Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

:devil

 

и все пак не можеш да ме надцакаш със: SSBBW :devil :devil това просто е много evil :evil

 

в Youtube можеш да пуснеш един search Brie Brown Bodytour

 

чак ми се иска да имах самочувствието на тези жени ;) трябваше да стана един пластичен хирург.. има супер много хляб в тая работа :) броя макдоналдси за глава от населението се увеличават :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Я кажете нещо за хубавите девушки бе :lol: Може да са вече рядкост като музейни експонати, ама ги има :) Пък супер-дупер SSBBW да ги ринеш със снегорин :pirate Аз знам, че перфектни неща няма затва за жена в момента не мечтая B)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сега си пия сока от моркови и си мечтая за торта с моркови ряпа и цвекло :Р

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сега си пия сока от моркови и си мечтая за торта с моркови ряпа и цвекло :Р

Има истински заек във форума :woot

Аз пък си мечтая за... почивка :music и за junk food eвентуално...

Link to comment
Share on other sites

Мечтите се сбъдват още преди да си ги помислиш! :tongue

 

q) The Katana 'Kusanagi' (8d4) (+15,+20) [+5] (+3)

+3 to STR, DEX, Stealth, Speed

Slay Animal, Evil, Demon, Xdragon

Very sharp

Resist Acid, Lightning, Fire, Cold, Poison, Fear, Nether, Disenchantment

Sustain INT, WIS, CON

Free Action; See Invisible; Warning; Regeneration; Blessed Blade

Permanent Light(1)

Activates for a getaway every 35 turns

 

:woot

Link to comment
Share on other sites

Аз пък в момента си мечтая да няма оценки в даскало до края на годината и кфот и кайш на даскалката тфа да ти пише :love .Бати яката мечта :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък в момента си мечтая да няма оценки в даскало до края на годината и кфот и кайш на даскалката тфа да ти пише :love .Бати яката мечта :punk :D

е то тогава ша е баси купона :P

Link to comment
Share on other sites

аз пък ей така сега си седя и си мечтая да взема да напиша един пост в buy/sell "не продавам и не купувам нищо"... и да не ми слагат warn.

Link to comment
Share on other sites

Чак ми е забавно да чета детските мечти за свят без оценки и училище :)

Адски забавно, припомнят ми моето детство :] И вие ще стигнете до момента в който мечтите ви ще са да сте си пак ученици... Ако човек можеше да се наслаждава на момента, без да иска повече...

Link to comment
Share on other sites

аз пък ей така сега си седя и си мечтая да взема да напиша един пост в buy/sell "не продавам и не купувам нищо"... и да не ми слагат warn.

 

Силно се съмнявам тази точно мечта да ти се сбъдне. На целия тоя зор с новите потребители може и нещо отгоре да получиш бонус, освен warn :)

Link to comment
Share on other sites

Искам къща на брега на океана,някъде където е винаги много топло,да съм ако не милионерка,то поне дъщеря на такъв...колко скромно.

Link to comment
Share on other sites

хммм.

Осъществяване на мечтите ми,ultimate power and dominion аа и вашите предложения не са лоши :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...