Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Мечтая си да е пак 17ти август, да съм отново на летището...или да имам достатъчно парички, че да пътувам всяка седмица до Лондон поне...Или да имам малка и уютна квартира на 5 минути от УНСС...И пак да е началото на септември и да съм на море...

Link to comment
Share on other sites

хем като се е почнало мечтая си да живея живота си по-пълноценно,да намеря някакъв смисъл в него,защото имам чувството,че годините си минават а аз още не съм намерил целта в живота си :(:(:(:S

Link to comment
Share on other sites

Изведнъж ми се прииска ваканция, в планината, на въздух, сред природата, на спокойствие...да вали лек дъжд, да съм сам, далеч от големия и мръсен град...така и така това лято имаше само работа и учене за изпити, колко му е да си подаря седмица живот :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мечтая си да си намерим уютно и топло жилище бързо и безболезнено, за да имам свой Дом, в който да обожавам да се прибирам след работа и да се излежавам в събота до обяд.

Мечтая си да имам спокойствие и достатъчно свободно време, които да подарявам на милото същество до мен.

Мечтая си да обиколим страната заедно.

Мечтая си за повече слънце в София.

Мечтая си един човек да дойде веднага до работното ми място, да му дам DVD-то и да мога да се прибера по най-бърз начин.

Link to comment
Share on other sites

4%20s36.jpg

 

4" Skinner

D-2 Tool Steel, 58-59 Rockwell,

Satin finish. Choice of woods for handle,

Brass or Nickel Silver Pins

 

Za tova si mechtaia....

Vsichko drugo si go imam... :D

Link to comment
Share on other sites

4" Skinner

D-2 Tool Steel, 58-59 Rockwell,

Satin finish. Choice of woods for handle,

Brass or Nickel Silver Pins

KA-BAR

Ако си харесаш някои от тези мога да ти ги намеря на доста добра цена. Всъщност ако те интересуват ножове мога да ти снимам какви има в един магазин :).

Link to comment
Share on other sites

ако те интересуват ножове

Maj samo tova ne sam dobavil v podpisa si :lol:

Zapoznat sam s KA-Bar.V koj magazin?I po princip sega mi rabotiat edin po porachka(neshto mnogo se zaribih da si pravia kolekcia ot unikati-ruchna izrabotka).

Link to comment
Share on other sites

Maj samo tova ne sam dobavil v podpisa si :lol:

Zapoznat sam s KA-Bar.V koj magazin?I po princip sega mi rabotiat edin po porachka(neshto mnogo se zaribih da si pravia kolekcia ot unikati-ruchna izrabotka).

В Американския PX в Босна. В магазина има само американски стоки. Всичко е доста евтино тъй като е предназначено за американските военни и стоките са безмитни и т.н. Трябва да взема да снимам какво предлагат. Има доста евтина техника също. Особено сега както и доларът е евтин...

Link to comment
Share on other sites

В момента мечтая да имам Лабрадор, ама никой от форума неще да ми помогне като ми отговори на вапроса от къде мога да се сдобия и на каква цена! :cry

Link to comment
Share on other sites

В момента мечтая да имам Лабрадор, ама никой от форума неще да ми помогне като ми отговори на вапроса от къде мога да се сдобия и на каква цена! :cry

Завчера вървях по Шипченски проход в София и видях много сладко лабрадорче г/д на 2 месеца в един зоо магазин за 760лв.

<Имаше една клетка със зайчета... в която бяха сложили голям гаден плъх (защото при другите плъхове се биел и го разкървавявали)... той малтретираше зайченцата :( Засилваше се към тях и ги захапваше, в устата му оставаше голям сноп козина и той го изяждаше. За 5 минути ги захапа поне 20 пъти :blink: :blink: >

Link to comment
Share on other sites

Най-близката до осъществяване ми мечта е да сглобя драгуна си. Остават ми стотина кинта чарколя и яхвам смело баирите...

Link to comment
Share on other sites

Пък аз мечтая да гледам на живо танц на дервиши. И да пия среднощно кафе около огън в Мароко, примерно. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В момента си мечтая да гледам на живо в Бразилия последното състезание от Ф1, с две пищни бразилки в скута... :love B)

 

Много гот мечта..........

А аз си мечтая всичко след 3 часа да се нареди, че иначе много назад с кинтите :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...