Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да го духат отборите! Снощи трима такива (с абревиатура на отбор пред името си) ги наказах по два пъти всеки. Като първия път ги взех с мултистрайк :shy:  После единият ме бутна и ме амбицирА да му направя Ай фор Ай. Ама докато го пуках със спитчето, ония двамата му дойдоха на помощ.... Гътнах си го тоя, пък другите ги взех на почивки. като последният ми избяга, че ме натиснаха други червени гадове. И не щеш ли, нащо момче взе да ми играе немци в тил. Арно, ама явно не се беше светнал, че спитът е къде, къде по-маневрен от Хърикейн и с един лупинг му се залепих на трътката, та го порнах и него :))

И вече сериозно съм решил да цъкам само в РБ, щото от ламерщините и липсата на тийм плей в АБ взе да ми писва сериозно!

Link to comment
Share on other sites

РБ преди беше оферта щото примерно на 2ри левел се правеха по 15-20к вълчета.Аз от тогава не съм играл.Ще пробвам ся с дебелия спит да видя как е.

Link to comment
Share on other sites

Client Update 16.06.2015 (1.49.10.27)


  • Client stability has been improved.
  • Incorrect display of damage in killcam view has been fixed.
  • A bug where ground vehicles would slow down while moving on rough surfaces, has been fixed.
  • Game interface fixes and improvements.
  • The incorrect display of damaged rudders on aircraft has been fixed.
  • Bugs related to the display of event leaderboard data have been fixed.
  • The display of grass in optics settings have been moved to Menu - Game options.

Note: This update applies to PC/Linux/Mac users. PS4 Users will receive the update as soon as possible.


Link to comment
Share on other sites

С този пач мръсните червеи са разкарали текущата картинка с демиджа на машината и трябва непрекъснато да се натиска  I, за да видиш кое ти заминава. Два пъти изненадващо ми загасна двигателят докато се усетя, че нещо ми липсва в картината. Това първо. Колкото за отстранения бъг с наземната техника...., могат да ме фанат за голямата нянка! Още си шпорят танковете все едно ги кара Фитипалди на солната равнина..... А, да! И вече е невъзможно да си изгасиш запаления самолет ако си ингилиз. На кратко - Изсраха лайно по-голямо и от самите тях.

Инак... До сега не ми се беше случвало да хвана батъл трофи от един милион. Е, случи ми се и то, баш последната мисия за вечерта :D

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

И аз се чудя що самолета ми е като пиян гълъб... А то кво било. Бахти злетаците... 

За самолетите нищо лошо не мога да кажа. И до момента, английските са най-доброто с което съм фъркал, като маневреност и скорост. Единственото нещо, дето не ми харесва в тях е, че май изобщо нямат файтъри с оръжия концентрирани във фюзелажа. Но пък на фона на убийствената маневреност и ускоряване, този недъг не прави кой знае какво впечатление....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Нов пач. Върнаха индикатора за демиджа на машината, но вече е ниско долу до бройките на наземната техника.

Кольо, 4х20 винаги са за предпочитане пред 8 или 12х7.7! Поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко направих пет или шест битки и на влизане ми се пачна.

Май и нещо с чата са правили, понеже някой мрънкаше. Ама аз не забелязах нищо, щото единствения път, когато го ползвах беше да напсувам едно еврейче, дето ми нацепи бомбъра (на 4к височина и без грам противници наоколо) докато си играеше с пушките си.

Link to comment
Share on other sites

Да, видях го. Има нещо и по графиката пипано, сега ми е мега насрана. Поведението на самолетите също е някак си по-различно...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютни глупости говорите! Самолетите си се държат както преди. А Спитфайър-а си има специфично управление и тактика и докато му ги усетя и аз се чудих как фокета и тайфуни ми пореха задника. На спита едно от изключително важните неща за развиване му е G-толеранса на пилота! От там насетне, единственият самолет, който може да му се опъне е Ишак-а или друг спит. Снощи отново се забавлявах яко, докато 3-4 мераклии се опитват да ме цепнат, а аз през това време им докарвам световъртежи и трепя други гадове. И редовно дори успявам да гътна и по някой от мераклиите, по между другото.

В заключение мога само да ви кажа, че за мен ишачето и спитовете са върховните пропелерни файтъри в тази игра и освен, че са прекрасно въоръжени, позволяват и всякакви безобразни маневри.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...