Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

първата изглежда добре но по средата седалите са претапицирани а кола на 200к с претапицирани седалки е странно , мен това би ме отказало на момента.

а и 318 е мъртвец тотален , така или иначе ще караш малко вземи си поне 320/330 да ти прави кеф разликата в разхода от 320 до 330 е минимална но вървежа няма нищо общо.

тва с вин-а и волана имаше някъв филм бях чел някъде но не мога да се какво беше но не е задължително да е обръщана.

 

 

аз лично бих погледнал 530ката между двете голяма навигация,автомат, кожа и т.н

Не, не. Обръщана си е. На 3 места я проверих по ВИН. На едното място дори излезе снимка на интериора с десния волан. :D. Останалата документация също е за Великобритания. Какъв е шанса да купиш кола в Италия и да си я вземеш с опции за GREAT BRITAIN? Тя затова е и толкова евтина явно.

 

Иначе 5-цата много ми харесва на снимките, но много пари иска и не знам дали ще падне на 10000.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

в момента на тоя тегав пазар нищо не се продава и всеки взима на лизинг , вадиш му 10-10,5к кеш и не вярвам да откаже.

 

иначе за 3-ката може , това ти обясних хубавите коли държат цена.

 

бтв : за тия пари се намира добро ауди а4 б6 1,9тди с 4х4 , гори малко върви нормално и имаш 4х4

Link to comment
Share on other sites

Като че ли съвсем наскоро писах за броя страници, а вече сте извъртяли брояча с още две...дори вече спря да ми е интересно да чета кой какво е писал, защото Ангел се е хвърлил единствено към няк'ви BMW-та, които изобщо не съм сигурен дали му трябват, а и вече даже не съм сигурен дали изобщо ще си купи каквато и да е кола.

 

...може да го свържем с продавач на S2000 :D :D Мидекс, ти?

 

Чефо, за Хонди, Мидекса кълве единствено на NSX.

Link to comment
Share on other sites

в момента на тоя тегав пазар нищо не се продава и всеки взима на лизинг , вадиш му 10-10,5к кеш и не вярвам да откаже.

 

иначе за 3-ката може , това ти обясних хубавите коли държат цена.

 

бтв : за тия пари се намира добро ауди а4 б6 1,9тди с 4х4 , гори малко върви нормално и имаш 4х4

 

Ще взема да го офертирам. Ще ги погледна тия Ауди-та също.

 

Като че ли съвсем наскоро писах за броя страници, а вече сте извъртяли брояча с още две...дори вече спря да ми е интересно да чета кой какво е писал, защото Ангел се е хвърлил единствено към няк'ви BMW-та, които изобщо не съм сигурен дали му трябват, а и вече даже не съм сигурен дали изобщо ще си купи каквато и да е кола.

 

 

Чефо, за Хонди, Мидекса кълве единствено на NSX.

 

Хвърлил съм се на тия БМВ-та казах защо, а и първоначално смятах да си ги внасям от Англия и да ги обръщам (за 4-ти път го казвам това).

 

Снощи като я видях тази, направо бях готов да я взема с малко пазарлък, докато не видях, че е обръщана. Не че е проблем, просто ако ще е обръщана, за същите пари имам дори по-голям избор.

Иначе и аз не знам дали ще си купя каквато и да е кола вече с толкова много мошеници дето гледат да те прецакат с редовни трикове.

Link to comment
Share on other sites

то мошенници винаги е имало

някои хора станаха милионери с продажба на кошници , не са от вчера и ония ден .... джамбази е имало винаги , незнам при вас как е но аз кола от салон не бих взел освен ако наистина не си личи че е много запазена.....което пак няма гаранция естествено

Link to comment
Share on other sites

Като че ли съвсем наскоро писах за броя страници, а вече сте извъртяли брояча с още две...дори вече спря да ми е интересно да чета кой какво е писал, защото Ангел се е хвърлил единствено към няк'ви BMW-та, които изобщо не съм сигурен дали му трябват, а и вече даже не съм сигурен дали изобщо ще си купи каквато и да е кола.

 

 

Чефо, за Хонди, Мидекса кълве единствено на NSX.

 

И такива има. Само, че с различни цифри по обявите :D :D Виж намирането на Супра е по-трудно от това да склониш на тройка Адриана Лима и Жизел Бюндхен :D

Link to comment
Share on other sites

Кви супри бе...човека иска лъскачка за събота и неделя. Дет се вика то е по-важно как вози, а не как кара. 

Link to comment
Share on other sites

Супрата сигурно е много хубава кола но ми се вижда много непрактична освен ако нямаш още 1 нормална.

За мен лично ултимейт градска кола със сравнително добър двигател и претенции за добра извънградска е audi a4 Б7 AVANT екипирана с един 3.0D двигател е направо идеална , с някой приличен С-лайн пакет е пък направо кукла. Но са редки тия които са под 23918429384092 километра , много умреляци аз прегледах сигурно 10 обяви нито 1 не стигна даже и до сервиз .... изпадна Форд-а на добра цена и не е лош но ще го разкарам в момента в който си намеря много запазена такава а4-ка.

 

Тя е малко над бюджета така че гледаме Б6 , ма така като гледам на тебе сигурно няма да ти допадне варианта с комби-то , така че гледаме авант примерно с 1.8Т двигател - сравнително безпроблемен , лесен за ГИ , лесен за чип и тунинг и прекрасно начало за проект ако ти скимне , без много вложение става 300-350к.с. 

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11366967308135613&f1=details&slink=39v1o8

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11370356327499599&f1=details&slink=39v1o8

 

 

 

Ако пък говорим за лъскачка :

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11357562316942836&f1=details&slink=39v1o8

 

 

 

 

 

ПС : Аз съм голям фен на ауди и съм леко пристрастен.

Като бях в София да гледам едно 3.0тди в Софавто се олигавих като видях и запалих ето това :

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11363691618936881&f1=details&slink=39v52w

 

RainbowPukeStickFigure.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм пристрастен и предпочитам кое да е БМВ пред Ауди, но на Ангел ако са му на сърце. Да си помисли хубаво за подръжката на такава кола, че там средства не трябва да се пестят.

Link to comment
Share on other sites

 

3-ката купе, ако е бензин само 318 и 320, че не мога да я изхраня иначе и пак трябва да слагам скъпата газова. А и тази е 2001, а аз искма след 2003 купе, защото са му изчистени бебешките дефекти по окачването. Пък и изглежда по-добре.

 

Не ми се чете цялата тема, но точно 318 фейслифт бих ти препоръчал да не си вземаш никога. Шест цилиндровите може :)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз това за изхранването не го бях прочел?! Какво да й се храни? 14градско? За събота и неделя? Нищо не е. Извън 7-8л.

Нз, аз ли съм луд ама не ми се вижда кой знае какво.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе майни - таман един му каже да си вземе едикакво си и веднага след него някой казва да не го взима....вземете се наговорете поне трима човека да му кажете един след друг едно и също, та белким се навие най-после да вземе нещо. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май ще взема едно 525д края на 2003 с почти всички екстри, бежовко. Нисък данък, нисък разход. Ако се подобрява с чип, ще му сложа един чип, да почне и да върви повече.

Ходих да го гледам преди седмица и си беше точно кола на подобна възраст, без тъпотии и лъжи.
Ще му освежа кожата на салона, ще му сложа едни джанти, един спортен волан, ще сменя дървения кант, че е напукан и съм 6. Отзад беше толкова нова, че кожата не беше намачкана даже.

Link to comment
Share on other sites

Малко по малко, ей така ще си я направя. Много ме кефи тоя цвят.
Само джантите трябва да намеря, че нещо ги няма.

481%20Kalaharibeige%20Metallic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея да се заяждам, камо ли да злобея. Просто исках да покажа, че се луташ...

 

Не си взимай кола с идеята да я пребоядисваш! Не е евтино, няма да стане хубаво!

И всички тея работи, дето ще ги сменяш... ти си знаеш, ама проучи първо колко струват и си ги сметни! 

 

OFF/ Мале, какви Аудита излизат до 10 000 лв...

Link to comment
Share on other sites

за мен също ауди е колата просто по стечение на обстоятелствата си купих бмв :)

 

525д е добър избор

с чип става нещо като 530д

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея да се заяждам, камо ли да злобея. Просто исках да покажа, че се луташ...

 

Не си взимай кола с идеята да я пребоядисваш! Не е евтино, няма да стане хубаво!

И всички тея работи, дето ще ги сменяш... ти си знаеш, ама проучи първо колко струват и си ги сметни! 

 

OFF/ Мале, какви Аудита излизат до 10 000 лв...

Колата е такъв цвят. Снимката я показах заради джантите и спойлерите, като вторите може, или не може да ги добавя в последствие.

 

Аудитата ги погледнах, но модела, който ми харесва е следващия, а не б6. На б6 не ми харесва интериора, а и избора е много по-малък от този при БМВ.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея да се заяждам, камо ли да злобея. Просто исках да покажа, че се луташ...

 

Не си взимай кола с идеята да я пребоядисваш! Не е евтино, няма да стане хубаво!

Малко по малко, ей така ще си я направя. Много ме кефи тоя цвят.

 

 

Макар и рибата още да е в морето, а човекът вече да е приготвил тигана, той си каза "малко по малко" - тоя месец едната врата, на следващия - капака, на Коледа калниците и така малко по малко ще стане като на снимката. :P

Ангеле, не разбирам от БМВ-та, но според мен последното, към което си се насочил е добър избор за тебе. Е, сигурно винаги има и нещо по-добро, за което не си се сетил или още не е излезнало на пазара, но ако чакаш идеалната ситуация, ще си седиш до пенсия без кола - гарантирам ти го...

Link to comment
Share on other sites

Плана не е лош. Щом имаш точния цвят кола... 2.5 бона м-пакет... 1500лв оригинални джанти... 300-400лв М волан с мултифункция... и още 300-400лв по интериора за лайстни, кори на вратите... 300-400лв предни седалки с лумбал и подгрев или пък още по-добре претапициране на тези.

Те така. 300-400лв ти е чипа. 400лв обслужване. 

Link to comment
Share on other sites

общо взето ако си намериш готова с всичко квото искаш ще е по добре , от личен опит ако не си голям мераклия (аз явно не съм) нищо няма да и "добавиш" след като я вземеш.

 

интериора на б6 и б7 е 1:1 , б7 е лек фейслифт......

Link to comment
Share on other sites

Е, добре де, какви ауди-та (дизелови) могат да се вземат толкова за около 8-9к лева?! И колко още разходи ще има по тях след това?! Направо ме замислихте....

Link to comment
Share on other sites

Плана не е лош. Щом имаш точния цвят кола... 2.5 бона м-пакет... 1500лв оригинални джанти... 300-400лв М волан с мултифункция... и още 300-400лв по интериора за лайстни, кори на вратите... 300-400лв предни седалки с лумбал и подгрев или пък още по-добре претапициране на тези.

Те така. 300-400лв ти е чипа. 400лв обслужване. 

 

Броните и праговете на М-пакет-а може и да ги пропусна. Джанти си намерих Style 32 за 600лв 4-те. За още 100лв ще си ги пръсна с пароструйка и ще ги боядисам тъмно сиви. Ей така, само дето тая е с М брони пак.

 

Волана с Еърбег в ebay е 260лв. Ще си потърся един без еърбег.

 

Лайсни нещо не мога да намеря, но все ще има някъде, защото задължително трябва да се сменят. Тия са напукани. Седалките вече си имат подгрев, само шофьорската трябва да се претапецира или ако може да се освежи, че е износена/намачкана.

 

За чипа не съм сигурен, че ми казаха, че се износвал двигателя по-бързо и се увеличавали ремонтите.

 

test2tf.jpg

 

общо взето ако си намериш готова с всичко квото искаш ще е по добре , от личен опит ако не си голям мераклия (аз явно не съм) нищо няма да и "добавиш" след като я вземеш.

 

интериора на б6 и б7 е 1:1 , б7 е лек фейслифт......

 

Ами търсех готова, но просто или няма, или е "бегачка", която най-вероятно е карана на предела си. Не съм голям мераклия. Едни джанти обаче със сигурност ще сложа и лайсните по интериора ще сменя, че ме дразнят напукани.

 

Аз ето това ауди си харесах и ако беше с твърд таван, щях да го взема. Тоя мек таван без гараж ще е само проблеми.

 

http://www.cars.bg/c221072

 

Интериорите с големите екрани в средата по-мясат.

 

Иначе ето това е точно копие на колата (като нова). Само пишеш VIN-а в един сайт и излизат реални снимки на колата както си е. Направо не мога да разбера тия хора от къде са намерили толкова снимки на толкова модификации на БМВ, че да имат дори точна снимка на лайсните по интериора.

 

Как може да сравнявате тоя интериор с ония пластмасовите, били те и 2009година.

 

gy14325.png

gy14325.png

Link to comment
Share on other sites

Е, добре де, какви ауди-та (дизелови) могат да се вземат толкова за около 8-9к лева?! И колко още разходи ще има по тях след това?! Направо ме замислихте....

1,9tdi 131к.с. с 4х4 на Б6

малко трудно но за около 10 се намират запазени а като цяло колата е много добра.

една зима покарах няколко седмици на един приятел много приятна кола.

 

 

пс : воксе тия лайсни цял комплект сигурно са скъпи с карбоново фолио на 3м ще дойде по на сметка и най вероятно ще изглежда по добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...