Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Вчера ме вдяна в такава. Бъзиках се покрай годишнината от битката за Британия и въпреки, че нямаше обявена мешана ме набута в такава.

 

П.п. Всъщност разбрах що АА-тата ни късат така шортите (разгледах наземните на всички). Ама пак не ми стана ясно как се трепе такова нещо (освен по случайност).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма прикритие, брат... Всичко става на конфети. Щурмовици, хевита и нейвъли не могат да променят курса си с 30 градуса в секунда (дори  и английските файтъри не го могат), А докато стигнеш до обхват на бомбите (при пикиране) или за прицел на пушкалата, шушоните ти вече са разплетени от към петите....

Link to comment
Share on other sites

Че ми стана забавно

 

Относно историческата достверност, нещата изобщо не са така - личи си колко си пробвал. На тема реалистично поведение едва ли някой може да каже с точност, тъй като не помня да сме карали реално примерно танкове отпреди 1940 или самолети... Интересно хуйджинци какво натискат освен дедовия, като не съм видял да се похвалят с нищо, освен самолетите си. 

 
 
 
 
 
За руските не ми се търси - на ония само им доливат гориво и те сами си слизат от постаментите...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди няколко дена отново имаше голям ъпдейт, вероятно нещо се е объркало. Впрочем, преди месец имах и аз едни ядове с изчезнали ъпгрейди на две от машините ми и интересното беше, че и на двете ми изчезнаха инжекционите :)) Инак всички останали неща си бяха по местата.

Link to comment
Share on other sites

И не им ли пишете на тия кретени на съпорта? Аз съм имал подобни проблеми само телефонни и/или фейс флаш игрички и обикновено ми възстановяваха липсите като им пиша. 

Link to comment
Share on other sites

Мм..., докато се усетя и на едната машина и го възстанових от ЕП (че ги имах готови, пък и тя дава доста голям бонус такива точки), а на другата ми се върна от самосебеси. Преди още да им пиша. Всъщност случи се още по време на същата игра, една или две сесии по-късно.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не съм се занимавал, нямам време да цъкам игри. Имам много материал да науча, мезета да правя...Не остава време за игра...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако ви се пуцат смесени битки, фатката е да се заврете в къстъм! Там почти винаги има поне две, които си вървят непрекъснато.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ъпдейт 1.53 Файърсторм вече е на лице (тъкмо ми се сваля в момента).

Кимафите получават и ракетни установки, включително БМ-24-8 “Катюша“. В авиацията май само ингилизите имат нов самолет “Хоукър Хънтър“, но пък той е от пето ниво.

А, да... И играта вече е с подобрен енджин.

 

П.п. Англичаните вече също ще имат наземни сили, като до края на годината и те ще бъдат напълно окомплектовани.

 

П.п.2 Егати и ъпдейта, майна! 9 или 10 гигабайта!!!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Мдаа... Ако не бяха сменили изцяло системата за ъпгрейди на екипажите, щях да бъда съвсем доволен от този ъпдейт. Но иначе не мога да си изкривя душата като не им призная на гейджинци, че този път са свършили страхотна работа!

 

П.п. Швабите май също са се сдобили с нов джет.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Дейба.... Днес пробвах и синематик куолитито сс новия ъпдейт. Уникална работа! Тия причове са шашави по цялата глава, ама аз ще трябва да сменям и видеото :(

Link to comment
Share on other sites

На мен дори не ми тръгна :( След време може да си взема нова машина, ама засега няма да го пускам...

Link to comment
Share on other sites

Ако танковите стратези на Русия бяха толкова кадърни, колкото играчите в тъндъра, СССР днес щеше да се казва сигурно Остленд... Ти му викаш - земи капонира, оня патър си пере напред...

Link to comment
Share on other sites

Хех... Фъркал ли си скоро? Товарищите леко са прекалили с реализма след ъпдейта. Освен, че вече силата на отката на пушкалата се променя спрямо това, дали си ги ъпгредвал (което е ДОБРЕ), хакнали са и момента, дет нивото ти на G-толеранс и стамина ти оказват пряко въздействие. Влизаш в рязка маневра и едно индикаторче започва да ти брои от 100 до 0 (по малък G-толеранс, по-бързо се включва. По-малко стамина, по-бързо върти до нула). Стигнеш ли нулата, пилотът изпада в безсъзнание и ако имаш късмет това да ти се случи много на високо, по някое време като се свЕсти - оцеляваш. Инак просто гледаш как машинката ти губи височина летейки къмто на майната си и се разбива, понеже нямаш никакъв контрол над нея :))

Леко е гадничко това, понеже до някъде обезсмисля хавата да имаш - Егати маневрената машинка, майна..., когато си във догфайт ситуация....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не, не съм фъркал. Цъкам танковете, за разнообразие, ама не ми е интересно... След 2-3 игри на дадена карта са ми пределно ясни ходовете на противника, както и най-читавите места за засада и си правя фраговете като едното нищо..Май скоро ще се връщам пак да фъркам, танкчаата са скучни.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро са скучни, заради играчите, които играят заради фраговете. Иначе релефът и особеностите на картите предполагат доста интересни битки, особено с намесата на авиация.. Ама... Днес ще пробвам реалните битки, да видя там как ще е.

 

П.С. Самолетните битки в аркаден стил също са скучни, щото пак всички са фрагаджии. Но в реалните ела гледай кво става.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...