Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

3-ка Е92 :D :D :D Знам че нямаш това предвид ;) Чудно ми е колко малко хора споделят моето желание изказано по-рано в темата.

Link to comment
Share on other sites

Злобиле нещо си го закъсал....ако си мислиш за тея близначки.......Хахаха

Link to comment
Share on other sites

Злобиле нещо си го закъсал....ако си мислиш за тея близначки.......Хахаха

 

не съм го закъсал изобщо даже просто държа да са 2 , да са близначки и да са красиви ;)

Link to comment
Share on other sites

Окей,така може,помислих си че говориш за онея изчадия от Биг Брадър,хахах

Link to comment
Share on other sites

абе пич ти да не би да друсаш нещо ? къде съм споменавал тия от биг брадър ? а и те са тризначки :blink:

от 2 дена попадам случайно на постовете ти и са повече от тъпи , на колко си години на 14, 15 , 16 ? на тебе може да ти се вижда забавно всеки пост да завършва с "ьаххаха" ама всъщност е доста тъпо ...... да не говорим че никакъв смисъл не влагаш в написаното дори съм изненадам че си издържал толкова време без модератед мод :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ох...мечтая си за малко тишинка....или поне липсата на същество, което си мисли, че трябва непрекъснато да ти обръща внимание...не съм порцеланово бебе...бахти...

Link to comment
Share on other sites

И какво е то?

Иначе любов да искаш - има за целия китайски народ! Въпроса е, че никой не я търси на правилното място, а като я намери й се насища прекалено бързо!

Link to comment
Share on other sites

All we need is love.. :)

В момента си мечтая за Milka Noisette 300gr. Понеже, нещо, все съм беден, в последно време и не мога да събера 4,80 лв., за да си го купя. Но това ще е 1вото, което ще направя ако събера кинтите.. :) Студентски живот.. :)

Link to comment
Share on other sites

All we need is love.. :)

В момента си мечтая за Milka Noisette 300gr. Понеже, нещо, все съм беден, в последно време и не мога да събера 4,80 лв., за да си го купя. Но това ще е 1вото, което ще направя ако събера кинтите.. :) Студентски живот.. :)

 

А някой казват All we need is weed :rolleyes: :bgrin: не съм стигнал до извод дали love или weed е по-доброто :punk :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И какво е то?

Иначе любов да искаш - има за целия китайски народ! Въпроса е, че никой не я търси на правилното място, а като я намери й се насища прекалено бързо!

 

Такааааа. :rolleyes: Мечтата още от малка ми беше да си имам тарантулка. Ето днес тя стана реалност :wub:

Link to comment
Share on other sites

А някой казват All we need is weed :rolleyes: :bgrin: не съм стигнал до извод дали love или weed е по-доброто :punk :lol: :laughing:

Продължавай с опитите и рано или късно ще стигнеш до извода. :D

 

Edit : ако не ти се занимава с губене на време знай, че по-доброто е weed (от опит)

Link to comment
Share on other sites

Продължавай с опитите и рано или късно ще стигнеш до извода. :D

 

Edit : ако не ти се занимава с губене на време знай, че по-доброто е weed (от опит)

 

Определено си продължавам ... но май май ... и с love не оставам по-назад ... в момента поне :love

Link to comment
Share on other sites

Спирайте с weed-a! Колкото по-скоро, толкова по-добре...

Аз спрях преди 3 години и това е най-доброто решение, което съм взимал през живота си...

Link to comment
Share on other sites

Моментните ми мечти :

- момиче, което да ме разбира и оценява :)

- нова видеокарта :bgrin:

- нова кола :)

- тишина и спокойствие, като се прибера у нас :)

- пакет Чио чипс люта чушка :punk

 

Глобалните ми мечти:

- семейство с 2-3 деца :love

- собствено жилище :punk

- професионална реализация в България

- улиците и въздуха да са по-чисти :zzz

- хората да са по-мили и усмихнати :woot :rolleyes:

 

Офф/ пост 222 :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...