Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

мечтая си : Elisha Cuthbert да ми е съседка.....ама съседка като онази в The Girl Next Door ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
Вече започнах да си мечтая за по-топло време :dry:
А аз за по-студено. Шибания сняг почна да се топи :angry1

 

Редакция:

Какво ми направи впечатление...

 

В тази тема:

Мечтая да дойде деня, в който няма да ме мързи!!! :lol:
В темата за мислите:
Как се нарича човек, който не може да работи ефективно, ако не е под напрежение? :)

 

Интересно, нали?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Мечтая си двама от най-добрите ми приятели най-после да излязат от депресиите си, да се стегнат и да спрат да ме притесняват. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

За спокойствие и сигурност. И ако скоро не си ги получа, ще има тежки, едностранни скандали.

Link to comment
Share on other sites

Да успея да си взема изпитите след цялата тази липса на време... :cry

Link to comment
Share on other sites

мечатая си по-бързо да минат 2та месеца и да отида на планина някъде за 1 седмица с новото ми АТВ и много каси бира

 

и следващата ми детска мечта

 

искам в следващият ми живот да съм грил а всички жени да са кокошки :punk

Link to comment
Share on other sites

искам в следващият ми живот да съм грил а всички жени да са кокошки punk.gif

 

Това си го замислил идеално, да ги качваш по няколко на шиша. :lol:

Иначе АТВ.-то е много яко.

Link to comment
Share on other sites

скорпионе гледам че са ти редактирали поста , моя също е редактиран ама все не мога да се примиря да те питам , ти да не си се смахнал нещо ? или бащати е купил всички планини и гори в българия та да ми казваш къде да карам и къде не ......

Link to comment
Share on other sites

скорпионе гледам че са ти редактирали поста , моя също е редактиран ама все не мога да се примиря да те питам , ти да не си се смахнал нещо ? или бащати е купил всички планини и гори в българия та да ми казваш къде да карам и къде не ......

Абе веднъж и тАнтарес да е прав.

Link to comment
Share on other sites

само не мога да се сетя какво е прав , мога да си карам където си поискам и когато си поискам това дали разрувашам си е мое лично решение и както бях написал по-горе ми е все тая някой какво си мисли

Link to comment
Share on other sites

Драги съфорумци...нека не се разпалват отново спорове и да се измества темата настрани.

Не ми усложнявайте отново работата да редактирам и трия постове...предостатъчно съм зает с 'търговския' раздел, а и си имам предостатъчно лични ангажименти.

Отдавна обмислям да отворим една специална тема за спорове и караници и в момента, в който се появи подобна ситуация, да местя постовете на спорещите там за сеир на останалите. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ммм. В момента ми се иска да съм някаде из Канарските острови с жена ми, да си пием коктейли да си мързелувам на воля.

Това е нещото което едва ли ще ми се случи пак в близките 2 а може би 3 години.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си за ползотворен сън, а не да се будя сутрин по-скапан и заспал от вечерта.

 

 

мога да си карам където си поискам и когато си поискам това дали разрувашам си е мое лично решение
Да ама не. Утре като ти изскочи някой колега с дебелия кочан за глоби, набързо ще разбереш, че можеш да си вандалстваш само в частен имот ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Мечтая си за ползотворен сън, а не да се будя сутрин по-скапан и заспал от вечерта.

 

Присъединявам се.

 

Искам сън. Поне четири часа. На отворен прозорец, свеж въздух. Споменах ли и легло?!*

 

[/size]__________________________________________________________

*От около месец спя на фотьойла. И сутрин всяка костица ме боли.

Link to comment
Share on other sites

Това е темата за нематериалните мечти нали ?

Link to comment
Share on other sites

За всякакви доколкото имам аз наблюдения.

 

Искам, искам...да намажа Франческа Лодо с фъстъчено масло и после... :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Искам, искам...да намажа Франческа Лодо с фъстъчено масло и после... :devil :devil :devil
... Jelly
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...