Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не бе, Танасе... Гаснат..., по някога... И то ако се усетиш навреме точно от къде гориш, изгасиш двигателя и се спуснеш така, че пламъците да не ти ближат фюзелажа...

 

П.п. Скапани англичани!

Link to comment
Share on other sites

Понякогиж...Ако не забеляза, на първата игра имах повече фрагове с бомбардировачите от теб с изтребителите.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютен РЕКОРД!

Успях с бозавите и смучещи гномски топчици англичани да направя  8 фрага, спрямо три жертви от моя страна! Жив да не бях, Как' Сийке....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нов РЕКОРД със скапаните, шибани, недоклатени, анално отзивчиви, нежноръки, бозави и отци на алкохолизирани, страдащи от суицидни помисли педалчета. Десет броя, майна! И то само щото и двата от последните Грифони са ми елитни вече, пък и нямаше много мющерии да ми цепнат едно мижаво куршумче в трътката, та да се подпаля както си му е ред....

Жалка история са били това англичаните във войната...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Само некадърният музикант обвинява инструмента си...

Пеше, няма да повдигам въпроса за истинската война и за това, какви юначаги са били ингилизите, щото няма да ти стигнат и две библиотеки с мъдри цитати от втория бра'чед на лелята на третата жена на баджанака на дядото на Далай лама....

 

Само се замисли върху следното. Имам развити до реактивни самолети три нации. Започнах с руснаците, минах през германците и сега съм с англичаните (които заради един скапан ачиивмънт още не съм ги забравил, че изобщо съществуват). Та мисълта ми е, че пилотските ми умения през това време само са се подобрявали (играя всеки ден по няколко мисии). Аре сега се върни назад в темата и виж дали съм плюл толкова по някоя от предните нации! Няма други такива недъгави фъркалки като английските, които да се палят безвъзвратно или да губят елерони, хоризонтални или вертикални стабилизатори още от първото попадение на мижав 7мм куршум. А подобни дори и съвсем случайни попадения са неизбежни! Второ - Как пък от толкова марки и модификации на самолетите си успяха да направят едва ТРИ, които да имат хем читаво въоръжение, хем достатъчна маневреност (ако и те, както всичко английско да се палят с поглед)?!? Трето - Как пък не са се и научили (от която и да било от другите ВВС във войната), че правилното място за разполагане на оръжията е на носа и във вала на винта, а не по крилата, въпреки очевидните негативи от подобно разположение.

Във всеки случай, от 6 до 15 фрага на мисия с руснаците или германците, сега се радвам ако успея да ги докарам до 5 - 6, смятай....

Link to comment
Share on other sites

Тия пак сА насраха с някакъв недоработен ъпдейт.....

Пипали са по хангара, преместили са френдлистата в на баба си задния двор, вкарали са и някакви червени тикети, пренаредили са някои работи и... крайният резултат е гличове до насиране по време на мисия. Писах им, че са гЕйджин и, че са одрискани олигофрени, та сЯ да видим....

Link to comment
Share on other sites

Само авиация ли играете,момци?Разцъквам от известно време,ама наблягам на танковите битки.Стигнах 3ти ранк на Вермахта,ако има ентусиасти walleryan ми е ника,може да ме добавите

Link to comment
Share on other sites

Аз разцъквам танковете, с руснаците съм(стана ми интересно заради САУ-тата). LZDAR съм. Но основно фъркам. Като имам време.

Link to comment
Share on other sites

След силното разочарование,което изпитах от StuG III G, сега Jagdpanzera ми докарва душевни оргазми :D Ще взема да обърна малко внимание и на авиацията,заинтригувахте ме с дискусията си

Link to comment
Share on other sites

Jagdpanzer по принцип си е танкхънтър! Единственото му предназначение е да пусийства и да изтребва вражески танкове. Руският му еквивалент ( и според мен по-добър от Jagdpanzer) е т.н. „Зверобой“, алюзията е, че трепе тигри и пантери.

А ако сериозно си замислил да фъркаш, започни с руснаци или шваби! Англичаните са като цяло... гномско мъдо. Заради четирите им читави фъркалки (една в трети левел и три в четвърти), просто не си струват нервите. Американците са около две идеи по-добре от англичаните, а японците изискват доста умение. Ама пък джапанките са си приятна авиация и са способни на страхотни чалъми. Ненадминати са във маневрите (което в един догфайт и при добър мерник си е равнозначно на победа) и могат да си позволяват с техните бомбардировачи да ходят да се заяждат с противниковите такива (нещо, което само германците могат да си позволят в известна степен).

След няколко дни започвам да правя американците (почти не пропускам ден без да пофъркам), там съм Komrade_Sopa.

Link to comment
Share on other sites

Jagdpanzer по принцип си е танкхънтър! Единственото му предназначение е да пусийства и да изтребва вражески танкове. Руският му еквивалент ( и според мен по-добър от Jagdpanzer) е т.н. „Зверобой“, алюзията е, че трепе тигри и пантери.

А ако сериозно си замислил да фъркаш, започни с руснаци или шваби! Англичаните са като цяло... гномско мъдо. Заради четирите им читави фъркалки (една в трети левел и три в четвърти), просто не си струват нервите. Американците са около две идеи по-добре от англичаните, а японците изискват доста умение. Ама пък джапанките са си приятна авиация и са способни на страхотни чалъми. Ненадминати са във маневрите (което в един догфайт и при добър мерник си е равнозначно на победа) и могат да си позволяват с техните бомбардировачи да ходят да се заяждат с противниковите такива (нещо, което само германците могат да си позволят в известна степен).

След няколко дни започвам да правя американците (почти не пропускам ден без да пофъркам), там съм Komrade_Sopa.

Дам,ясна ми е концепцията на линията.Стоя си кротко в засада и обирам по 4-5 фрага без напрежение.По принцип си имам афинитет към тоя playstyle,ще видим докъде ще стигна.

Link to comment
Share on other sites

Аз също почнах да пусийствам(по домашни причини), ама понякога се изнервям кви са мъдочесачи всички и тръгвам на щурм, особено на превъзходството, щот няма начин иначе за победа.

Link to comment
Share on other sites

Голдън ийгъл битките са ги върнали на старото положение! Печелиш си орлетата с победа и минимум един свален враг (не AI).

Ей ся тъкмо понаправих малко орли. Ми супер много доволен! :D

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! Още само два... адски скъпи и отвратително трудни за правене ъпгрейди на шибания Сийфайър ФР и ги забравям за винаги скапаните, смучещи гномски топки и анално податливи англичани.

Направо изпаднах в потрес когато започнах да го правя този самолет и въпреки смешния му батъл рейтинг видях кое - колко му струва.... И това само защото е от групата на колекционерските (да, има и такава група в играта) самолети, въпреки, че си е просто една летяща, учебна мишена....

Link to comment
Share on other sites

Аз днес нацъках малко орлета...Ся разбрах що всички играят путкарската с танковете...Кашираш се някъде и само цоцаш фрагчета...Докато не се появи някой пеерас като мен да те тресне с артилерия и щурмовик...

Link to comment
Share on other sites

Започвам да се дразня на тоталната липса на мисъл в играта на болшинството танкисти.Правя 9-10 кила,5 асиста,взимам зона и кво от това,като сме останали 8 човека на половината на битката.Взели са се за Ото Кариус повечето..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...