Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Хех... Разкараха момента със загубата на контрол над машината когато припаднеш от претоварването. Сега просто екранът ти остава мътен и тъмен за известно време, ама поне не се цепиш в земята. А ако изцяло го разкарат това малоумие, още по-добре! Щото при това положение няма никакъв смисъл от пилотските ти скилове и маневреността на машината, а просто от по-едър калибър пушка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Руснаците са се сдобили с нов хеви бомбър от трето ниво Ре-8. Освен дето може да мъкне една пет тонна бомба,  просто няма показател по който да не мачка Ермолаев дори и от късно четвърто ниво. А като брой, калибър и разположение на защитните пушки е по-добър и от Б-17. Това нещо когато го нападаш, имаш шанс да не те подпали само ако му правиш фронтална атака или имаш оръдие с над 23 милиметрови снаряди. И на всичкото отгоре може да си кендза бомбите под ъгъл почти като на Do-то. Адска машина, която ще ме накара да се върна на руснаците преди да захвана да правя американците.

 

П.п. Всъщност като брой на защитаващ армамент отстъпва малко на летящата крепост, но като стратегическо разположение е в пъти по-добър. Това нещо има заврени 12мм картечници зад колесарните отсеци, 20мм топ на трътката си, 20мм топ на гърба и 2х7.7 на носа си.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Хех... Аз съм се абонирал за това нещо още от миналата година :)) И даже съм се надъхал да потроша 2-3-4 дни и да му извадя субтитри на всеки епизод, стига да не ме изпревари някой айлякчия.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах си една пуцалка,но май е време пак Коста да ми изчисти компа,че си понагрява :D 

 

ще гледам да поиграя повече и да почна да ползвам flaps, тва онова.

Link to comment
Share on other sites

Да му бера лайката, да му бера! И къв е смисълът да имам най-маневрените самолети в играта, щом шибаният пилот припада още в първия свредел или вираж с преобръщане през крило и гмуркане на долу!?!  То не, че и преди G-толерансът беше евтин за развиване, ама сега с новата система е направо непосилно да се вдига!  Писна ме да ме трепят противници, които съм нарешетил, само щото на пилотчето са му слаби карачките и ми припада в най-неподходящия момент!

Link to comment
Share on other sites

Мии... Влез сега и погледни новата схема за развиване на екипажите. Вероятно щи светне.

Link to comment
Share on other sites

Явно играеш някаква друга игра....

 

 

П.п. А, не... Сетих се! Отново наблягаш на щурмовици и бомбъри :))

 Пробвай с Бф троп, някое Г-6, Г-10, Г-14 или Д-9, Д-12. Ако ги имаш, де.

 

П.п.2 Атанасе, в момента ми иска по над 750еп за да вдигне частичка от частичката G-толеранс, а и не е като да не съм наливал сериозно в този ъпгрейд допреди ъпдета ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

На Фокер 3лвл пробвах.

 

За спорта пробвах и на Бф троп/който ми е един от първите елитни, още от време оно/. Никаква разлика. Малко си тренираш екипажите...Поправка - неправилно си тренираш екипажите.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Дали има някаква неправилност в това развитие, ъм?
 
ff14dbbd1dd3c56e.jpg
e006f46889c37c7c.jpg
Като параметрите на машината можеш да ги видиш горе в ляво. Останалите файтъри са само с по една модификация все още, та за това и не са чак толкова манервени, но въпреки всичко, дори и в това състояние могат да направят на маймуна напълно развит Як-3Р, да речем...

Само че, ква файда, като пилотчето сгъва карачките още на втората по-агресивна маневра....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Щот караш каруца, за това!

Качи се на приличните Г-та или Д-та, пък тогава пак ще си хортуваме ;)

 

П.п. Аз и друго интересно забелязах. За различните самолети има съвсем различни изисквания от към стойност в XP...

Link to comment
Share on other sites

Абе глей си работата бе, човек.... Не го сравнявай това фоке с машините, които имам аз! Вдигнал съм швабите до последно и знам кое как им лети! Когато направиш наистина маневрени и пъргави самолети, тогава ще ми говориш!

Впрочем за да разбереш за какво ти говоря вдигай англичаните или се пусни с японските зиро-та (знам, че ги имаш).

Link to comment
Share on other sites

Интересно, танкчетата, ако се играят с правилните хора, се получава много зарибено. Особено ако тези хора разбират от тактика и стратегия.

Link to comment
Share on other sites

Че то и със самолетите е така бре, Танасе! Когато се случи екипът да е читав, да си пазим взаимно фланговете и тавана, че и групите да не се разпиляват в тъпи преследвания... Ехе...

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така. Със самолетите и сам да си, може да направиш нещо...Докато с танкчетата, ако си сам - отеби, пушечно месо си.

Link to comment
Share on other sites

Хуу, де! Дали са на германците Хортен 229, а не са си направили труда да качат и Дорниер 335. Егати, като са тръгнали да съживяват прототипни самолети, защо тогава са пропуснали най-бързия изобщо правен някога самолет с бутални двигатели...?

Link to comment
Share on other sites

Щото нещо напоследък куцат...Особено откъм реалистичност.

 

Ред. В лошия смисъл го казвам - особено при танковете забелязвам такива несъответствия, че ми иде да ревна.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

И още едно лайненце забелязах в кацата с меда на новия ъпдейт. Педалите са направили условието за голдън игъл облога - Спечелена мисия и не по-малко от три свалени противникови самолети! Ама и аз късно го видях това нещо, щот все се чудих що печелим, имам два свалени, а златни орли - курец. А как се правят по три кила, когато се фърка с току що наченати машини!?!

Нищо, де. Следващия път когато ми се падне такова нещо, мощно  врязване със Спит Мк-Vc, пък съм ги берал в мамата и ъпгрейдите на останалите ми инвалидни самолети.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...