Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Върнах си пак стелта :D

 

Едит:Днеска докарах до Firefly mk.I още 1 остана и имам всички самолети 3то ниво.Без да съм купил Beaufighter-a Последния.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бахти, зарибих се по хеви файтърите покрай Бф - 110ц и Beaufighter-а. Само че вече ми се ще да вкарам и малко тактика с тях, а не просто да минавам през вражите редици като горещ нож през масло, докато ме разпарчадосат. Четя из нета разни спецификации за тези машини и оставам все по-изумен от непригодността им в условията на  War Thunder. И все пак... Тактиката ми с файтърите за много килове е след първоначалното прочистване на голяма височина,  да наблюдавам къде се въртят нашите хевита и просто да бутам мераклиите от трътките им. Щот винаги, когато се появи хеви на бойното поле, поне трима - четирима малоумника се отказват от преимуществото си във височина и маневреност, като се гмуркат след хевито с мисълта за лесен фраг.  Ще ми се да  разцъкам някаква по-разчупена тактика за хеви файтър от простото вървене на нож и таран или мъчителното катерене за лов на бомбардировачи. Но нищо ми не иде на ум, защото освен ужасяващо мощното си въоръжение, тези каруци като че ли нямат никакви други плюсове.

Link to comment
Share on other sites

Чудих се typhoon МК I или SeaFury.Ми избрах тайфуна заради повечето муниции. 560 патронки са си доволно множко,а как кине с тях :) 

Link to comment
Share on other sites

Аз пача го дръпнах, ама за какво беше, изобщо не усетих... Явно са кърпили нещо дребно.

Link to comment
Share on other sites

Не знам. От няколко дни забелязвам промени. Африканския каньон са го обърнали на Мажино. Има бъгове при отстрелване на самолети ниско над земята. Стрелковите зони на някои бомбъри са свити...

Link to comment
Share on other sites

Дейба и лайната миризливи, дейба.... Тази вечер нов пач. Направо ми преинсталира лаунчера, освен другата бъгавина. Е нЕма такъв лаг и такова сечене, мамка му! И не, проблемът не е в моя компютър или връзка.

На майка си на онази работа да вземат да турят кръпка тия мизерници! Как пък не им писна всеки ден нови пачове да пускат, та хептен да омазват вече осраното от тях!?!

 

П.п. Одеве яко се разпсувах в канала на играта и някакъв сопол ми вика - Давай на английски, Другарю.... Теглих му и на него едни тройно засукани. Ама то говедце... От де да знае колко скопен и неописателен е английският по отношение на качественото псуване и нареждане.....

Link to comment
Share on other sites

Не съм пускал от вчера по обед, че бях малко из Пернишко...Я обади по-конкретно за бъгове. Добре, бе човек - има форум, официален за тая работа - репортвай ги тия неща. Поне време имаш :D

 

 

При мен е 1.49.10.27... Нямам нов пач...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Хех... имал съм бил време. А да им пиша във форума се отказах отдавна. Няма смисъл, както и рапортите от самата игра са абсолютно безсмислени.

Link to comment
Share on other sites

За бъговете кво да ти обаждам.... Мощен лаг в снайпер мод! Тъкмо си го нагащил да го цепиш и изведнъж виждаш как оня тръгва на верев или лети с опашката назад..., коригираш мерника и тогава, О, чудо... Оня всъщност се е издигал или гмуркал, а ти си хабиш амунициите в точка на километри от него.

П.п. Тази вечер ще проверя дали са го фикснали това лайно.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Снощи пореден пач, ( тъпотия версия 1.51).

Като цяло отново са разкарали индикатора за повредите на машината. Всъщност има го...., шареничък един такъв и се появява от самосебеси, когато обаче вече е твърде късно за каквото и да било... А мега малоумщината (изумях когато я видях) са ново въведените ингейм мисии! Ок, хуу, разбирам да ми се даде задача да унищожа едикойси от противниковия отбор за едикво си време...., ама някак не можах да го преглътна, когато ми излезе нов таск, да унищожа едикойси, за едиквоси време, обаче... от нашия отбор. Абе тия кво точно друсат и няма ли кой да ги светне, че дилърът им ги цака с кофти мат'рял!?!

Link to comment
Share on other sites

Аз минах за една бърза игра...Изобщо не намерих плюсове в цялата история, само пълни тъпни...

Link to comment
Share on other sites

Не, не, не! Английските файтъри са овър пауър в тази игра! Бомбърите са им възможно най-насраните, но на прихващачите от второ и късно трето ниво, никой не може да им скочи! Бах тая маневреност, бах тия пушки. В момента имам файтър, който върти завой за 15 секунди.... Аре нека ми дойдат на догфайт джапанките или смотаните американци! Швабите и руснаците не ги споменавам, че те просто нямат еквивалентни по скорост и маневреност самолети :))

Link to comment
Share on other sites

Не, не, не! Английските файтъри са овър пауър в тази игра! Бомбърите са им възможно най-насраните, но на прихващачите от второ и късно трето ниво, никой не може да им скочи! Бах тая маневреност, бах тия пушки. В момента имам файтър, който върти завой за 15 секунди.... Аре нека ми дойдат на догфайт джапанките или смотаните американци! Швабите и руснаците не ги споменавам, че те просто нямат еквивалентни по скорост и маневреност самолети :))

А тайфунчето какво прави.Влюбих се в него :D 

Link to comment
Share on other sites

Тайфунът е тежко въоръжена каруца с малко по-добра маневреност от да речем на Бю-то..... Забавно се играе с него по принцип, но на фона но Марк Vc.... Който има същите пушки като тайфуна, но е с в пъти по-добра маневреност, че се и катери като изоглавен, а е и по-добре брониран... Сеш'са... Спитовете са самолетите в тази игра, лошото е, че аз все още не съм се научил да летя както си трябва с тях :unhappy:

Невероятно красива битка се получава, когато се сдавят спит със спит или спит с ишак... или с някой от по-пъргавите Бф.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Егати.... Руснаците отново са станали велика сила. Ей ся цъкнах три мисии с тях (не бях ги пипал от три месеца) и с два самолета, осем фрага. :))

Съвсем друго нещо са си централно разположените пушки.

Link to comment
Share on other sites

На мен пеерасите са ми махнали самолет и са ми сложили друг на негово място...Ся трябва да го развивам...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...