Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

този джакпот... мамка му! трясна ли го, няма какво да мечтая повече. парите не купували всичко - да бе, да! ще осъществя мечтата си за една вечер да профукам 1000 лева само за купон. още в четвъртъка ще го направя :) ще купя къща на пъф деди на черно море и ще си джиткаме заедно.

и едно параклисче на B.I.G. ще му построя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Параклис на B.I.G. ?! Това влиза в топ 10 на най-безсмислените неща за които можем да си похарчим парите :)

 

Ако се надяваш че ще си купиш щастие с повече пари... няма да стане :)

Link to comment
Share on other sites

Бе парите могат да засилят щастието, ако си го имаш по принцип. Но ако по default не си доволен от живота и като цяло щастлив, с пари само няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

мн правилно. аз съм си щастлив и доволен от живота, а някой и друг милион, само ще ми увеличат густото.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък.. къща на Диди.. lol :D

Link to comment
Share on other sites

ще си джиткаме, кво :)

Link to comment
Share on other sites

Ам не , няма лошо ^^ Земи ми докарай Джесика Алба на мен ако го удариш тоя джакпот :P

Link to comment
Share on other sites

с джакпота толкова по-хубави момичета можеш си намериш

Link to comment
Share on other sites

Е нали тряа да има някво начало :)

Link to comment
Share on other sites

На някой му се сбъдна мечтата и гушна близо 3 милиончета тази вечер. Жив и здрав:)

Link to comment
Share on other sites

В 6ти клас в училище ни учиха да правим... по ръчен труд :blink:

май в часовете по металообработване. Хубава стана, още се въргаля някъде по шкафовете...

Аз си мечтая всичко да върви както трябва. :)

Link to comment
Share on other sites

За свирка..

 

 

В 6ти клас в училище ни учиха да правим... по ръчен труд :blink:

май в часовете по металообработване.

 

 

тя е направена преди доста години , само да има кой да свири............ :devil

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си на погребението ми да има много хора.

Никога не съм виждал самоубийството, като изход. Най - малкото, че самоубииците отиват в Ада. Но какво става, когато човек разбере, че живота за него е свършил, още преди да е започнал? :)

100% ще умра с усмивка.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си на погребението ми да има много хора.

Никога не съм виждал самоубийството, като изход. Най - малкото, че самоубииците отиват в Ада. Но какво става, когато човек разбере, че живота за него е свършил, още преди да е започнал? :)

100% ще умра с усмивка.

 

То ти ако не умреш с усмивка не знам кой би умрял .... :lol: :lol: :lol: :lol: мечтая някой да ми направи пържени картофи ... защото съм гладен като вълк ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В момента си мечтая за една приветлива къщурка в Китен, в която да имам възможност да прекарвам всеки уикенд (особено след като построят автомагистралата до Бургас и си купя любимото сребристо Порше Карера). Ама май много мечти станаха за тая вечер.

Link to comment
Share on other sites

някой да ми нареже пъпеша които от 2 дена стои в хладилника да го залее с медче и да ми го поднесе с един студен тоник с лед и лимон ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...