...

 

готово , даже и кола ще ти купя само да го трясна :D

объркал съм се все тая :P

Link to comment
Share on other sites

Ми аз си мечтая някой ден тя да се осъзнае и да ми се обади по телефона и да поговорим. Мечтая си да ми е хубаво в Холандия и да я забравя там. В момента обаче си мечтая да се наспя най-накрая.

Link to comment
Share on other sites

готово , даже и кола ще ти купя само да го трясна :D

объркал съм се все тая :P

Кола си имам.. Ама можеш да е постегнеш... Пък аз ще те водя на промоция - Загорка+Амстел=1,5 лв в клуб Юнивърс.. :)

Link to comment
Share on other sites

да си взема изпита по биология и химия и да ме приемат ;)

Link to comment
Share on other sites

За отпуска, за сладолед на Бутамята, за нощно къпане и за любов........

Link to comment
Share on other sites

ударих само 4ка от тотото , психар офертата ми отпада , другата седмица ще я подновя ако някой не е уцелил джакпота.....

Link to comment
Share on other sites

За отпуска, за сладолед на Бутамята, за нощно къпане и за любов........

и за бири с махури :punk

Link to comment
Share on other sites

ударих само 4ка от тотото , психар офертата ми отпада , другата седмица ще я подновя ако някой не е уцелил джакпота.....

Хм... Не стига ли поне за 1 почерпка? :( Ае, че ми се пие бира на чужд гръб.. :)

Link to comment
Share on other sites

А аз мечтая само за по добър живот и повече материални и духовни възможности,иначе съм на вълна мухарство в момента и мечтая за непромокаем гащеризон и шнур :),та ако някой има такъв гащеризон,които му е останал да пише РМ :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...