Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

мога да ти подаря - все пак лабораторните мишки са по левче :)

мечтая си за 250 000 в злато.сега!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
мога да ти подаря - все пак лабораторните мишки са по левче :)
Само дето е плъх ;)
Link to comment
Share on other sites

За кво мога даи мечтая.........е как за кво - да притежавам верига от 5 звездни хотели и някоя сгодна Адрина Лима да кажем :)

хм, фасулска работа, аз мечтая да разбера тайната на вечния живот :lol:

Мечтая си да не съм толкова мързелив, когато дойде сесия :devil

Link to comment
Share on other sites

Това ли бяха кучетата, които нямат рецептори за болка?

не мисля. конкретно за териерите съм сигурен дори.

чувал съм подобни истории и за питбулите/доберманите/ротвайлерите, но не вярвам да са истина. според мен всяко куче си има всичко, просто някои могат да обичат така че и болката да интерпретират като знак за обич, а други просто да я пренебрегнат. всичко е въпрос на възпитание и тренировки.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност имат рецептори за болка, поне тринайсетте представителя на тази порода, с които съм имал близки контакти.

 

Но е истина, че са изключително болкоустойчиви. Случвало се е да разберем, че мъжкарят си е порязал лапата едва след локвите кръв, които оставя след себе си...

С много куцане мъжкият ни си ходеше, след една контузия, която след повторни рентгенови снимки се оказа, че е била счупване на раменна кост... Не съм го чувал да скимне. Проблем ни беше да разберем, че има някакъв проблем с тях, поради простата причина, че не показваха болката и страданието си. Докато не умря, никой от нас (с изключение на мен и мрачните ми предчувствия) не мислеше, че женската ни е болна сериозно, дори и ветеринарят. Просто не беше боледувала до тогава...

 

Редактирано: Earthwalker, да, това е често допускана от мен грешка, благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

За едно момиче което не ми излиза от главата.. :wacko: :wub:

 

хахаах Дамяне тая яхта мамка му..ще взема да си купя та да мирясаш.

Link to comment
Share on other sites

За едно момиче което не ми излиза от главата.. :wacko: :wub:

А момичето не е ли придружено с една яхта, която да ми даваш чат-пат на заем? :rolleyes: Само яхтата де, момичето го задръж..Ще ми даваш яхтата на заем за лятото, пък останалото време е за теб :P

 

Едит:Също така за по-грамотни пишещи..

Докъто не умря
Link to comment
Share on other sites

За какво си мечтая ? ДЪЪЪЪЪЪЛЪЪЪГ Списък !

 

1.Частен Остров на Бахамите

2.Личен Хеликоптер и Яхта

3.Един огромен гараж (с 500 най бързи коли на планетата)

4.Частна Писта където да се кефя на колите

5.10-те най готини мацки(на света) да ме чакат на острова (хахаха)

6.Достатъчно пари за да си купя най-якия комп за игри(И още пари за да слагам всяка нова част която излезне по него)

7.Къща близо до Копа-Кабана Бийч в Бразилия

 

Ми тва е за сега май (:D :P) (:evil :devil)

Link to comment
Share on other sites

За какво си мечтая ? ДЪЪЪЪЪЪЛЪЪЪГ Списък !

 

Мда...Нищо ново...Аз си мечтая за обикновеното човешко удоволствие да мога да се из***ра на спокойствие.И да мога да остана поне за половин час сам със себе си.Без досадници.

Link to comment
Share on other sites

Мда нормални списъци. Повечети ни богаташи са също толкова елементарни в харченето на парите си. Коли, курви, къщи на майната си и тем подобни чалга хави. Живи и здрави да са. Поне знам че така и няма да разберат колко много губят въпреки милионите си.

Link to comment
Share on other sites

стига бе,изкарахте ме егати безкруполния скъперник....това е главната част....нали ако спечелиш милион...първо ще си направиш густото на теб и твоето семейство и после ще мислиш за всички останали...а Килеринчо де пък споменах чалга ?

Link to comment
Share on other sites

За какво си мечтая ? ДЪЪЪЪЪЪЛЪЪЪГ Списък !

 

...

3.Един огромен гараж (с 500 най бързи коли на планетата)

5.10-те най готини мацки(на света) да ме чакат на острова (хахаха)

 

6.Достатъчно пари за да си купя най-якия комп за игри(И още пари за да слагам всяка нова част която излезне по него)

 

Does not compute. Или, или! Не може хем така, хем така. :D

Link to comment
Share on other sites

стига бе,изкарахте ме егати безкруполния скъперник....това е главната част....нали ако спечелиш милион...първо ще си направиш густото на теб и твоето семейство и после ще мислиш за всички останали...а Килеринчо де пък споменах чалга ?

 

Нищо не си разбрал от това дето съм писал ама не ме учудва особено де. Свикнал съм с тая работа. Пробвай пък един път да се задълбочиш за 10-тина секунди върху това което съм написал и тогава ми отговори. Ако пък пак не зацепиш и след 10-те секунди ще ти дам жокер.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си за топло и хубаво време... B)

...никога не съм харесвал зимата. :santa:

Мечтая си за зимна виелица, температурите да не са по-високи от -5 градуса, сняг... не, много сняг и нощната тишина.

Обожавам зимата.

 

Мечтая си да сглобя и подкарам по снежните планини колелото си :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си разбрал от това дето съм писал ама не ме учудва особено де. Свикнал съм с тая работа. Пробвай пък един път да се задълбочиш за 10-тина секунди върху това което съм написал и тогава ми отговори. Ако пък пак не зацепиш и след 10-те секунди ще ти дам жокер.

Двай жокера че тотално ме заби в 10-та глуха :wacko:

 

бтв:Що очаквах чефо да мечтае за един танк с които да смачка Мкларън (и всичко свързано с тях)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...