Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Видене...  :online2long:

 

П.С. Галине, докопал си знака на България, гледам... Абе, тва Фоке що си го наклепал така червено, та седи като бабини гащи?

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Видене...  :online2long:

 

П.С. Галине, докопал си знака на България, гледам... Абе, тва Фоке що си го наклепал така червено, та седи като бабини гащи?

Такъв си му е последният от трофейните камуфлажи на D-12. Нищо не съм клепал.

 

П.п. Наистина не мога да му схвана идеята на този червен корем. Съвсем друго щеше да бъде ако беше като оригиналния цвят на Як-3Р.

Че един мисир как до го наклепа, ако не червено?!?!?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

turd.gif

 

П.п. То кво друго да очакваш от един смотан кимаф, освен тотална мисирщина и некомпетентност....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ей така се бута файтър от четвърти левел с бомбър от трети :D  Мощно на прехват и да мре гадът!

https://www.mydrive.ch/browse/#/

 

А одеве се нацапах от кеф. Понеже вече вдигам паралелно и англичаните, реших да поразцъкам малко с кукурузници :))  Недъгавият ми Блейнхайм докато натръшка 14 наземни, бутна от кулата си и трима мераклии да ми порят трътката :punk

 

П.п. А знакът на България от втората световна се взима лесно..., просто правиш двеста мисии със самолети на остта и готово.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Оста не съм я пипал от сума ти време, едва вчера се хванах да развия някакви извисяли резерви, та да нямам неразвити на макс самолети. Сега се загледах в американските плющялки, дето съм ги зарязал по време оно, га още не се развиваха самолети, а само екипаж - има една-две добри идеи.

 

Ей за това говоря с немчорята...

%25D0%25A1%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25BC

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Танасе!

Егати! Що не си ги взел Фв 190-А5 и Фв 190-А5/У2 ?!? Вдигнал си някви смотани хеви файтъри, а си пропуснал едни от най-яките машини на швабите.

Link to comment
Share on other sites

Ей ги моите германци. Както виждаш, всичко що е Fw ми е направено и с изключение на Та и джетовете ми е елитно.

30f1ecb9fe3714c0.png

Link to comment
Share on other sites

Танас може като мен да е играл преди да променят всички нива. Тогава FW беше 3то ниво.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Че то пък преди да не би да е било, от всяка марка само по един модел?

Link to comment
Share on other sites

Ми кво ми дрънкаш тогава за еди кви си левели!?!

Непростимо е за всеки Уууважаващ себе си шваба да не си вземе А-5 и А-5/У2!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ей така се прави петорен мултистрайк с втори левел самолет на въздушни :))

https://www.mydrive.ch/browse/#/

Пък останалите пет, по-айляк :rolleyes:

 

И кой квото и да ми разправя, ингилизите са по-благага хава, накуп и от руснаци и от шваби! Само бомбърите са им в анала отвсякъде, ама пак се ядват.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Абе малко патрони имат на оръдията тия спитфайъри...Иначе беуфайтъра е железен :)

Кооооооо....!?! 2800 патрона малко ли са ти, бре!? А на горните левели, когато качват на спитовете по четири 20мм пушки с 500 патрона, плюс две по 7.7 с 1000..., пак ли ти иде малко?

Баф та сватбарския спрелец, майна.....

Link to comment
Share on other sites

Кой левел това? Щото гледам в момента тези на трети.

И само информативно.... Когато бях с руснаците, с 45мм оръдие на Як (мисля, че бяха 28 патрона) редовно си правих по 2-3 фрага без презареждане.

А тук хората са ти качили две каруци едрокалибрени пушки с по 240 на всяка ;)

 

Едит. Са сетиш!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Има някъв нов пач, но не се зачетох какво включва... За D-Day ивента някой разцъка ли?

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв ивент, Танасе.

А от тия ингилизи направо ми иде да изакам една седем цветна дъга........

Link to comment
Share on other sites

Макье му дейба на тоя тъп вирус 10.След последния ъпдейт звука на играта го няма.Единствения начин да се пусне е през тъпия gforce experience...Само,че той не поддържа моето видео и курец :( А така ми харесваше звука от 4те Хиспамота на Beаufighter-a 

 

edit:Ауу тия новите самолетчета на англичаните хич не са лоши.Само,че нямам нито 1 развит :D Sea hurricane и Firefly

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

До тук за англичаните не мога да кажа нищо лошо. Единствено бомбардировачите им, дето са сакати, кекави каруци със слабичък бомбен товар и смехотворно защитно въоръжение. Много се кефя като засиля Уелингтон-а в рязко гмуркане и вдигна над 550км, как на фона на звука от двигателите започва да се чува едно характерно скърцане, пукане и дрънчене, като от саморазпадаща се бангия :lol:  Някой път в тест флай мод ще се пробвам да го издигна до тавана му и после да го ускорявам до дупка за да видя дали наистина ще се разпадне и кога ще се случи това.

А вторият Сий Хърикейн ми е най-бързо елитнатият самолет до момента. Мисля по-нататък него да си го ползвам за правене на херкулесчета :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...