Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Заеби ти тия работи. Аз изобщо не смятам да ги пускам облозите...Скоро. А на танковете сигурно има повече чийтъри, отколкото на самолетите...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре, вее... Може ли пък да не го качат това бижу, а шибаното Арадо (на заден план) да го има, ъм!?! Освен това се оказва, че Дорниер - 335 дори е участвал във военни действия, макар и съвсем за кратко. (Някакви Хоукър - Темпест-и се опитали да прехванат един такъв, ама оня ги направил барливи и пичовете от РАФ дори не успели да го доближат до дистанция за стрелба, а все пак е едричко добиче....)

1280px-Pfeiludvarsummer2013.jpg

 

 

General characteristics

Performance

Armament

  • 1 × 30 mm (1.18 in) MK 103 cannon (as forward engine-mounted Motorkanone)
  • 2 × 20 mm MG 151/20 cowl-mount, synchronized autocannons
  • Up to 1,000 kg (2,200 lb) bombload

Е тва е хеви файтър, който бих го развил до дупка с кеф при това.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Твърде вероятно. С последната кръпка казаха, че правят някои подобрения за по-голяма реалистичност. Та покрай текстурите и моделите, може и звуците да са пипали.

Всъщност и на мен миналата вечер ми се стори, че моят Уелингтън звучи по-басово и спокойно от преди, но това може да е в следствие и на новите двигатели, дето му направих....

Link to comment
Share on other sites

Че те седем милиметровите Мг - та, по принцип така би трябвало да звучат. Дядо ми е разказвал, че по това са различавали немските картечници на Драва.

Link to comment
Share on other sites

Последните няколко дни забелязвам непрекъснати промени по системата и интерфейса за обучението на екипажите, а няма нови кръпки. Всъщност на моменти забелязвам и съвсем кратковременни лагчета по време на мисия. Е ли е възможно педалите да бъзикат по играта в реално време?

 

П.п. Промените са към добро, понеже се взеха в ръце и коригираха безумните изисквания за ХР и вече може да се вдига и частично.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Тва англичаните са егати и недоклатеното племе... Да имат такива страхотни файтъри и да не им пекне в гладките мозъчета да започнат да слагат оръдия във валовете или пред кокпита... А смахнатите им бомбъри са всеизвестни със свойството си да не долитат до там, за където са тръгнали, освен ако не пикират в камикадзе атака (а те са всичко друго, но не и пикировчици). Само да направя и Грифон-ите и ще ги разкарам с най-голямо удоволствие.

Link to comment
Share on other sites

Аз се зарибих по САУ-тата.. Със самолетите цъкам, като искам динамика, с танковете си е чиста криеница...

Link to comment
Share on other sites

Тромави са ми танковете.... Адски ме дразнят. И като поведение са дървени, и като управление са дървени....

Link to comment
Share on other sites

И като игри са тъпанарски. Ама много! Но за лежерен отстрел на грозен дивеч става.

 

12348153_949891545101451_649816660802661

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Ха честита ви Кралска броня!

http://warthunder.com/en/news/3473-war-thunder-update-1-55-royal-armour-en

 

П.п. Естествено, новият ингилизки самолет отново ми иде от къде предното ниво (също както се случи преди и с швабите) :unhappy:

 

П.п. Насьо, по отношение на звуците, глей хората как ги правят...

 

П.п.2 И с танковете процесът е същия.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Преебали са бомбърите педалите!

Да бутнеш със сигурност база в момента е възможно само с пикиране и пускане на бомби от под километър... Но и това не е на 100% сигурно :sick:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, Ермолаев все още си се справя (то пък бивало и с такъв бомбен товар да не може). Дорниерите също, но само с гмуркане. В равен полет му трябват две атаки с пълен боекомплект. А Ланкастър-а с две по 4000 либри няма никакъв шанс. Както и да ги мята, базата все остава, макар и на изпарения. Единствено нещата стават със сигурност само с 14 х 1000 и то в камикадзе атака. Което обаче автоматически я вади от листата на смислените бомбъри тази каруца.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Смятам, че бобитата трябва да издигнат златна статуя на Морел на сред парламента си. Статуята трябва да изобразява Морел леко понадупен, а кафявото му отверстие трябва да бъде инкрустирано с рубини, диаманти и ароматизирано с най-високо качество английски чай. Също така смятам, че минимум по три пъти на ден кралицата с все всички благородни лордове би трябвало да му целуват инкрустираното в знак на дълбоката си признателност...

И ТИЯ ШИБАНИ, БОЗАВИ НЕЩАСТНИ ГЕЙОВЕ си мислят, че са имали самолети и са били някакъв фактор във войната.... Леле, леле..., колко мъка има по този свят.

 

П.п. Ако не е бил онзи наркодилър Морел, сега бобитата имаше да муат наденици и шпеци с кисело зеле и да приказват с мек, тиролски акцент....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Цъ!

На суха статистика е базирано.

А също така и на маса исторически факти.

 

П.п. Пак казвам. Паметник трябва да му вдигнат на оня наркодилър, деа и варените шебеци.

Link to comment
Share on other sites

Пешо, исторически погледнато Луфтвафе до края на войната има едни от най-добрите и модерни самолети. Не напразно след това всички заводи, специалисти и прочие са изкарани или в САЩ, или в Русия.

 

Само за пример - не извънземните помагат на американците за Стелт

1255580689_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

A, ма не бе, на мен т'ва ми е ясно. Като изключим доктрината им, едно огромно евала на Нацистка Германия и за всичко постигнато. Предполагам, че ако не бяха скочили на Руснаците - можеше и в момента да говорим и пишем на немски...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...